Esileht Väikelaps Arstikomplekt mängimiseks

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Arstikomplekt mängimiseks

Postitas:

Käisin 2,5-aastase pojaga arsti juures, nüüd poiss muudkui mängib arsti kodus. Tahaksin osta arstikomplekti, olen paaris poes vaadanud, neid on üsna erinevaid kuid paistavad liiga kehva kvaliteediga… eriti see stetoskoop, juhe on jäik. Tahaks ikkagi korralikumat. Olen näinud ka lihtsalt stetoskoope, mis on justkui päris, saab südamelööke kuulata, aga sellist nii väiksele ei ostaks.

Seega – kust olete ostnud arstikomplekti, kus oleks süstal, stetoskoop, kraadiklaas sees? Võiks olla kohvri sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 09:11; 05.02 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema. Ostsin (allahindlusega oli mingi 5.-) Hansapostist, ei soovita 🙂 sellist kohvritäit värvilist plastmassrämpsu pole ammu näinud. Lapsed pole lõhkujad, aga tunni ajaga oli 75% asjadest prügikastikaup, nagu näpp külge padi, nii lagunes. Ma lootsin, et vähemalt kohvrit saab kasutada, aga seegi lagues kohe… odav saast, tõesti.
Ehk nt see on normaalsem http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee/manguasjad/m%C3%A4ng-arstikohver-5665310–malli
Lõpuks otsisin karbi sisse paar sidemerulli, mõned väiksed plaastrid ja pisikesi pudeleid ja sellega nad mängivadki meelsamini, seovad ja plaasterdavad kõike, mis ette satub..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin XS Mänguasjadest kohvri sees arstikomplekti – kraadiklaas, stetoskoop, süstal, haamrike. Maksis vist u 15 eurot, täpselt ei mäleta. Kaks last on sellega nüüd paar kuud mänginud, seni kõik terve. Umbes selline komplekt: http://www.toys.ee/klein-arstikomplekt.html (kohver on samasugune, pintsette ainult sees ei ole, muidu paistab sarnane sisu olevat).

Enne oli Koduextrast ostetud 6-eurone komplekt, stetoskoobi otsad tulid kohe ära, süstal läks katki paari nädalaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 14:27; 10.12 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt infoks, et Barbie komplekti stetoskoop pidas vastu aasta, pulsimõõtja ei püsinud algusest peale koos ning lagunes umbes kuuga. Muud asjad on terved.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralik vastupidav kohver, kus on vähe asju sees, on igal juhul etem kui kohe lagunev suur komplekt. Sinna saab apteegist päris träna juurde osta. Pulsikella vòi stetoskoobina võib kasutada muid esemeid, kuid oluline on neid just uhkest arstikohvrist välja võtta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kohver on ikka vajalik, muidu see nodi ju niisama laiali… Ja sellist komplekti pole, et on vahva ja suur kohver, aga sees 2 asja, mis on hullult kvaliteetsed. Tegelikult leidsin, et mul ongi olemas süstlaid, need saan anda mängida (ilma nõelata muidugi). Stetoskoop võiks ikka õige olla, praegu mängibki kingapaelaga, aga seda ju ei saa kõrva panna.

See Anttila komplekt meeldiks kõige rohkem, aga jabur, neil ju postikulu 5,90. Ma ei tea, ei tahaks juba põhimõtte pärast sealt tellida..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 09:11; 05.02 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan taas teema üles 😉
Olen hetkel sama asja otsingul ja väga raske leida midagi korralikku, info on ka kõigil toodetel puudulik.
Ootan soovitusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil see http://www.mothercare.ee/toys-gifts/pretend-play/home-kitchen/medical-case-2.html
Sai ostetud 3aastasele jõuludeks, laps nüüd 6a ja enamus asju ikka alles ja terved. Vererõhumõõtjat sai päriselt täis pumbata ja siis õhu välja lasta. Stetoskoobi juhe on algul jäik. Kraadiklaasil näidik liigub. Eks seal ole natuke mõttetuid asju ka, aga kohver ise on juba üsna korralik. Lapsed mängivad periooditi üsna palju sellega, väiksem on nüüd ise selles vanuses, et hakkab ka aru saama arstimängust. Ainus, mis katki läks pärast pikaajalist kasutamist oligi vererõhumõõtja, külas olnud laps lihtsalt murdis toruotsa pooleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sellele juba Issanda aastal 2014 vastanud ja tänan seda, kes Mothercare komplekti soovitas, tellisin jõuludeks ära! 🙂 Tundub äge, just vererõhumõõtja jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 02:36; 10.12 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud ka minu poolt, tellisin viimase eksemplari sellest Mothercare komplektist ära!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin veel lisaks Ostast 2.- eest päris stetoskoobi, see on ka vinge asi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 02:36; 10.12 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes neid vanu teemasid üles kaevab? Hakkasin juba vastama ja siis nägin, et olen sellesse teemasse juba kunagi kirjutanud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 14:27; 10.12 16:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Arstikomplekt mängimiseks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.