Esileht Pereelu ja suhted Arusaamatu eksmees

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Arusaamatu eksmees

Postitas:

Miks eksmees varjab tundeid? Saime üle pikaaja kokku. Ta ütles suhet ei taha juba enne seda. Ehkki ta kokku saades suudles,hoidis ümbert kinni jne. Tundus nagu igatses. Näitlemine, et ainult mind voodisse saada ei tundunud. Järgmine päev ütles, et meist ei saa asja ja, et lōpetaksin selle jutu. Ehkki olen täiesti kindel, et ta varjab tundeid minu vastu. Tähtkujult neitsi ehk see ütleb midagi?

+1
-39
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:08; 23.06 13:38; 23.06 14:04; 23.06 14:05; 23.06 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigu oma eluga edasi ja jäta see eksmees minevikku. Elu on liiga lühike, et selliseid mõistumänge mängida, ja EKSmees on ta ikka põhjusega. Leiad kellegi, kes tahab sinuga koos olla ja julgeb seda öelda ka. Tähtkuju ei mängi rolli.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks eksmees varjab tundeid? Saime üle pikaaja kokku. Ta ütles suhet ei taha juba enne seda. Ehkki ta kokku saades suudles,hoidis ümbert kinni jne. Tundus nagu igatses. Näitlemine, et ainult mind voodisse saada ei tundunud. Järgmine päev ütles, et meist ei saa asja ja, et lōpetaksin selle jutu. Ehkki olen täiesti kindel, et ta varjab tundeid minu vastu. Tähtkujult neitsi ehk see ütleb midagi?

Ega mees ei elaks OMA tunnetega koos, vaid elusa inimesega, kes ei sobi. Ega tunnete põhiselt ei elata koos, vaid ikka seetõttu, et kõik teised eluvaldkonnad ka sobivad. Näiteks kui sa oled kasvõi korra valetanud ja valega vahele jäänud, sul ei ole enam tulevikku inimese kõrval, et kõige enam hindab austust. Olgu tal tundeid kui palju, reetmine on reetmine. Samamoodi on väga paljude omadustega. Nii et mis on asja kooselul mehe tunnetega kui ta mõistab, et talle ei sobi partneri omadused. Tunnetega saab üksi ka  elada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah oleks see vaid nii lihtne, sest üle pika aja olid ikka tunded alles ja meeldib endiselt see inimene. Kergem oleks kui mina ei tunne midagi.

Rääkis mulle ka selliseid asju, mida ta koosveedetud aja jooksul ealeski mõelnud polnud. Teda tundev inimene ütles vaid, et seda minu halvasti tundma panemiseks.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:08; 23.06 13:38; 23.06 14:04; 23.06 14:05; 23.06 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näitlemine, et ainult mind voodisse saada ei tundunud. Järgmine päev ütles, et meist ei saa asja ja, et lōpetaksin selle jutu.

Oli sinuga kohtudes purjus ja järgmisel päeval sai kaineks? Kui ta just kogu aeg purjus ei ole, siis teil ju suurt tulevikku ei ole. Ja üldse, kui sa muidu teda usud, miks sa siis seda järgmise päeva lauset ei usu ja milleks üldse proovida ja unistada kooselust kellegagi, kes selgelt ütleb, et tema seda ei soovi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näitlemine, et ainult mind voodisse saada ei tundunud. Järgmine päev ütles, et meist ei saa asja ja, et lōpetaksin selle jutu.

Oli sinuga kohtudes purjus ja järgmisel päeval sai kaineks? Kui ta just kogu aeg purjus ei ole, siis teil ju suurt tulevikku ei ole. Ja üldse, kui sa muidu teda usud, miks sa siis seda järgmise päeva lauset ei usu ja milleks üldse proovida ja unistada kooselust kellegagi, kes selgelt ütleb, et tema seda ei soovi?

Ei olnud ta purjus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:08; 23.06 13:38; 23.06 14:04; 23.06 14:05; 23.06 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kuupäeval sünnipäev? Kui vana? 34?

Ei ole 34.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:08; 23.06 13:38; 23.06 14:04; 23.06 14:05; 23.06 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su eks on mingi pubekas või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Su eks on mingi pubekas või?

Ei. Aga pahane on olla, üritan küll rahulik olla. Kuna ei saa aru temast.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:08; 23.06 13:38; 23.06 14:04; 23.06 14:05; 23.06 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtkujult neitsi ehk see ütleb midagi?

See ütleb küll midagi – ta on sündinud augusti lõpus või septembri alguses. Või isegi septembri keskel.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei soovi sinuga koos olla, mis siin arusaamatuks jääb. Vahel keppi siiski tahaks, kui pole paremat veel leidnud. Mida siin arutada on.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 15:46; 24.06 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehkki olen täiesti kindel, et ta varjab tundeid minu vastu. Tähtkujult neitsi ehk see ütleb midagi?

Olen tähtkujult Neitsi ja mingeid mänge, varjamist, näitlemist ei armasta. Kõik selgelt, lühidalt, otse välja öelda – tähtkuju poolest oleme pigem sellised.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ju tunnete varjamine,  kui öeldakse otse, et teist kui paarist enam asja ei saa. Lepi sellega, et oled mehe jaoks hea sõber, keda (kuni uue suhte leidmiseni) kohtumise puhul küll suudelda võib,  kuid kellega tulevikuplaane ei tehta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega sul on temaga veel lootust, ma arvan.

Milleks sellist jama ajada. TA lihtsalt loodab asjatult ja raiskab oma aega. Milleks. Kui kukele saadetakse, siis saadetakse kukele, ole sa neitsi või kes tahes.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 15:46; 24.06 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tahtis lihtsalt seksida, noh okei natuke juttu võib ju ka rääkida ja pisut kaisutada. Aga see on ka kõik. Mida tal seal varjata on, ütles üsna otse sulle ju, et mingit suhet sinuga ei taha.

Ja üldiselt sulle teadmiseks ja edaspidiseks juhindumiseks – seksimine eksiga on eksimine seksiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks eksmees varjab tundeid? Saime üle pikaaja kokku. Ta ütles suhet ei taha juba enne seda. Ehkki ta kokku saades suudles,hoidis ümbert kinni jne. Tundus nagu igatses. Näitlemine, et ainult mind voodisse saada ei tundunud. Järgmine päev ütles, et meist ei saa asja ja, et lōpetaksin selle jutu. Ehkki olen täiesti kindel, et ta varjab tundeid minu vastu. Tähtkujult neitsi ehk see ütleb midagi?

Kas sa magasid temaga ja järgmine päev hakkasid halama, et võiksite uuesti kokku minna?  Miks te üldse lahku läksite?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Arusaamatu eksmees