Esileht Pereelu ja suhted Arusaamatu armulugu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Arusaamatu armulugu

Postitas:
Kägu

Kas nad püüavad väita, et laps, kellel oli juba olemas poiss-sõber, otsustas hakata abielus vanamehe armukeseks? Täiesti vabatahtlikult?

https://epl.delfi.ee/artikkel/120140534/pedofiil-pereringist-pereisa-leidis-abikaasa-sunnipaevalt-endale-lapseealise-armukese

 

+1
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis kuradi armulugu? Mingit armulugu ei ole. Keskealine pedofiil kasutas lapseealist ära. Pedofiilia, ei mingit armulugu ega armukeseks olemist.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kuradi armulugu? Mingit armulugu ei ole. Keskealine pedofiil kasutas lapseealist ära. Pedofiilia, ei mingit armulugu ega armukeseks olemist.

Leht kirjutab, et armuke.

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leht kirjutab, et armuke.

Jah, see pealkiri on lollakas. Last ära kasutav pedofiil, ei muud.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kuradi armulugu? Mingit armulugu ei ole. Keskealine pedofiil kasutas lapseealist ära. Pedofiilia, ei mingit armulugu ega armukeseks olemist.

Leht kirjutab, et armuke.

Sa usud kõike sõna-sõnalt, mida suvaline ajakirjanik soovis kirja panna? “Leht kirjutab” – ja kõik ongi kohe tõsi?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni tüdruk on ka ikka juba noorest saadik litsikalduvustega. No mida asja on teismelisel mingi vanamehenässiga ringi lasta?!

+8
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellistel juhtudel on ärakasutaja täiksvanud inimene, sest normaalne mees ütleks -ei. Isegi, kui tüdrukule meeldis vms, on täiksasvanu kohus keelduda.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nad püüavad väita, et laps, kellel oli juba olemas poiss-sõber, otsustas hakata abielus vanamehe armukeseks? Täiesti vabatahtlikult?

https://epl.delfi.ee/artikkel/120140534/pedofiil-pereringist-pereisa-leidis-abikaasa-sunnipaevalt-endale-lapseealise-armukese

Kusjuures jah, see on tõesti absoluutselt võimalik, et tüdruk täiesti vabatahtlikult selle mehega oli ja tahtiski olla. Pole see esimene ega viimane kord elus, kus varaküpsele tütarlapsele meeldivad küpsed mehed. Hormoonid, uudishimu, uhkuseteunne, et pakun nö. päris mehele huvi jne. Korduvalt nähtud ja mis siin salata ka ise üle elatud teismeeas. Mis ei ole siin loos ok, on see, et täiskasvanud mees, teades tüdruku vanust, temaga midagi seksuaalset ette võttis. Tüdruku poolt oli see lihtsat eakohane teismelise tüdruku käitumine, mis võib tabada igat noor tüdrukut. Mehe poolt oli see pedifiilia ja lapseealise ärakasutamine, kuritegu.

+23
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris korras niimoodi käituva lapse kuplialune ei ole. Mingi põhjus peab olema, miks lapseealine tüdruk aktiivselt endast mitu korda vanema mehega seksuaalsuhet otsib. Kas tal on väga suur, kuid väärastunud isa-igatsus või on tüdrukut juba varem ära kasutatud. Hea küll, seekord saadi pedofiil kätte, aga laps ju läheb ja pakub ennast kohe järgmisele. Loodan, et lapsele pakuti asjakohast psühholoogilist abi.

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris korras niimoodi käituva lapse kuplialune ei ole. Mingi põhjus peab olema, miks lapseealine tüdruk aktiivselt endast mitu korda vanema mehega seksuaalsuhet otsib. Kas tal on väga suur, kuid väärastunud isa-igatsus või on tüdrukut juba varem ära kasutatud. Hea küll, seekord saadi pedofiil kätte, aga laps ju läheb ja pakub ennast kohe järgmisele. Loodan, et lapsele pakuti asjakohast psühholoogilist abi.

