Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arstile raha pakkumine

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )

Teema: Arstile raha pakkumine

Postitas:
Kägu

Väga jube, kui arstil on alkosõltuvus ja siis nii teda jooma meelitatakse. Ostke ometi mõistus! See lai leht on siin vits meie mõisaproua A..?

Sa tõesti ei tea, kui palju tippkirurgid joovad? Väga kaugel oled med valdkonnast ilmselgelt.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No see veel puudus, et peab arsti töö kõrvalt tegelema ka kõigi nende korvikeste mehele panekuga. Muudkui kellad jälle naabritele ja sugulastele, mul siin 50 korvikest, kas te ei tahaks mõnda. Sul tõesti on kontaktid kõikide arstide sugulaste ja tuttavatega, kes nende hingeelu teavad? Appi, veel jubedam, kui ma arstina pean sugulastega suheldes suu kinni hoidma, sest nad levitavad suvalistele infot minu eraelust.

Mis segast soga sa nüüd suust välja ajad, mitte midagi ei saa aru. Inimesed käivad ikka külas ning kallis konjak kaasa on väga hea haarata kodusest baarikapist, selle asemel, et seda ostma minna.

Minu tutvusringkonna ei käi keegi konjakiga külas. Ikka väga veider oleks, kui just arst tuleb kange alkoholipudeliga külla. Kui oleks arst, siis oleks äärmiselt piinlik minna külla patsientidelt saadud träniga.

Mis träni? Kingiks viiakse tihti kinkepakendis alkoholi, seda sobib alati edasi kinkida. Hea konjak on kindla peale minek.  Noored jah joovad siidreid jms, aga vanemad prouad nagu mina – peame lugu heast konjakist, eriti talvel on õhtul hea kohvi kõrvale pits võtta. Konjakit ei kaanita juua, vaid see ongi mekutamise jook.

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul mees ei joo üldse, aga siis neid ikka leidub, kes arvavad, et mehele tuleb ikka konjak kinkida. Veel on üks alkoholiprobleemiga meessugulane, kelle juurde iga teine läheb mingi konjaki või viskiga. Oleks palju parem, kui ei läheks. Mul ei tule suguvõsas ühtegi meest pähe, kes tõesti tahaks viskit või konjakit kingiks saada.

+10
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu suguvõsas ja tutvuskonnas võtavad kõik heal meelel konjaki kingitusena vastu.

+5
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No see veel puudus, et peab arsti töö kõrvalt tegelema ka kõigi nende korvikeste mehele panekuga. Muudkui kellad jälle naabritele ja sugulastele, mul siin 50 korvikest, kas te ei tahaks mõnda. Sul tõesti on kontaktid kõikide arstide sugulaste ja tuttavatega, kes nende hingeelu teavad? Appi, veel jubedam, kui ma arstina pean sugulastega suheldes suu kinni hoidma, sest nad levitavad suvalistele infot minu eraelust.

Mis segast soga sa nüüd suust välja ajad, mitte midagi ei saa aru. Inimesed käivad ikka külas ning kallis konjak kaasa on väga hea haarata kodusest baarikapist, selle asemel, et seda ostma minna.

Minu tutvusringkonna ei käi keegi konjakiga külas. Ikka väga veider oleks, kui just arst tuleb kange alkoholipudeliga külla. Kui oleks arst, siis oleks äärmiselt piinlik minna külla patsientidelt saadud träniga.

Mis träni? Kingiks viiakse tihti kinkepakendis alkoholi, seda sobib alati edasi kinkida. Hea konjak on kindla peale minek. Noored jah joovad siidreid jms, aga vanemad prouad nagu mina – peame lugu heast konjakist, eriti talvel on õhtul hea kohvi kõrvale pits võtta. Konjakit ei kaanita juua, vaid see ongi mekutamise jook.

