Esileht Väikelaps arusaamatu põiepõletik

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: arusaamatu põiepõletik

Postitas:

Viimasel nädalal on tekkinud tüdrukul pidev pissihäda. Iga natukese aja tagant jookseb pissile, enamasti muidugi asjatult. Täna viisin pereõele pissiproovi, see oli täiesti korras.

Sama lugu oli sügisel, siis kestis see natuke üle 3 nädala ja siis kadus ära. Samuti mingit põletikku ei tuvastatud.

Kas kellelgi on mingit sarnast kogemust? Ma suht ahastuses, sest elame pooletunnise sõidu kaugusel linnast väljas ja igal hommikul kannatame hambad ristis esimese bensukani, sest kaks minutit peale kodust lahkumist algab pissihäda. Põldude vahel 15-kraadise pakasega metsapeatust ju ei tee. Pereõelt muud soovitust ei saanud kui \”vaadake, jälgige\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama asi peale noorema venna sündi. See oli stressist. Olin ka suht ahastuses ja laps oli ka väga õnnetu.
On teil mõni muutus olnud lapse elus viimasel ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsel uriiniproovist külv ka võeti? Meie just tegime uriiniproovid, pidime viima kahe steriilse topsikuga, ühest võeti tavaline proov ja teisest topsikust külv, mille vastuse saime kolme päeva pärast. Siis saate teada, kas lapsel on mõni bakter põletikku tekitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine kord võeti külv ka, tulemus null. Seekord külvi ei saadetud laborisse, proov ei näidanud mingit põletikku (ma saan aru, et kui mingi bakter seal elaks, oleks näitajad siiski kahtlased).

Väike elukorralduse muutus on toimunud, aga pigem on tegemist elevuse, mitte hirmuga. Ja eelmise häda ajal polnud sedagi. Ma mõtlen hirmuga, et kui ongi nii, et iga väiksemgi sündmus a la jõulud ja sünnipäev lõpevad kuuajalise vetsuralliga. See oleks küll jube väljavaade.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks, mis veel võib olla, kui laps käib pidevalt pissil – ussid. On seda kontrollitud? Sel ajal on lapsed pisut närvilisemad ka ning magavad halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaheksajalg kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Väike elukorralduse muutus on toimunud, aga pigem on tegemist elevuse, mitte hirmuga. Ja eelmise häda ajal polnud sedagi. Ma mõtlen hirmuga, et kui ongi nii, et iga väiksemgi sündmus a la jõulud ja sünnipäev lõpevad kuuajalise vetsuralliga. See oleks küll jube väljavaade.[/tsitaat]

Minu lapsel kahjuks nii ongi pärast seda suuremat muutust. Ajaga läheb järjest paremaks, aga kui mõni ärevam hetk, siis jookseb vetsu vahet. Õnneks see möödub paari päevaga.
See, et lapsel on stress, ei pruugigi muudmoodi väljenduda. Suvel uurisin selle kohta mitme arsti ja ka psühholoogi käest. Soovitan sul saata oma küsimus siin samas Perekooli foorumis lastearstile.

Kui ussid on ka välistatud, siis on tõenäoline, et see on stressist. Mulle endale tundus ka see uskumatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps arusaamatu põiepõletik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.