Esileht Ilu ja tervis Artroos.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Artroos.

Postitas:

Natuke segaduses olen. Nimelt selgus, et mul on artroos ja netist lugedes sain teada, et tuleb liikuda. Samas teeb liikumine sellist põrguvalu, et et ilma kangete valuvaigistiteta pole see mõeldavgi. Sealjuures olen ka täheldanud, et kui päeval rohkem liigun, on õhtul valu palju hullem. Kuidas sellest siis aru saada? :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 12:16; 17.03 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus liigeses Sul õieti artroos on?

Aga ükskõik, igal juhul tuleb minna arsti juurde ja võtta vastu Sulle pakutav abi. Suvaliselt mingit trenni teha pole mõtet, artroosi puhuks on siiski ette nähtud spetsiaalne ravikehakultuur, kus õpetatakse, milliseid harjutusi ja kuidas teha. Samuti on näidustatud valuvaigistid, vajaduse korral põletikku alandavad ravimid jpm. Niisuguseid probleeme tuleks lahendada koostöös oma arstiga, mitte interneti teel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 12:38; 17.03 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisingi arsti juures ja tema soovitas haigele kohale puhkust anda, ma lihtsalt mõtlesin, et ehk saan ka ise midagi ära teha. Enne esmaspäeva ma temaga ühendust ei saa. Sellest siis minu küsimus, et kuidas mõista kahte üksteisele vastukäivat soovitust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 12:16; 17.03 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii praegu võtagi, et haiget kohta ülekoormusega traumeerida ei tohiks, aga oskuslikult tehtud tervisevõimlemine, kus parandatakse vajalike liigesele abiks olevate lihaste toonust, tehakse sobivalt valitud aeroobset trenni (vajaduse korral koos abivahenditega) jne, tuleb asjale kasuks. Lihtsalt niisama üle valu rabada ei tasu, võid rohkem kahju kui kasu teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 12:38; 17.03 15:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Artroos.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.