Esileht Pereelu ja suhted arusaamatud memmekad

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: arusaamatud memmekad

Postitas:

Palju on neid mehi, kes elavad eramus, kuid ei liiguta kodus lillegi? Ehk ei aja lund, ei niida muru jne. Ning loomulikult ei jaksa ka selle teenuse eest maksta. Ehk naised või emad teenendavad neid selles osas. Trennis käivad ja räägivad, et sel kulutavad enda energiat juba piisavalt. Minu arvates on selliste põhimõtetega mehed vastutustundetud ja hoolimatud oma kaaslaste suhtes.Aga äkki selliseid ei olegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palju on neid mehi, kes elavad eramus, kuid ei liiguta kodus lillegi? Ehk ei aja lund, ei niida muru jne. Ning loomulikult ei jaksa ka selle teenuse eest maksta. Ehk naised või emad teenendavad neid selles osas. Trennis käivad ja räägivad, et sel kulutavad enda energiat juba piisavalt. Minu arvates on selliste põhimõtetega mehed vastutustundetud ja hoolimatud oma kaaslaste suhtes.Aga äkki selliseid ei olegi?[/tsitaat]

Räägid pika jutu ära ja siis ütled, et äkki neid ei olegi olemas? Raamatust lugesid siis nende kohta või unes nägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

