Esileht Ilu ja tervis Arstiaegade ostmine

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Arstiaegade ostmine

Postitas:
Kägu

Arstiaegade ostmisest. Kaks küsimust.

Esiteks, kas kellelgi on kogemusi Eestis arstiaegade ostmisega? Pikad järjekorrad on suur probleem, kuid vahel on vaja kiiremini ning ollakse valmis selle eest maksma. Eriti Hambaarstile.

Teiseks, kas keegi oleks valmis müüma oma arstiaja Kaarli Ortodondi külastuseks? August-September, esimesel võimalusel aeg.

+1
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina soovitaksin sul osta mõned eesti keele tunnid eraõpetaja juures.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, kas kellelgi on kogemusi Eestis arstiaegade ostmisega? Pikad järjekorrad on suur probleem, kuid vahel on vaja kiiremini ning ollakse valmis selle eest maksma.

Kuidas palun sa ostad neid aegu? Koos võlts-ID-ga? Aeg pannakse ju konkreetsele inimesele ja seda saab ainult tühistada, mitte teisele inimesele ümber vormistada.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti keele kommentaar oli kohatu, siin on ikka kõvasti vigasemaid postitusi olnud.

Aga miks sa mujale ei ole valmis minema kui nii kiire? Hambaarsti järjekorrad ei ole küll niiiii pikad, ma nüüd küll ei usu, et sa augusti või septembri jooksul mujale ei saaks. Ise olen alati ikka paari nädala jooksul saanud minna, aga ma pole ka konkreetsesse kliinikusse soovinud minna, vaid olen paindlik olnud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu kaasa sai sealsamas tõnismäel  väga kiiresti ravile selle tõttu, et tal hakkas üks hammas valutama. läks oma valuga nädalavahetusel tõnismäe hambakliinikusse valvearstile ja see siis kutsus teda pärast veel 5 korda oma tavavastuvõtule ning tegi mitu hammast korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene küsis ordotonti, mitte hambaarsti.

No helista sinna ja ütle, et maksad 50 000. Kindlasti saad.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad järjekorrad on suur probleem, kuid vahel on vaja kiiremini ning ollakse valmis selle eest maksma. Eriti Hambaarstile.

igal pool pole järjekordi. nt medicumis on hetkeseisuga 4 vaba aega teisipäevaks dr Fursi juurde (normaalnbe arst, mu oma laps käib tema juures). neljapäevaks-reedeks on vabu aegu lausa 3 erineva arsti juurde. registreerumine nii telefoni teel kui internetis

https://www.medicum.ee/hambaravi-broneerimine/

medicumi läheduses peatub väga palju erinevaid busse, saab hästi lihtsalt piki punast tänavat aga ka mööda kanalit (Laagna peatus) liikuvate bussidega

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstiaegade ostmisest. Kaks küsimust.

Esiteks, kas kellelgi on kogemusi Eestis arstiaegade ostmisega? Pikad järjekorrad on suur probleem, kuid vahel on vaja kiiremini ning ollakse valmis selle eest maksma. Eriti Hambaarstile.

Teiseks, kas keegi oleks valmis müüma oma arstiaja Kaarli Ortodondi külastuseks? August-September, esimesel võimalusel aeg.

Kui sa tahad aega ortodondile, siis neile on väga raske kui mitte võimatu aega saada.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikad järjekorrad on suur probleem, kuid vahel on vaja kiiremini ning ollakse valmis selle eest maksma. Eriti Hambaarstile.

igal pool pole järjekordi. nt medicumis on hetkeseisuga 4 vaba aega teisipäevaks dr Fursi juurde (normaalnbe arst, mu oma laps käib tema juures). neljapäevaks-reedeks on vabu aegu lausa 3 erineva arsti juurde. registreerumine nii telefoni teel kui internetis

https://www.medicum.ee/hambaravi-broneerimine/

medicumi läheduses peatub väga palju erinevaid busse, saab hästi lihtsalt piki punast tänavat aga ka mööda kanalit (Laagna peatus) liikuvate bussidega

Tavalisele hambaarstile polegi raske aega saada (eriti kui muud probleemi pole kui vaid auke lappida), siin oli jutt ortodondist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalisele hambaarstile polegi raske aega saada (eriti kui muud probleemi pole kui vaid auke lappida), siin oli jutt ortodondist.

teemaalgataja rääkis kahest eri olukorrast:

Esiteks, …Hambaarstile.

Teiseks, … Ortodondi külastuseks?

ehk siis ta tahtis kahe erineva arsti jaoks aegu

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalisele hambaarstile polegi raske aega saada (eriti kui muud probleemi pole kui vaid auke lappida), siin oli jutt ortodondist.

teemaalgataja rääkis kahest eri olukorrast:

Esiteks, …Hambaarstile.

Teiseks, … Ortodondi külastuseks?

ehk siis ta tahtis kahe erineva arsti jaoks aegu

Pigem rääkis ta ikka ühest, ortodondist, lihtsalt esimene kord nimetas teda valesti. Hambaarstile pole ju mingit probleemi aegade saamisega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ortodont peaks aegu müüma hakkama, kui tema järjekorras ongi ju kõik inimesed, kes hullult maksavad selle teenuse eest. Ortodontide palgad pidid olema ligi 15000 eurot. Imelik, miks neid siis nii vähe on, et aega ei saa.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ortodontide palgad pidid olema ligi 15000 eurot. Imelik, miks neid siis nii vähe on, et aega ei saa.

