Esileht Väikelaps Arst ütles, et lapsel köha pole aga minu arust on see aina rohkem kinnine…

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Arst ütles, et lapsel köha pole aga minu arust on see aina rohkem kinnine…

Postitas:

Käisime reedel arstil, arst kinnitas, et pole köha. Sai kurgu pärast AB peale. Alguses see köha oli selline vähese rögaga nö. nohust tingitud tati köha aga täna hommikuks on see juba päris kinnine, selline rohkem suitsumehe köha moodi, selline rögane ja kinnine… Mul kodus kapis on Brontex siirup aga ma ei julge anda seda :S
kuna ma olen soomes siis siin ei tohi anda ambroksooli ja üldse käsimüügi rögalahtisteid alla 6.aastastele anda. Soomes polegi käsimüügis alla 6-stele rögalahtistit müügil. Ainult arst saab neid välja kirjutada. Arst ütles, et lapse see köhimine nohust ja kirjutas ainult mingi köha ärrituse vastu rohu, et kui peaks öösel väga köhima. Aga ega muud vist üle ei jäägi kui arstile vist jälle minna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aur teeb köha lahti. Ma olen Eestis ja olen andnud lapsele Brontexit aga suurt abi ei ole minu meelest küll olnud, nii et ära põe. Tehke auru ja sinepiplaastreid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll olla nohust, eriti kui laps ei oska veel nuusata. Aga on mul endalgi nii olnud, et teistele tundub, et köhin hirmsasti, aga ise tean ja saan aru, et magades on nohu või tatt kurku vajunud, on lihtsalt selliseid eriti vastikuid nohusid. See just selline köha, et nagu köhiks röginal lahti miskit kurgust. Muidu mu meelest tavaline köha algab teisiti, enamasti siis kinnine köha ikka ja see rögin alles paranemisjärgus, kui köha on juba hästi lahtine, aga siis ka ikka sügavam selline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Arst ütles, et lapsel köha pole aga minu arust on see aina rohkem kinnine…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.