Esileht Kodunurk Aroomidifuuser ja õhuniisutaja

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Aroomidifuuser ja õhuniisutaja

Postitas:

Tahan osta aroomidifuuserit aga kuna mul oleks vaja magamistuppa ka õhuniisutajat, siis mõtlesin kaks ühildada. Ma ei tea kummagi valikust midagi, veel vähem siis, et kas need kaks koos on toimiv aparaat? Mingeid variante müügil leidsin, aga kas keegi siit on omale ostnud, oskate midagi kiita-laita-soovitada?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 00:17; 23.11 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovin ka endale sellist osta, olen peamiselt vaadanud netipoodidest. Lemmikud on aga USA-s ja sealt tellides lisandub üle 50 euro postikulu. Tahaks ka tegelikult arvamusi kuulda, kes on õhuniisutaja endale ostnud. Kas olete rahul ja millise ostsite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 16:42; 25.11 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan osta aroomidifuuserit aga kuna mul oleks vaja magamistuppa ka õhuniisutajat, siis mõtlesin kaks ühildada. Ma ei tea kummagi valikust midagi, veel vähem siis, et kas need kaks koos on toimiv aparaat? Mingeid variante müügil leidsin, aga kas keegi siit on omale ostnud, oskate midagi kiita-laita-soovitada?

Ainult juhul, kui sul ei ole kodus lemmikloomi. Nende suhtes on see aroomidifuuser jõhker vägivald.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Boneco U200 ja sellel on mingi auk tagaküljel, kuhu saab mingeid haisvaid asju pista. Rohkem ma sellest midagi ei tea, sest kasutanud pole ja mingeid aroome elamises ei kannata. Aga kasutusjuhendis oli jutt selle kohta. Mida sinna täpselt panna tohib, pole aimugi. Aga õhku niisutab hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan osta aroomidifuuserit aga kuna mul oleks vaja magamistuppa ka õhuniisutajat, siis mõtlesin kaks ühildada. Ma ei tea kummagi valikust midagi, veel vähem siis, et kas need kaks koos on toimiv aparaat? Mingeid variante müügil leidsin, aga kas keegi siit on omale ostnud, oskate midagi kiita-laita-soovitada?

Ainult juhul, kui sul ei ole kodus lemmikloomi. Nende suhtes on see aroomidifuuser jõhker vägivald.

Ei sobi neile? Mul on koer küll jah aga sellele ma ei mõelnudki, et kuidas talle see sobiks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 00:17; 23.11 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan osta aroomidifuuserit aga kuna mul oleks vaja magamistuppa ka õhuniisutajat, siis mõtlesin kaks ühildada. Ma ei tea kummagi valikust midagi, veel vähem siis, et kas need kaks koos on toimiv aparaat? Mingeid variante müügil leidsin, aga kas keegi siit on omale ostnud, oskate midagi kiita-laita-soovitada?

Ainult juhul, kui sul ei ole kodus lemmikloomi. Nende suhtes on see aroomidifuuser jõhker vägivald.

Kuidas see loomadele siis eriti jõhkralt mõjub ja inimestele mitte?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 13:50; 23.11 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et inimesele ei mõju jõhkralt? Aga see on inimese enda valik, ta saab need aroomid ka ostmata ja sisse hingamata jätta, lemmikloom seevastu ei saa. Ka on lemmiklooma haistmine kordades inimese omast tundlikum.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et inimesele ei mõju jõhkralt? Aga see on inimese enda valik, ta saab need aroomid ka ostmata ja sisse hingamata jätta, lemmikloom seevastu ei saa. Ka on lemmiklooma haistmine kordades inimese omast tundlikum.

Kui koduextrast või jyskist need aroomid ostad siis loomulikult!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 13:50; 23.11 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassid ei salli tsitruseliste lõhna. Näiteks kui kass kraabib mööblit või on vaja teda mingist kohast eemal hoida, siis soovitatakse sinna määrida sidrunit või sidruni eeterlikku õli. Olen seda ise proovinud ja toimis. Tuleb meelde, kui olin mandariini koorinud ja läksin seejärel kassi näppima. Kass pahandas selle peale, äsas mulle käpaga ja hoidis eemale. Banaani lõhna peale pahandas ka. Praegu otsisin ja öeldakse, et kassipeletiks sobib ka lavendli ja piparmündi lõhn. Koertele ei pidavat ka tsitruseliste lõhn meeldima, pole ise testinud.

Loomad tajuvad asju teisiti, mõned inimeste jaoks söödavad asjad on koertele-kassidele lausa mürgised, näiteks kakao, sibul, rosinad jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 16:42; 25.11 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhuniisutaja Stadler Form Oskar, aroomiõli kasutamise võimalus. Olen vahel harva kasutanud paar tilka eeterlikku lavendliõli, aga sedagi on minu jaoks palju (olen väga lõhnatundlik). Normaalse lõhnatundlikkusega inimesele peaks sobima, õhuniisutajat kiidan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Aroomidifuuser ja õhuniisutaja