Kindlasti ei pea olema mingit väärastunud isaigatsust ega varasemat ärakasutamist. Olen isegi pärit väga tervest ja tugevast perest, aga ometi kusagil 15-16 aastaselt hakkasid huvi pakkuma 25-35 aastased mehed. Olin ka varaküps nii välimuselt kui ilmselt ka mõttemaailmast ja tegelikult ega ükski võõras ei arvanud iial, et alaealine olen. Liimulikult neile seda ka ei öelnud. Elasin väga raju teismeea üle ja tekitasin enda vanematele lademetes halle juukseid. Niiet tean omastkäest, et nii võib vabalt juhtuda ja selleks ei pea olema noorel nö. midagi viga. See periood läheb mööda õnneks, aga on lubamatu, et täiskasvanu, teades, et tegemist on alaealisega, siinpuhul veel lausa lapseealisega, seda ära kasutab.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris korras niimoodi käituva lapse kuplialune ei ole. Mingi põhjus peab olema, miks lapseealine tüdruk aktiivselt endast mitu korda vanema mehega seksuaalsuhet otsib. Kas tal on väga suur, kuid väärastunud isa-igatsus või on tüdrukut juba varem ära kasutatud. Hea küll, seekord saadi pedofiil kätte, aga laps ju läheb ja pakub ennast kohe järgmisele. Loodan, et lapsele pakuti asjakohast psühholoogilist abi.

Küsiks sinult, et kust tulevad naised, kellel on elu jooksul 10-20 sekspartnerit? Millalgi nad ju alustavad ja himurad on nad ka. Enamus naisi alustab suguelu 15-aastasena, paljud 14-aastasena ja kindlasti on ka 13-aastaselt alustajaid! Olgem ausad, mis vahet seal on, kas saad rahulduse 20-aastase, 30-aastase või 40-aastase mehega, kui mees on seksikas ja tekitab erutust.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See periood läheb mööda õnneks, aga on lubamatu, et täiskasvanu, teades, et tegemist on alaealisega, siinpuhul veel lausa lapseealisega, seda ära kasutab.

Olen nõus, aga selle perioodi läbitegemiseks ei oleks piisanud sinule ja teistele sarnastele pidevatest eitustest ja tõrjumistest. Ikka ollakse süüdi, ka siis, kui ise tunnistatakse, et see periood oli ja oldi varaküps ja nagu sina räägid. Sa ei räägi, et olid ohver, sa räägid, et olid küpsem kui teised. Ise olin sinu vanuses ikka täielik tita, vaatasin Armastuse Adjutante ja sõin küüslauguleiba morsiga.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda öeldes, jah, 14 on minu meelest ülivara, aga seaduse järgi nagu mitte. Ise tõstaks selle mingi 17-18ni. Kahjuks see on nagu alkoga, ikka seksitakse, omavanustega kasvõi, kes on küll sama küpsed, mitte peajagu küpsemad, aga siiski võidakse hiljem seda suhet/suhteid väga kahetseda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiks sinult, et kust tulevad naised, kellel on elu jooksul 10-20 sekspartnerit? Millalgi nad ju alustavad ja himurad on nad ka. Enamus naisi alustab suguelu 15-aastasena, paljud 14-aastasena ja kindlasti on ka 13-aastaselt alustajaid! Olgem ausad, mis vahet seal on, kas saad rahulduse 20-aastase, 30-aastase või 40-aastase mehega, kui mees on seksikas ja tekitab erutust.

Ma arvan, et need, kellel on väga palju partnereid, alustavad noorelt enamasti, aga kindlasti on ka hilisemaid alustajaid. Ei kujuta ette, et usaldaksin oma keha kümne inimese katsuda. Mis usaldust mul peab selle mehe vastu olema? KUI SUURT? Ei.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See periood läheb mööda õnneks, aga on lubamatu, et täiskasvanu, teades, et tegemist on alaealisega, siinpuhul veel lausa lapseealisega, seda ära kasutab.

Olen nõus, aga selle perioodi läbitegemiseks ei oleks piisanud sinule ja teistele sarnastele pidevatest eitustest ja tõrjumistest. Ikka ollakse süüdi, ka siis, kui ise tunnistatakse, et see periood oli ja oldi varaküps ja nagu sina räägid. Sa ei räägi, et olid ohver, sa räägid, et olid küpsem kui teised. Ise olin sinu vanuses ikka täielik tita, vaatasin Armastuse Adjutante ja sõin küüslauguleiba morsiga.