Usu ikka kõike, mida naabri-Leida oma sõbranna pojapoja pruudi emalt kuulnud on.

Just see, et neid nii vähe on, peaks panema peas häirekellad helisema, et miski on valesti.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene küsis ordotonti, mitte hambaarsti.

No helista sinna ja ütle, et maksad 50 000. Kindlasti saad.

Ortodonti*

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ortodontide palgad pidid olema ligi 15000 eurot. Imelik, miks neid siis nii vähe on, et aega ei saa.

Usu ikka kõike, mida naabri-Leida oma sõbranna pojapoja pruudi emalt kuulnud on.

Just see, et neid nii vähe on, peaks panema peas häirekellad helisema, et miski on valesti.

Sina helista oma kellasid seal peas, teised panevad endale aja ja saavad reaalselt arsti juurde ja asjad korda.

Tallinnas tipportodondi juurde saan lapsega kiiremini kui 1 kuu. Edasised ajad paneb ortodont juba ise, nii nagu raviskeem ette näeb.

Ei ole probleemi.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaksin sul osta mõned eesti keele tunnid eraõpetaja juures.

Mina ka soovitaksin sama. Mõned eesti keele tunnid Eraõpetaja juures ei teeks paha.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas tipportodondi juurde saan lapsega kiiremini kui 1 kuu. Edasised ajad paneb ortodont juba ise, nii nagu raviskeem ette näeb. Ei ole probleemi.

Kui ortodont on lähisugulane, siis muidugi pole probleemi. Ülejäänud inimestel, kellel pole isiklikku ortodonti võtta, on probleem.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaesed ortodondid, ei saa ilmselt ühelgi sotsiaalsel ürituse käia, ilma et keegi külge ei haagiks ja oma lapse ortodontilisi probleeme ei hakkaks lahkama.

Ortodondile pääseb läbi hambaarsti, ehk et hambaarst teeb saatekirja. Kui on kiire lugu, siis asjalik hambaarst helistab oma kolleeg ortodondile ja palub varem võtta. Nii oli meil: pojaga on raskem keiss, hambaarst ütles, et nüüd peab ikka aasta jooksul aparaadi suhu panema- helistas ja saime 3 nädala pärast konsultatsioonile. Tütre kohta ütles, et võib vabalt oodata oma järjekorda, ei pea praegu minema jutustama ega röntgeneid tegema.

Hambaarst ütles ka, et paljud lähevad liiga vara; lähevad lapsega, kes ilmselgelt pole valmis  veel breketiraviks ning ollakse mitmes kohas järjekorras- see paisutab järjekordi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitaksin sul osta mõned eesti keele tunnid eraõpetaja juures. Mina ka soovitaksin sama. Mõned eesti keele tunnid Eraõpetaja juures ei teeks paha.

Miks sa ise kirjutada ei oska, parandamatu puue?

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tallinnas tipportodondi juurde saan lapsega kiiremini kui 1 kuu. Edasised ajad paneb ortodont juba ise, nii nagu raviskeem ette näeb. Ei ole probleemi.

Kui ortodont on lähisugulane, siis muidugi pole probleemi. Ülejäänud inimestel, kellel pole isiklikku ortodonti võtta, on probleem.

ei ole sugulane, ei ole tuttav.

On tuttav kui ortodont, tegeles Ka mu esimese lapsega.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole kuulnudki, et keegi Eestis mingeidki arstiaegu müüks või ostaks. Päris õudne oleks…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina küll läbi hambaarsti ei saanud saatekirja lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka soovitaksin sama. Mõned eesti keele tunnid Eraõpetaja juures ei teeks paha. Miks sa ise kirjutada ei oska, parandamatu puue?

Kirjutab eraõpetaja suure tähega erilisest lugupidamisest või arvab nime olevat, täitsa uhhuuu, selline kritiseerib veel teisi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka soovitaksin sama. Mõned eesti keele tunnid Eraõpetaja juures ei teeks paha. Miks sa ise kirjutada ei oska, parandamatu puue?

Kirjutab eraõpetaja suure tähega erilisest lugupidamisest või arvab nime olevat, täitsa uhhuuu, selline kritiseerib veel teisi.

See oli tal ju ometi iroonia, ahvis rumalust järele. Isegi seda sa ei saanud aru.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka soovitaksin sama. Mõned eesti keele tunnid Eraõpetaja juures ei teeks paha. Miks sa ise kirjutada ei oska, parandamatu puue?

Kirjutab eraõpetaja suure tähega erilisest lugupidamisest või arvab nime olevat, täitsa uhhuuu, selline kritiseerib veel teisi.

See oli tal ju ometi iroonia, ahvis rumalust järele. Isegi seda sa ei saanud aru.

Just nimelt, oo õudu, kui imelikud lugejad siin on, et isegi sellisest sarkasmist aru ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Arstiaegade ostmine