Esileht Kasutajaabi ja mõtted Arusaamatu – miks?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Arusaamatu – miks?

Postitas:

Tegin Kasutajaabisse teema ja ajaviitesse teema viitega , et vaadataks KAsutajaabis olevat teemat ja kommenteeritaks. Nüüd on viiteteema siit ümber tõstetud Kasutajaabisse! Täitsa arusaamatu!? Kummaski teemas ei rikuta PK kasutustingimusi ja on temaatiliselt teemad pandud alafoorumisse. Ajaviites ju tohib ometi enda tehtud teemale viidata, et juhatada teemast huvitatuid õigesse alafoorumisse kommenteerima! MA ei saa küll aru, mis siis nüüd toimub!?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 17:34; 04.07 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära nori muhku, ok blokki. Siin ei selgitate kunagi midagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tohi. Olen ka varem siit lugenud ühe moderaatori kommentaari, et teemasid teemade kohta ei tohi teha.
Pealegi, su teema oli ju sellest, kuidas sind ülekohtuselt blokiti ja sa üritasid meelitada kägusid kasutajaabisse tulema modesid survestama, et nad peaksid iga blokitava ümber mingit trilli-tralli ja ringtantsu tegema. Kellel sellise jandi jaoks aega on?
Arva nüüd, miks su teema pagendati tolmu koguma alafoorumisse, kus keegi ei käi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tohi. Olen ka varem siit lugenud ühe moderaatori kommentaari, et teemasid teemade kohta ei tohi teha.

Pealegi, su teema oli ju sellest, kuidas sind ülekohtuselt blokiti ja sa üritasid meelitada kägusid kasutajaabisse tulema modesid survestama, et nad peaksid iga blokitava ümber mingit trilli-tralli ja ringtantsu tegema. Kellel sellise jandi jaoks aega on?

Arva nüüd, miks su teema pagendati tolmu koguma alafoorumisse, kus keegi ei käi.

Ma aiman, et see võib nii olla aga minu meelest ju seda probleemi ei saakski muudmoodi lahendada. Blokeerimisel ju ometi lähtutakse mingitest teemalõikudest, mis ei meeldi ja reastatakse need. See ei ole ju nii raske copy-da blokkimiskirja ja teele panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 17:34; 04.07 18:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Arusaamatu – miks?