Esileht Väikelaps Arstiajad haiglas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Arstiajad haiglas

Postitas:

Lapsele on juba mitu nädalat tagasi pandud haiglasse mitu järjestikust psühholoogi aega. Logopeedi ajad olid ka aga logopeed helistas ise ja küsis kas tuleme või soovime tühistada ajad. Siis seal oli tal ise mingi segadus, et üks aeg oli juba tühistatud ja ta ütles, et teeb sellise kokkuvõtva selgituse teise logopeedi ja koolist saadava info põhjal.
Psühholoogile on ette nähtud 4 aega. Esimese aja tühistasin, sest lapsel oli väike nohu ja öeldi, et siis ei tohi minna. Teise aja tühistasin ka, sest see oli kohe 3p hiljem ( eile )ja oli ikka natuke nohu. Uus aeg on homme. Kui ma eile hommikul helistasin siis sekretär ikka tungivalt soovitas ära käia, sest ajad on bronnitud nii tihedalt ja saaks kiirelt asjaga ühele poole. Ja tegelikult oleks vaja väga ka seda neuropsühholoogilise uuringu vastust, sest lapsele on eelkooli poolt taotletud tulevaks aastaks erituge. Uued ajad saab võibolla sügisel, kui sedagi, kui ma tühistan kõik ajad.
Ma tahaks ise ka samas ära käia aga praegusel koroonaepideemia ajal haiglasse minna… ma saan aru kui oleks, et 1x vaja käia aga seal mitu korda jutti ja 90min korraga.
Elame Soomes ja kohe nö Soome epideemia epitsentris. Ma ei taha toidupoeski käia, haiglast rääkimata. Kuigi see haigla kuhu minema peame, seal oli alles hiljuti mingi arst koroonaga karantiini pandud ja mitmeid veel. Aga sekretär ütles, et neil toimib seal kõik tõrgeteta ja arstid teevad tavapäraseid vastuvõtte jne.
Kas teie läheksite lapsega vastuvõttudele?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 18:53; 10.04 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps vajaks pimesooleoperatsiooni vms, siis läheksin. Sinu probleemi puhul mitte.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeksin nii, nagu kohalikud soovitused on. Sinu puhul Soomes soovitatakse kohale minna, siis läheksingi.

Üldiselt võiks järgmine kord juba pealkirja lisada, et küsid Soome mitte Eesti kohta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks psühholoog ei saa video teel vastuvõttu teha. Minul just oli videovisiit psühholoogiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikkagi hetkel tühistasin need ajad. Siin millegipärast ei tehta videovastuvõtte.
Uued ajad saab kas sügisel või järgm aasta kevadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 18:53; 10.04 14:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Arstiajad haiglas