Esileht Pereelu ja suhted Armuvalus armuke-mida teha?

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Armuvalus armuke-mida teha?

Postitas:

Arvan, et ta oleks petnud, tegelikult suhteliselt kindel, et oleks. Tegu oli siiski väga ilusa naisega, sellisega, kes saaks suurema osa meestest oma voodisse kui tahaks. Noh, kui mehel pole probleemi sellega kui naisest mingi vähemalt 90 pealine kari on läbi käinud. Tegelikult käibki väga närvidele see, et just minu mees ette jäi. Oleks ju võinud mõne vallalise ette võtta. Aga las need oleksid olla, praegu on kõik rahul. Mees on hea isa, hea kaaslane, arvan, et tulevikus sellist asja enam ei juhtu ja kui peaks juhtuma, siis on lahutus, selle olen talle selgeks teinud.

Nojah, see kõik on nii kurb. Et pead leppima mehega, kes sind petaks. Ma kusjuures ei halvusta ega taha kirjutada mõnitavat kommentaari, vaid tõesti – see on ju kurb, kui tead, et oled koos inimesega, kes sind petaks. Kuidas saab siis kõik hästi olla? Või olen mina mingi loll maksimalist, et olen koos vaid mehega, kellest MINA USUN, et ta ei petaks mind. Rõhk just sellel ‘mina usun’. Mina oleksin ainult sellise mehega koos õnnelik, seni kuni ma usun.

Sa ise kirjutad ju ka, et see naine saaks ‘suurema osa meestest’ oma voodisse. Järelikult taipad isegi, et on olemas ka mehi, keda ta ei saaks, aga sinu oma ei kuulu nende hulka. Kas see ei tee sind kurvaks?

Sa oledki äärmiselt naiivne. Elusees ei ole võimalik näha teise inimese sisemusse, seega ei tea sina samuti kindlalt, et sinugi mees teatud juhuse tekkides ei petaks. Ilusatele naistele on ikka väga raske ära öelda. Seega, ei ole vaja targutada, mitte kunagi ei näe teise inimese sisse, isegi kui ta on sinu abikaasa. Vähem naiivsust ja enda elu on ka lihtsam.

Jah, enne kui selline asi juhtus uskusin ka, et ta ei teeks midagi sellist ja kuna ta esimese võimaluse peale ei hüpanud, siis ei usu, et peaks ta hukka mõistma. Samas muidugi usun, et kui selline flirt ja meelitamine oleks kauem kestnud oleks midagi juhtunud. Alguses olin ka ikka päris vihane ja paar kuud arvasin, et peaks lahku minema, aga ei teinud seda kuna vihasena ei tee ma mõistlikke otsuseid. Võibolla kui poleks lapse ootel olnud oleks ka lahku läinud, aga pere koos hoidmine kaalus üle minu ego ja haiget saanud tunded. Tegelikult enne sellise olukorra tekkimist ei teagi, kuidas sa käituksid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 15:30; 05.03 13:00; 05.03 20:13; 06.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees üritas viisakaks jääda. Kirjutas ‘palun jäta rahule meid’ ja sellist noh, normaalse inimese teksti. Ja teie arvate, et sellised naised saavad siis aru sellest? Kahjuks mitte. Selle asemel sõimati meest lolliks, et ta vestlust ära ei olnud kustutanud ja tagatipuks taheti ukse taha veel minuga suhteid klaarima tulla. No ei ole vaja sellist jama. Aga jah, mees mul eriline sõimaja ei ole. Selle pärast küsisin telefoni ja kirjutasin ise. Seda ka pole mõtet arvata, et mu mees sellest jamast niisama pääses. Tean, et oli samuti süüdi, et sellel asjal nii kaugele lasi minna. Aga oma lapse pärast leppisin ja olukord kodus on parem kui varem. Teist korda kindlalt enam ei andestaks.

Aga mis sa arvad, kui ausalt enda sisse vaatad – kui sa ei oleks teada saanud, mis siis mees teinud oleks?

Arvan, et ta oleks petnud, tegelikult suhteliselt kindel, et oleks. Tegu oli siiski väga ilusa naisega, sellisega, kes saaks suurema osa meestest oma voodisse kui tahaks. Noh, kui mehel pole probleemi sellega kui naisest mingi vähemalt 90 pealine kari on läbi käinud. Tegelikult käibki väga närvidele see, et just minu mees ette jäi. Oleks ju võinud mõne vallalise ette võtta. Aga las need oleksid olla, praegu on kõik rahul. Mees on hea isa, hea kaaslane, arvan, et tulevikus sellist asja enam ei juhtu ja kui peaks juhtuma, siis on lahutus, selle olen talle selgeks teinud.

Sinu mehel oli seal kindlasti suur roll. Ega ilusal naisel ei pruugi olla positiivset enesehinnangut. Mõnda on lapsena pekstud, teist vägistatud, kolmas vaevleb toitumishäirete küüsis. Ta võibolla tunneb ennast viimase koletisena siin ilmas, et keegi teda ei armasta, ei hooli jne, siis hakkavad naised meeleheitlikult, kasvõi läbi seksuaalsuse endale tähelepanu ja kiitust otsima (mis ei ole õige tee). Pealegi sooritas ta mees veel enesetapu.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.02 20:34; 01.03 14:04; 01.03 14:15; 01.03 15:22; 01.03 20:08; 06.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin sarnases olukorras. Mehe sõber tappis ära ennast, tema naine hakkas vähem kui nädala pärast ennast minu mehele püksi ajama. Mina samal ajal kodus ja 8 kuud rase. Jäid vahele muidugi kiiremini, paari päevaga. Mees jättis telefoni köögi lauale kui wc’sse läks. Eit kirjutas. Mina lugesin. Seksini asi veel polnud jõudnud, kuna tekst oli a la ‘tule proovi ära ega naine ei pea teada saama ;))’ ja siis endast alasti foto ka muidugi. Lits on lits, mis teha. Lahti sain sitast nii, et sõimasin ta ise mehe nime all läbi. Sai ‘vaeseke’ nii, et istus peale seda 2 nädalat psühhiaatria haiglas. Ma ei kahetse ka, oma süü, et raseda naise mehele ligi tikkus. Praegu sellest peaaegu aasta möödas. Ei tereta kui näeb meid, leidis omale mingi soome ehitaja, kes vanuse poolest sobiks isaks talle, omale kõrvale. Nii õnnelik, et tal eluke ikka perse läks. Karma.

Tundud ise jutu poolest samuti selline “ehitajanaine” olema. Mis see tema elu siis rohkem perse läks? Sinu ehitaja on noorem?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 18:24; 06.03 19:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuvalus armuke-mida teha?