Loomulikult piisab täiskasvanu eitusest kui ta teab, et teine on alaealine. Halloo, mis Sa arvad, et need noored tüdrukud seovad kinni ja vägistavad neid mehi?! Täiskasvanu on täiskasvanu ja tema kohus on tõesti tõrjuda ja öelda kindel Ei lapse või alaealise lähenemiskatsetele. Mis äraspidine loogika see on, et alaealine ja laps on süüdlane kui täiskasvanud mees temaga seksib?! Jah, tõesti kui inimene ei tea, et teine on alaealine, konkreetse loo mees teadis väga täpselt, mida ja kellega ta teeb.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult piisab täiskasvanu eitusest kui ta teab, et teine on alaealine. Halloo, mis Sa arvad, et need noored tüdrukud seovad kinni ja vägistavad neid mehi?! Täiskasvanu on täiskasvanu ja tema kohus on tõesti tõrjuda ja öelda kindel Ei lapse või alaealise lähenemiskatsetele. Mis äraspidine loogika see on, et alaealine ja laps on süüdlane kui täiskasvanud mees temaga seksib?! Jah, tõesti kui inimene ei tea, et teine on alaealine, konkreetse loo mees teadis väga täpselt, mida ja kellega ta teeb.

Ma olen perekoolis korduvalt sama öelnud, et mees/naine peab ikka passi vaatama ja siis tegutsema. Ma ei hakka uuesti sama kordama.

Samas… kuna sina/keegi teine väitis, et oli küps ja mida kõike veel ja ka juba 14 täis, siis seadusega pole teile midagi tehtud. Minu point oli see, et mõni ei saagi enne oma teemadest lahti, kui ta neid ise läbi ei tee. Said seda, mida tahtsid ja otsisid. Ja mehed said sinult seda, mida tahtsid ja otsisid. Mina sinu vanuses isegi ei mõelnud niimoodi ega otsinud mingeid sekspartnereid, ei endavanuseid, ei vanemaid. Samas, kui oleks otsinud, vaevalt, et oleks kahetsenud. Samas vaatan viltu mehi, kes noolivad alaealisi, olgu või 16. Ja ma pole peres ainus, kes nii mõtleb. Ja ega sellistele noorte ihaldamine ei lõppe siis, kui saavad 16se kätte, need hakkavad hiljem uuesti noori tahtma.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult piisab täiskasvanu eitusest kui ta teab, et teine on alaealine. Halloo, mis Sa arvad, et need noored tüdrukud seovad kinni ja vägistavad neid mehi?! Täiskasvanu on täiskasvanu ja tema kohus on tõesti tõrjuda ja öelda kindel Ei lapse või alaealise lähenemiskatsetele. Mis äraspidine loogika see on, et alaealine ja laps on süüdlane kui täiskasvanud mees temaga seksib?! Jah, tõesti kui inimene ei tea, et teine on alaealine, konkreetse loo mees teadis väga täpselt, mida ja kellega ta teeb.

Ma olen perekoolis korduvalt sama öelnud, et mees/naine peab ikka passi vaatama ja siis tegutsema. Ma ei hakka uuesti sama kordama.

Samas… kuna sina/keegi teine väitis, et oli küps ja mida kõike veel ja ka juba 14 täis, siis seadusega pole teile midagi tehtud. Minu point oli see, et mõni ei saagi enne oma teemadest lahti, kui ta neid ise läbi ei tee. Said seda, mida tahtsid ja otsisid. Ja mehed said sinult seda, mida tahtsid ja otsisid. Mina sinu vanuses isegi ei mõelnud niimoodi ega otsinud mingeid sekspartnereid, ei endavanuseid, ei vanemaid. Samas, kui oleks otsinud, vaevalt, et oleks kahetsenud. Samas vaatan viltu mehi, kes noolivad alaealisi, olgu või 16. Ja ma pole peres ainus, kes nii mõtleb. Ja ega sellistele noorte ihaldamine ei lõppe siis, kui saavad 16se kätte, need hakkavad hiljem uuesti noori tahtma.

Asi pole ju selles vastajas. Tema ei süüdistanud kedagi ega ilmselt õnneks ei saanud ta ka mingeid halbu kogemusi. Teema on ikka konkreetses artiklis, kus mees teadis väga täpselt tüdruku vanust ja see oli tol hetkel alla 14-aastane (mitte, et 14 aastasega oleks okei teadlikult täiskasvanul seksida). Konkreetne vastaja tõi lihtsalt välja, et ei pea otsima vigu alaealise peas. Kui teine pool teab, et vastaspool on alaealine, siis ei ole enam midagi arutada. Mida iganes tüdruk tahtis või ei tahtnud (nõustun, et ta oma mõistusega tol hetkel võiski tahta), täiskasvanu, kes teadis lapse vanust, on see, kes on siin konkreetselt süüdi ja siin pole mitte midagi isegi arutada.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise tõstaks selle mingi 17-18ni.