No sa ikka kujutad ette kui palju on ühel arstil patsiente ja kui kõik pudeleid tassivad ja arst neid isiklikult tarvitab, siis saab temast ikka küll alkohoolik.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No see veel puudus, et peab arsti töö kõrvalt tegelema ka kõigi nende korvikeste mehele panekuga. Muudkui kellad jälle naabritele ja sugulastele, mul siin 50 korvikest, kas te ei tahaks mõnda. Sul tõesti on kontaktid kõikide arstide sugulaste ja tuttavatega, kes nende hingeelu teavad? Appi, veel jubedam, kui ma arstina pean sugulastega suheldes suu kinni hoidma, sest nad levitavad suvalistele infot minu eraelust.

Mis segast soga sa nüüd suust välja ajad, mitte midagi ei saa aru. Inimesed käivad ikka külas ning kallis konjak kaasa on väga hea haarata kodusest baarikapist, selle asemel, et seda ostma minna.

Minu tutvusringkonna ei käi keegi konjakiga külas. Ikka väga veider oleks, kui just arst tuleb kange alkoholipudeliga külla. Kui oleks arst, siis oleks äärmiselt piinlik minna külla patsientidelt saadud träniga.

Mis träni? Kingiks viiakse tihti kinkepakendis alkoholi, seda sobib alati edasi kinkida. Hea konjak on kindla peale minek. Noored jah joovad siidreid jms, aga vanemad prouad nagu mina – peame lugu heast konjakist, eriti talvel on õhtul hea kohvi kõrvale pits võtta. Konjakit ei kaanita juua, vaid see ongi mekutamise jook.

Ahah ja kui tihti sinusugustel prouadel siis ka tohtrid niisama külas käivad? Sa arvad, et kõikidel arstidel on tohutu armee vanaprouadest tuttavaid ja sellepärast tuleb neile konjakeid kinkida?  Muidu vaene arst peab tühjade kätega prouade juurde minema.

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul mees ei joo üldse, aga siis neid ikka leidub, kes arvavad, et mehele tuleb ikka konjak kinkida. Veel on üks alkoholiprobleemiga meessugulane, kelle juurde iga teine läheb mingi konjaki või viskiga. Oleks palju parem, kui ei läheks. Mul ei tule suguvõsas ühtegi meest pähe, kes tõesti tahaks viskit või konjakit kingiks saada.

Ometi külalistele ikka pakute, seega ju tore, et ei pea poest seda ostma minema, kui keegi kingib. Ega mees seda jooma pea hakkama.

Alkoprobleemid on inimese enda asi. Kui ta pole just palunud mitte tuua, pole teiste asi arvustada.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No see veel puudus, et peab arsti töö kõrvalt tegelema ka kõigi nende korvikeste mehele panekuga. Muudkui kellad jälle naabritele ja sugulastele, mul siin 50 korvikest, kas te ei tahaks mõnda. Sul tõesti on kontaktid kõikide arstide sugulaste ja tuttavatega, kes nende hingeelu teavad? Appi, veel jubedam, kui ma arstina pean sugulastega suheldes suu kinni hoidma, sest nad levitavad suvalistele infot minu eraelust.

Mis segast soga sa nüüd suust välja ajad, mitte midagi ei saa aru. Inimesed käivad ikka külas ning kallis konjak kaasa on väga hea haarata kodusest baarikapist, selle asemel, et seda ostma minna.

Minu tutvusringkonna ei käi keegi konjakiga külas. Ikka väga veider oleks, kui just arst tuleb kange alkoholipudeliga külla. Kui oleks arst, siis oleks äärmiselt piinlik minna külla patsientidelt saadud träniga.

Mis träni? Kingiks viiakse tihti kinkepakendis alkoholi, seda sobib alati edasi kinkida. Hea konjak on kindla peale minek. Noored jah joovad siidreid jms, aga vanemad prouad nagu mina – peame lugu heast konjakist, eriti talvel on õhtul hea kohvi kõrvale pits võtta. Konjakit ei kaanita juua, vaid see ongi mekutamise jook.

