Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Arstilt jäi küsimata (OV test ja Ovitrelle)

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Arstilt jäi küsimata (OV test ja Ovitrelle)

Postitas:

Nagu ikka, arstikabinetis kõik ei meenu ja hiljem ei saa alati küsida ka. Seega pöördun kogenud naiste poole.

29.02 lõpetasin Sero. 01.03 tegime seksi. 3.03 Ovitrelle süst. 4.03 õhtul uuesti seksi.

1. Ega pole hullu, kui nüüd alles järgmine seks 4.03 st millegagi ma hiljaks ei jää?

2. Arst andis ka OV testid (5 tk pakis), miks ja millal neid tegema pean (si mis päevast alates)?

Aitäh juba ette 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.03 10:32; 02.03 11:33; 02.03 13:14; 02.03 13:33; 02.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga kummaline arst sul mu meelest, et rohkem juhendeid ei andnud ja milleks ov testid,sellest ka ei saa aru.
Peale ovitrellet on üldjuhul 36 tunni pärast ovulatsioon, siis peab seksima. Minul on arsti ettekirjutused selles suhtes lausa kellaajaliselt. Kuna mul esimene tsükkel tekkis kahtlus et ov toimus varem ära (basaali mõõtmise järgi otsustades), siis teine tsükkel käskis arst vahekorras olla süsti tegemise hetkel ja veelkord 36 tundi peale süsti.
Ov testid on seetõttu mõttetud, et Ovitrelle muudab ovulatsioonitesti positiivseks (nagu ka rasedustesti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil jäigi lihtsalt küsimata see, et kui nagunii teada, et Ovitrellega tuleb ilmselt ovulatsioon, siis miks-millal pean OV testi tegema.

See seksiteema rohkem minu enda pseudomure.

Arst on muidu väga hea 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.03 10:32; 02.03 11:33; 02.03 13:14; 02.03 13:33; 02.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks see, et 4.03 õhtul peaks hakkama ovulatsioon Ovitrelle mõjul, aga 5.03 pean hakkama juba Duphastoni võtma. See OK?

Oeh, enam ei saa midagi aru – palun aidatake lollikest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.03 10:32; 02.03 11:33; 02.03 13:14; 02.03 13:33; 02.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duphaston on ok järgmisest päevast võtta, mina võtan sama skeemi järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, tänud Myone rahustamast 🙂 Jõudsin siin juba igasugu jutte sellest leida (et ei tohi, siis peatub OV jms).

Siiski, ma ei saa aru, millal ma neid OV teste tegema siis pean?

Vastuvõtul oli mu jaoks korraga nii palju uut infot ja ma asjas algaja st pool sellest veel nagu hiinakeel. Ei osanud nagu küsida kohe või ehk ununes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.03 10:32; 02.03 11:33; 02.03 13:14; 02.03 13:33; 02.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead mina olen küll kogenud testija, aga mullegi tuli üllatusena see, et Ovitrelle muudab ov testi positiivseks. Arst seda mulle ei rääkinud, leidsin selle info ise ja tagantjärgi mõeldes muidugi loogiline ka- sellest on palju juttu olnud, et raseduse aeg muutub ov test positiivseks, miks ta ei peaks siis sel juhul muutuma kui süstid enale rasedushormooni (ja seda ju Ovitrelle on). Ma tõesti ei kujuta ette, miks arst sulle ov testid andis (seda kuulen ka esimest korda, et arst mingeid teste jagaks:))
AGa esimene Serophene-Ovitrelle tsükkel tegin hoolega ov teste, mis muutusid postiiivseks järgmisel päeval peale süsti tegemist. Paanika tekkis siis, kui testid olid positiivsed juba kolm päeva järjest. Siis leidsingi selle info, et Ovitrelle \”süü\” see. Teine tsükkel ma enam ennast närvi ei ajanud nende testidega, sest öeldakse, et väga väike tõenäosus on, et Ovitrellega ovulatsiooni ei toimuks. Ja isegi kui ei toimu- siis testidega seda kindlaks ei tee nagunii.
Duphastoniga on aga nii, et seda ei või võtta kuskil paar-kolm päeva enne ovulatsiooni. Kuna aga Serophene-Ovitrellega on ovulatsioon nagunii kindal päeval, siis seda ohtu pole. Kas käisid uh-s ja arst vaatas kui suured folliikulid on, enne kui Ovitrelle määras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla andis siis niisama algajale need testid, aga no ma teen siis eesolevatel kuupäevadel igaksjuhuks 🙂

Vaatas mind jah UHs, aga ega ma esimene kord osanud midagi küsida ka. Pani plaani paika ja ma püüdin kõik meelde jätta-üles kirjutada.

Nüüd siis homme süst, pühapäeval 36h hiljem OV + seks ja siis esmaspäeval Duphaston.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.03 10:32; 02.03 11:33; 02.03 13:14; 02.03 13:33; 02.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Arstilt jäi küsimata (OV test ja Ovitrelle)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.