Kas sinu arvates 17-aastane pole pädev otsustama, et tahab seksi? Tule jumal appi!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ju selles vastajas. Tema ei süüdistanud kedagi ega ilmselt õnneks ei saanud ta ka mingeid halbu kogemusi. Teema on ikka konkreetses artiklis, kus mees teadis väga täpselt tüdruku vanust ja see oli tol hetkel alla 14-aastane (mitte, et 14 aastasega oleks okei teadlikult täiskasvanul seksida). Konkreetne vastaja tõi lihtsalt välja, et ei pea otsima vigu alaealise peas. Kui teine pool teab, et vastaspool on alaealine, siis ei ole enam midagi arutada. Mida iganes tüdruk tahtis või ei tahtnud (nõustun, et ta oma mõistusega tol hetkel võiski tahta), täiskasvanu, kes teadis lapse vanust, on see, kes on siin konkreetselt süüdi ja siin pole mitte midagi isegi arutada.

Mis vahe seal on, kas 14 või 13. See on semantika sisuliselt.

Jah, selles loos ma saan aru, rikuti seadust, aga sama rõve oleks see minu silmis, kui neiu olnud 14 või 15 või isegi 16.

Jah, mõnes riigis on seks lubatud alates täisealistel või 16stel, mida te naerate mu üle. Austraalias 16 näiteks, Argentiinas 18.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tule jumal appi!

Ilmselgelt ongi jumalast kasu, sest 14 on see piir… seega juba olete võitnud, kes nii arvavad. Aga kuna seksida on aega terve elu, siis ei peaks alustama liiga noorelt. Paljud noored kahetsevad ka oma esimest kogemust ja see on kurb. Mina seostan seksi armastusega. Kui poiss ei ole nõus ootama, siis pole ta ka tulevikus kuigi härrasmees.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja kui aga härrasmees võtab neiult süütuse, siis on see samuti kurb. Härrasmehel on palju kogemusi, aga noorel mitte. Ebavõrdne seis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise tõstaks selle mingi 17-18ni.

Kas sinu arvates 17-aastane pole pädev otsustama, et tahab seksi? Tule jumal appi!

See laps selles loos oli 12-aastane. Miks Sa mingit 17-aastast siia järjepidevalt topid?? Ja see mee siin loos teadis, et see laps, kellega ta seksima asus oli 12-aastane. Mis nagu raskesti mõistetav selles loos on Sinu jaoks?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõnes riigis on seks lubatud alates täisealistel või 16stel, mida te naerate mu üle. Austraalias 16 näiteks, Argentiinas 18.

Mõnes riigis pole seks üldse lubatud, kui pole abielus. Näiteks Afganistanis. Naisest jääb järele sõna otseses mõttes märg plekk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See laps selles loos oli 12-aastane. Miks Sa mingit 17-aastast siia järjepidevalt topid?? Ja see mee siin loos teadis, et see laps, kellega ta seksima asus oli 12-aastane. Mis nagu raskesti mõistetav selles loos on Sinu jaoks?

12-aastasel on poiss-sõber. See on sinu meelest ok?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnes riigis pole seks üldse lubatud, kui pole abielus. Näiteks Afganistanis. Naisest jääb järele sõna otseses mõttes märg plekk.

Üks ei välista teist. See, et ma ei poolda alaealiste seksuaalsuhteid täisealistega, ei tähenda, et mul mingit sõnaõigust siin oleks. Vastasin ainult kellegi kogemusele, kellega seksides ei rikutud seadust erinevalt artiklist. Põhjus, miks vastasin-sest see toodi ise välja, see kogemus.
Mul pole lapsi, seega ma ei tea, kuidas käituksin olukorras, kui avastan, et minu tütar või poeg teatab, et tal on suhe palju vanema naise/mehega. Kui tütar/poeg oleks täisealine, siis ma seda pahaks ei paneks, kui kaaslane oleks isegi 40 aastat vanem. Kui aga jutt on mingi 8. klassi õpilasest, kes on 14, minu jaoks see pole ok, öelgu, mis tahavad, et keegi oli 12 või 13. Sama hästi võib see 13aastane samas olukorras olla ka 14selt ja 15selt, et nagu siis on JOKK, aga moraalselt minu jaoks see pole jokk. Minu arvamus aga ei loe mitte midagi ja ega ma seda arvamust kusagil peale perekooli ka ei avalda. Ka artikli pealkirja nägin enne perekooli, aga tasuline artikkel, ei lugenud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

12-aastasel on poiss-sõber. See on sinu meelest ok?

