Esileht Koolilaps Arte gümnaasium

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Arte gümnaasium

Postitas:

Rääkige sellest koolist palun. Milline õhkkond, õpetajad, palju lapsi klassis jne

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline piirkonnakool. Minu lapsel on 26 last klassis ja õpetajad ka tavalised. Põhikoolis on. Matemaatika õpetaja võiks normaalsem olla. Uuel aastal saab remont valmis ja tingimused on paremad kui srni. Boonuseks on ka ujula.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 19:37; 20.04 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline piirkonnakool. Minu lapsel on 26 last klassis ja õpetajad ka tavalised. Põhikoolis on. Matemaatika õpetaja võiks normaalsem olla. Uuel aastal saab remont valmis ja tingimused on paremad kui srni. Boonuseks on ka ujula.

Mis mata õpetaja juures ei meeldi? Liiga range?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline piirkonnakool. Minu lapsel on 26 last klassis ja õpetajad ka tavalised. Põhikoolis on. Matemaatika õpetaja võiks normaalsem olla. Uuel aastal saab remont valmis ja tingimused on paremad kui srni. Boonuseks on ka ujula.

Mis mata õpetaja juures ei meeldi? Liiga range?

Pigem pole tal oskust õpetada ja lastega suhelda.

Kui ikka terve klassi vanemad on samal seisukohal, on midagi mäda.

Õpetaja on selles koolis esimest aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 19:37; 20.04 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpihimulisel ja töökal lapsel on seal väga mõnus käia (mõlemad lapsed hetkel gümnaasiumis).

Õhkkond on nii ja naa, mõned õpetajad on aga seal üliägedad – distsiplineerivad, samas väga targad, kreatiivsed ja oskavad panna õppuri ainet armastama.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teab keegi rangusest ja raskustest rääkida? Nimelt kolimise käigus maalt linna on hirm, et laps ei saa hakkama :/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teab keegi rangusest ja raskustest rääkida? Nimelt kolimise käigus maalt linna on hirm, et laps ei saa hakkama :/

Ei usu, see ei ole selline kool, kus ei saada hakkama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teab keegi rangusest ja raskustest rääkida? Nimelt kolimise käigus maalt linna on hirm, et laps ei saa hakkama :/

Tegu on hariliku piirkonnakooliga, seal õpivad tavalised ümbruskonna lapsed. Kindlasti on seal paremaid ja kehvemaid õpetajaid. Nagu igas teises kooliski. Aga seda, et tavaline laps ei saaks ühes tavalises koolis õppimisega hakkama küll kartma ei pea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpikeskkond on küll nüüd hea peale remonti. Artes on klassid nö kallakuga. Minu laps nt õpib inglise keelt esimesest klassist peale ja parallelklass on näiteks spordikallakuga.

Aga ehk see pole takistuseks kuna ka minu lapse klassi on aja jooksul uusi lapsi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma konkreetselt Arte kohta ei oska öelda, aga tahtsin öelda, et ka ntx inglise keele klassi ei pea pelgama, kui on vähegi keeletajuga laps. Tänapäeval ollakse niipalju ninapidi arvutis, et inglise keel jääb niisamagi külge. Ntx minu laps vahetas eelmisel aastal kooli ja liikus sellega ka klassi, kus oli inglise keel alates 1. klassist. Kuigi ta on teistest 2 aastat vähem keelt õppinud, saab seal väga hästi hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Arte gümnaasium