Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Arst, kes eesti keelt ei oska

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Arst, kes eesti keelt ei oska

Postitas:

Tere,

Käisin kalli raha eest viljatusravi pakkuvas erakliinikus arsti vatuvõtul, et uurida kas minuga on kõik korras. Vaatasin enne aja broneerimist, et arstil  oli vene nimi aga suuremat guugeldamist ma ei teinud, kuna arvasin, et erakliinikus peaks arst ikka oskama eesti keelt arusaadavalt ja hästi. Ma ei hakka kliiniku nime siin mainima aga keskklinnas see paiknes.

Kohale jõudes selgus, et arsti eesti keelne oskus oli kohutav. Rääkis pooleldi eesti ja pooleldi venekeeles. Väga raske oli arstist aru saada ja arst tundus nii järsk ja kohe üldse ei tahtnud kuulda mind. Tunnen, et mind on petetud ja raiskasin nii palju raha ning korralikku analüüside selgitust ma ei saanudki.

Palun soovitage mulle head viljatusravi arsti, kes valdaks head eesti keelt!

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Käisin kalli raha eest viljatusravi pakkuvas erakliinikus arsti vatuvõtul, et uurida kas minuga on kõik korras. Vaatasin enne aja broneerimist, et arstil oli vene nimi aga suuremat guugeldamist ma ei teinud, kuna arvasin, et erakliinikus peaks arst ikka oskama eesti keelt arusaadavalt ja hästi. Ma ei hakka kliiniku nime siin mainima aga keskklinnas see paiknes.

Kohale jõudes selgus, et arsti eesti keelne oskus oli kohutav. Rääkis pooleldi eesti ja pooleldi venekeeles. Väga raske oli arstist aru saada ja arst tundus nii järsk ja kohe üldse ei tahtnud kuulda mind. Tunnen, et mind on petetud ja raiskasin nii palju raha ning korralikku analüüside selgitust ma ei saanudki.

Palun soovitage mulle head viljatusravi arsti, kes valdaks head eesti keelt!

 

ntks dr. Kõre, töötab Fertilitases tasuliste aegadega ja haigekassa ajad Pelgulinnas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Triin Laja

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Svetlana Räim Elites on parim!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Liis Lill, töötab Nova Vitas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dr Ailen Aluri, Next Fertility Nordicus töötab, imeline ja kiidetud ka mujal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Arst, kes eesti keelt ei oska