Ahah ja kui tihti sinusugustel prouadel siis ka tohtrid niisama külas käivad? Sa arvad, et kõikidel arstidel on tohutu armee vanaprouadest tuttavaid ja sellepärast tuleb neile konjakeid kinkida? Muidu vaene arst peab tühjade kätega prouade juurde minema.

Perekool on imede maa, loovtööde kirjutamise tipp. Kuidas on võimalik sellise järelduseni jõuda, et arstile viiakse konjakit sellepärast, et see saaks omakorda vanaprouadele külla minna. Tahaks inimeste pähe näha, kuidas sellised ja veel imelikumad järeldused tekivad. Kas koolis enam tõepoolest midagi ei õpeta?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei paku külalistele ka, pole üldse kodus alkoholi peale kingitud pudelite. Eesti komme on jah pigem selline, et kui teatakse, et alkoholiprobleem on, siis muutub kuidagi eriti oluliseks alkoholi viimine. Eestis on täitsa olemas sellised mehed, kes ei unista kingiks viski saamisest ja kes eelistavad mitte juua.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

:O Viimased kaks Äripäeva topi meestega istumist möödusid konjakiga. Nõukaaegne vanainimene pole neist keegi. Väga imelik jutt sul.

Tea miks seda lugedes meenus lugu: Vihmaussiemme lastele: teie issi läks meestega kalale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ebastabiilne jälle teemat solkimas oma teavitamistega. Alati mõtlen, kas sellist jubedat inimest keegi üldse usaldab, kes hommikust õhtuni tegeleb äraandmise ja kitumisega? Väga madal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei paku külalistele ka, pole üldse kodus alkoholi peale kingitud pudelite.

WTF kui mõtetu võõrustaja. Ma küll pakun, ei ole kuidagi seotud sellega, kas ma ise joon. Elementaarne viisakus.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

WTF kui mõtetu võõrustaja. Ma küll pakun, ei ole kuidagi seotud sellega, kas ma ise joon. Elementaarne viisakus.

Minu külalised vaataks kui lolli, aga mul ei konjakihimulisi vanaprouasid ka.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah ja kui tihti sinusugustel prouadel siis ka tohtrid niisama külas käivad? Sa arvad, et kõikidel arstidel on tohutu armee vanaprouadest tuttavaid ja sellepärast tuleb neile konjakeid kinkida?  Muidu vaene arst peab tühjade kätega prouade juurde minema.

Ära hüsteeritse.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu külalised vaataks kui lolli, aga mul ei konjakihimulisi vanaprouasid ka.

Konjaki? Veini, mulli.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu külalised vaataks kui lolli, aga mul ei konjakihimulisi vanaprouasid ka.

Oledki loll ju. Alkoprobleemidega pere?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu külalised vaataks kui lolli, aga mul ei konjakihimulisi vanaprouasid ka.

Su külalised vaataksid sind kui lolli, kui pakuksid veini vms? Mis kahtlane kaader see veel on, mingi ususekt? Moslemid?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeli külas käia ja sugulased elavad ka Eesti teises otsas. Arstina oleksin püsti hädas, kuhu neid korve ja konjakeid panna. Mina sellist kraami ei tarbi.

Osakonnas paned snäkikorvi ühisele lauale ja õed saavad nautida. Mis siin keerulist? Konjak seisab 100 aastat .

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustage need konjakid ja kommikarbid. Arst ei ole mingi joodik. Tahate arsti tänada, siis rahatähed ümbriku sisse. Arst ise ostab mida vaja.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustage need konjakid ja kommikarbid. Arst ei ole mingi joodik. Tahate arsti tänada, siis rahatähed ümbriku sisse. Arst ise ostab mida vaja.

Raha ei tohi kindlasti anda, appi, mis loll jutt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustage need konjakid ja kommikarbid. Arst ei ole mingi joodik. Tahate arsti tänada, siis rahatähed ümbriku sisse. Arst ise ostab mida vaja.

