Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Arst, rasedustest ja neg. tulemus.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Arst, rasedustest ja neg. tulemus.

Postitas:

Käisin täna naistearsti juures. Määrati seeneinfektsiooni raviks rohi ja kuna rääkisin, et üritan ka rasestuda, siis lasi arst rasedustesti mul teha – uriinist(polnud hommikune uriin). Õde hõikas üle ukse vastuseks, et neg. tulemus. Nüüd mõtlen, et kuna päevad peaks algama alles 28-29. jaan. Kas siis tõesti nii varakult peaks tavaline uriinist tehtav test, tõese vastuse andma ??? Rohi mis kirjutati, seal kirjas, et raseduse ajal mitte kasutada, nüüd ei teagi, mis teha 🙁 Kas kasutada, seda rohtu, olles kindel, et ma pole kahjuks rase, või siis oodata ja teha mingi aja pärast uus test. Arst oli kuidagi nii kindel, et kui test neg. siis ongi nii … Veidi hiljem ehk tekkis sinna testile õrn jooneke. Ma ju ei tea, samas ikkagi hetkel alles 4-5.päev enne \”päevi\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seeninfektsiooni ravi pole mingi elupäästev asi, millega peaks ülikiirelt alustama. Kui kahtled, siis lükka ravi edasi, milles probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sa elad Tallinnas või Tartus, siis mina Sinu asemel teeksin homme hommikul oma raha eest veretesti – siis oleks asi kindel, sest verest oleks praeguseks küll juba näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hirmus asi see seen on? Kas selle ravi alustamisega ei saaks oodata nt nädalavahetuseni? Teeks 28.01 uue testi ja siis vaataks, kas võib ravida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka kasutaks leevendamiseks koduseid vahendeid, kuni saan kindlam olla. Uskumatu pealiskaudsus arsti poolt muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota ikka nn need päevad ära – et kui päevad ei hakka, tee test. Praegu tõesti kodune test ei pruugi näidata ja riskima poleks vast mõtet hakata.

Seni soovitan sulle nt Gynocaps tupekapsleid (käsimüügis) – minul aitasid väga hästi. Ja seda retseptiga müüdavat suukauduvõetavat rohtu ei läinudki vaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele:
suukaudsetest siin juttu polnud. arvan, et jutt käibki küünaldest. need ongi retseptiga. raseduse ajal küünlaid tarvitada ei tohi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teatud küünlaid võib,mul eelmine rasedus lõi algul seen välja ja sain küünlaravi,aga siis ikka sellised,mida rase võis kasutada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse 1. trimestril ei soovitata paljusid küünlaid.

See, kas hiljem tekkis testile mingi triibuke või ei, ei ole üldse oluline. Test oli ikkagi negatiivne. 5p enne päevade algust võibki test täiesti negatiivne olla, sest testid ei näitagi nii vara. Sul võib pesastumine olla alles olnud või isegi päeva-paari pärast ees. Test ei näita enne kui pesastumine olnud ja sellest paar päeva möödas. Minu meelest on praegu isegi veretestiks vara.

Ma ise ootaks kindlasti päevade alguse ära enne kui hakkaks rohtu kasutama. Kui on tupekaudne rohi, siis ootaks ära päevade lõpu, sest päevadega tupekaudset ravimit kasutada ei saa. Või kui päevad ei algagi, siis muidugi teeks testi. Seenega tegeleks seni teiste vahenditega (menüüst välja valge jahu ja suhkur, sobiv intiimpesuvahend, keefiri või soodaga loputus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Arst, rasedustest ja neg. tulemus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.