12-aastane on 12-aastane. Mõni alles üsna, laps, mõni juba teismeline. Aga vahet ei ole, milline see 12-aastane on, täiskasvanud mees temaga ei seksi. Mitte miski selle 12-aastase käitumises ei õigusta selle 41-aastase mehe käitumist!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

12-aastane on 12-aastane. Mõni alles üsna, laps, mõni juba teismeline. Aga vahet ei ole, milline see 12-aastane on, täiskasvanud mees temaga ei seksi. Mitte miski selle 12-aastase käitumises ei õigusta selle 41-aastase mehe käitumist!

Palju sa seda korrutad? Isegi 15aastasega seksimine oleks väär. Mõtle AJU vahet esiteks ja teiseks need, kes räägivad, et 15 näeb välja palju vanem, they be lying… enamasti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See laps selles loos oli 12-aastane. Miks Sa mingit 17-aastast siia järjepidevalt topid?? Ja see mee siin loos teadis, et see laps, kellega ta seksima asus oli 12-aastane. Mis nagu raskesti mõistetav selles loos on Sinu jaoks?

12-aastasel on poiss-sõber. See on sinu meelest ok?

Mis vahet sellel on? Kelle arust on ok, kelle arust pole ok, eks see oleneb nii sellest 12-aastasest kui arvajast. Selle 12-aastase poisssõber ei ole siin teemaks. Teemaks on siin see, et 41-aastane täiskasvanud mees otsustas seksida 12-aastase lapsega. Õudne, et sellist asja peab üldse selgitama, et üheski olukorras ega ühelgi hetkel ei ole ok, et 41-aastane mees seksib 12-aastase lapsega. Kogu vastutus on selle 41-aastas inimese kanda. Seda last proovida siin kuidagi süüdlaseks teha või arutada, kas on ok, et tal oli poisssõber, on ilmselgelt võimalik vaid teise samasuguse pedifiili peas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet sellel on? Kelle arust on ok, kelle arust pole ok, eks see oleneb nii sellest 12-aastasest kui arvajast. Selle 12-aastase poisssõber ei ole siin teemaks. Teemaks on siin see, et 41-aastane täiskasvanud mees otsustas seksida 12-aastase lapsega. Õudne, et sellist asja peab üldse selgitama, et üheski olukorras ega ühelgi hetkel ei ole ok, et 41-aastane mees seksib 12-aastase lapsega. Kogu vastutus on selle 41-aastas inimese kanda. Seda last proovida siin kuidagi süüdlaseks teha või arutada, kas on ok, et tal oli poisssõber, on ilmselgelt võimalik vaid teise samasuguse pedifiili peas.

Kas mees jäi kohtus süüdi? Ma ei saa artiklit lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

12-aastane on 12-aastane. Mõni alles üsna, laps, mõni juba teismeline. Aga vahet ei ole, milline see 12-aastane on, täiskasvanud mees temaga ei seksi. Mitte miski selle 12-aastase käitumises ei õigusta selle 41-aastase mehe käitumist!

Palju sa seda korrutad? Isegi 15aastasega seksimine oleks väär. Mõtle AJU vahet esiteks ja teiseks need, kes räägivad, et 15 näeb välja palju vanem, they be lying… enamasti.

Inimesed tõesti näevad tihti välja enda vanusest nooremad või vanemad. Ei pea selleks valetama keegi, olen ise naisterahvas ja samuti puutunud kokku teismelistega, kes on 14-15, aga ma esmapilgul pakuks julgelt 18-19. Siin loos pole aga mingist väljanägemisest üldse juttu ju. Mees konkreetselt teadis, et see tüdruk oli 12. Jah, oleks väga haige seksida ka tüdrukuga, keda Sa tead olevat 15-aastane, olles ise 41-aastane. Aga see nagu pole teema. Kui kaks inimest oleks suvalt kohtunud kuskil ja tõesti oleks tüdruk näinud enda east oluliselt vanem välja ja ka ise ennast vanemaks valetanud, siis jah, ok, sitt lugu. Aga siin mees teadis reaalselt, et see tüdruk on 12. Mida arutada üldse ja mingeid 15, 17 aastaseid vanemalt väljanäivaid inimesi siia teemasse tuua ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Arusaamatu armulugu