See on samasugune seaduse rikkumine nagu purjuspäi sõit.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeli külas käia ja sugulased elavad ka Eesti teises otsas. Arstina oleksin püsti hädas, kuhu neid korve ja konjakeid panna. Mina sellist kraami ei tarbi.

Osakonnas paned snäkikorvi ühisele lauale ja õed saavad nautida. Mis siin keerulist? Konjak seisab 100 aastat .

Eelistan ise omale toitu valida. Minule küll ei meeldiks, et töö juures pean mingeid tundmatu päritoluga snäkke tarbima. Pidev snäkitamine on kõike muud kui tervislik. Meditsiiniasutuses eriti oluline, et ei toodaks tont teab mis pisikutega asju kuhugi seisma.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelistan ise omale toitu valida. Minule küll ei meeldiks, et töö juures pean mingeid tundmatu päritoluga snäkke tarbima. Pidev snäkitamine on kõike muud kui tervislik. Meditsiiniasutuses eriti oluline, et ei toodaks tont teab mis pisikutega asju kuhugi seisma.

Ehk kui on valida, kas klient toob paarisaja euro eest head ja paremat või mitte, siis sa valiks mitte?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk kui on valida, kas klient toob paarisaja euro eest head ja paremat või mitte, siis sa valiks mitte?

Arstide palgad on sellised, et nad jõuavad endale ise ka snäkke osta. Sellepärast panevadki tavaliselt õdedele need asjad lauale, nendel on muidugi hea meel iga asja üle, mida tasuta saab. Seega viige siis õdedele üldse kraami, arstidel suht savi sellest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstide palgad on sellised, et nad jõuavad endale ise ka snäkke osta. Sellepärast panevadki tavaliselt õdedele need asjad lauale, nendel on muidugi hea meel iga asja üle, mida tasuta saab. Seega viige siis õdedele üldse kraami, arstidel suht savi sellest.

Mis mul neist õdedest tolku, ikka arsti tänan.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelistan ise omale toitu valida. Minule küll ei meeldiks, et töö juures pean mingeid tundmatu päritoluga snäkke tarbima. Pidev snäkitamine on kõike muud kui tervislik. Meditsiiniasutuses eriti oluline, et ei toodaks tont teab mis pisikutega asju kuhugi seisma.

Ehk kui on valida, kas klient toob paarisaja euro eest head ja paremat või mitte, siis sa valiks mitte?

Loomulikult ei tahaks, et kodanikud mulle sadade eurode eest kraami kokku tassiks! Kuidas saab üldse nii mõelda, et patsiendid peavad kingitustega tulema? Kuidas see saab meeldiv tunduda? Kuidas saab nii madal tööeetika olla?  Töö eest saadakse palka. Viige neid andameid ja ohverdusi nõidade jalge ette, kes oma töö eest raha ei võta.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstide palgad on sellised, et nad jõuavad endale ise ka snäkke osta. Sellepärast panevadki tavaliselt õdedele need asjad lauale, nendel on muidugi hea meel iga asja üle, mida tasuta saab. Seega viige siis õdedele üldse kraami, arstidel suht savi sellest.

Mis mul neist õdedest tolku, ikka arsti tänan.

See ei ole ju tänu, kui tekitad arstile sekeldusi. Kuhu need kommi ja pudelid sokutada ja kas mitte pärast korruptsioonis ei süüdistata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mul neist õdedest tolku, ikka arsti tänan.

Aga arst ei oota su kingitusi. Aitäh on tema jaoks sama väärtuslik kui sinu träni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole õed ka nii paljad ja näljas kui siin arvate.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole õed ka nii paljad ja näljas kui siin arvate.

Ka see on tõsi. Ka õdesid rõõmustavad viisakalt käituvad patsiendid, kes kenasti tänavad ja probleeme ei valmista, kõvasti rohkem kui mingi snäkk.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 143 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arstile raha pakkumine