raske uskuda,et selliseid on olemas KUID perekool ennemgi üllatanud negatiivses mõttes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks oli just selline. Tol ajal olin lastega kodune ja tema arvates oli loomulik, et mina küik kodused tööd ära teen. Ainult selle vahega, et tema käis oma vanemate juures tegemas. Nad elasid meie lähedal, seal tehti kõik ette taha ära. Meil ei olnud siis veel vett sees ja palusin kaevult ämbri vett tuua. Sain vastuseks, et tema ka ei jõua kahes kohas rabeleda. Käskisingi tal kodinad kokku korjata ja oma vanemate poole minnagi. Läkski. Vot tema oli ikka tõeline memmekas!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ka ühte tuttavat vanemat paari, kellel on terve elu niimoodi möödunud. Naine rabab mitmel rindel, kodus söögid-koristamised-remondid, õues muruniitmine, aed, aiamaa jne. Mees küll vahepeal paneb ka käe külge, oskab lumelabidat ikka kasutada, kuid muidu on tööjaotus ikka täiesti tasakaalust väljas. Enamus ajast on mehe tagumik diivanile ja silmad telekaekraanile liimitud. Palka naisega ei jagata, ei osteta koju midagi, vaid kogutakse sukasäärde, et endale aeg-ajalt uus auto osta. Õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised mehed ei teki äkki majapidamisse. Naine on olnud nõus sellise mehega ühist elamist jagama. Ja see on küll kohe näha, kas mees oskab enda jaoks kõik vajaliku ise teha, või saab kõik teenused veel kodust ema käest. Ja siis otsitaksegi naist, kes oleks ema sarnane. Kui naine on alguses nõus, et tema teeb kõik enamus tööd ära ja on rõõmus, et vähemalt mees on majas, siis sellises olukorras on hiljem pea võimatu midagi muuta. Aga valinud sellise mehe on ikkagi naine. Nagu mees on valinud naise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orjameelsust ja ärakasutamist ning ka ärakasutada laskmist leidub nii naiste kui ka meeste seas. Mis siin ikka ohkida! Ei ole meil korraldatud abielusid, seega on nad ise teineteist valinud. Lahku minnakse ka Eestis päris nobedalt ja kui antud eksemplarid ikkagi koos on, siis ilmselt ikka mingid head põhjused või ettekäänded on. Ei pea kõigi teiste eludest aru saama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 14:42; 21.01 15:52; 21.01 21:50; 21.01 21:54; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh, no mina ei saanud küll algusest peale aru, et ta selline logard on, sest elasime korteris , seega muru niitma ei pidanud ja korter oli korras ka. Tegelikult ei saa teda selles mõttes logardiks nimetada,et maja ehitas ta oma kätega (koos paari sugulasega). Aga mind hämmastab seejuures suhtumine, et kuna tema ehitas maja, siis olevat minu kohus teha elulõpuni kõiki aiatöid jm.Kui tema maja ehitas, siis mässasin ehitajatele toidu valmistamisega ja kantseldasin tittesid +aiatööd. No krt. isegi laste rattaid pean mina parandama. Kord vihastas ta seaks sellepärast, et ma ei tundnud mingit huvi auto pesemise vastu. Vot see võiks küll tema asi olla, mina kasutan autot enda otstarbeks nii 3 X kuus. Muruniitmisest ma ei räägigi parem. Eelmisel aastal niitis ühe korra. Naabrinaine ütles mulle, et ma olen loll, et niimoodi rabelen. No mina tahan, et aed korras oleks, kui rohi pikk, siis võivad ju kasvõi puugid lastele külge hakata. Mehe pärast võib 3 ndl. niitmata olla. Ta ei saa aru sellestki, et kui muruniiduk nii kõrget rohtu niidab, siis koormab see mootorit.Kj. tema ülekaalu juures võiks see muruniitmine trenni eest olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mh, no mina ei saanud küll algusest peale aru, et ta selline logard on, sest elasime korteris , seega muru niitma ei pidanud ja korter oli korras ka. Tegelikult ei saa teda selles mõttes logardiks nimetada,et maja ehitas ta oma kätega (koos paari sugulasega). Aga mind hämmastab seejuures suhtumine, et kuna tema ehitas maja, siis olevat minu kohus teha elulõpuni kõiki aiatöid jm.Kui tema maja ehitas, siis mässasin ehitajatele toidu valmistamisega ja kantseldasin tittesid +aiatööd. No krt. isegi laste rattaid pean mina parandama. Kord vihastas ta seaks sellepärast, et ma ei tundnud mingit huvi auto pesemise vastu. Vot see võiks küll tema asi olla, mina kasutan autot enda otstarbeks nii 3 X kuus. Muruniitmisest ma ei räägigi parem. Eelmisel aastal niitis ühe korra. Naabrinaine ütles mulle, et ma olen loll, et niimoodi rabelen. No mina tahan, et aed korras oleks, kui rohi pikk, siis võivad ju kasvõi puugid lastele külge hakata. Mehe pärast võib 3 ndl. niitmata olla. Ta ei saa aru sellestki, et kui muruniiduk nii kõrget rohtu niidab, siis koormab see mootorit.Kj. tema ülekaalu juures võiks see muruniitmine trenni eest olla.[/tsitaat]
Sinu jutust koorub nii mõndagi. Kui autot nii vähe kasutad, siis käib ilmselt poes mees. 3 korraga kuus too ära 2 suure ja tittede sööke-kraami. Lisaks teeb siis ilmselt mees ka kõik muud tarvilikud sõidud või on neil puhkudel perele autojuht. See pole sinu meelest ilmselt midagi aga tegelikult on see suur asi, ja võib väga tüütu olla. Kogu sõitude asja oled-olete (ka) tema tööks teinud. Ja see muru, ise ütled selge sõnaga sina tahad, et oleks – siis sel juhtul pidada meest, kes sinu tahtele ei allu, memmekaks on küll loogika viga. Ta on vastupidi, iseseiseva tahtega, mitte memmekas. Päris normaalne, kui see kes tahab midagi, see ka teeb! Võib olla ta tegi maja sinu tahtele vastu tulles!? Mina sellises olukorras ja peres ei iriseks, ei tülitseks, vaid müüks maja ja ostaks avara korteri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 14:42; 21.01 15:52; 21.01 21:50; 21.01 21:54; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on nii, et seda mida mina suudan ära teha, sellest ma oma meest ka säästan. tema tööl rabab füüsilises mõttes end nagunii ribadeks aastaid juba ja mina olen kontorirott, kes vajab füüsilist tegevust rohkem kui õhku. nii ma siis kühveldan ,niidan ja pahteldan. ja täpselt niikaua kui suudan ja oskan. edasi sekkub tema.

meile sobib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:58; 22.01 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinu jutust koorub nii mõndagi. Kui autot nii vähe kasutad, siis käib ilmselt poes mees. 3 korraga kuus too ära 2 suure ja tittede sööke-kraami. Lisaks teeb siis ilmselt mees ka kõik muud tarvilikud sõidud või on neil puhkudel perele autojuht. See pole sinu meelest ilmselt midagi aga tegelikult on see suur asi, ja võib väga tüütu olla. Kogu sõitude asja oled-olete (ka) tema tööks teinud. Ja see muru, ise ütled selge sõnaga sina tahad, et oleks – siis sel juhtul pidada meest, kes sinu tahtele ei allu, memmekaks on küll loogika viga. Ta on vastupidi, iseseiseva tahtega, mitte memmekas. Päris normaalne, kui see kes tahab midagi, see ka teeb! Võib olla ta tegi maja sinu tahtele vastu tulles!? Mina sellises olukorras ja peres ei iriseks, ei tülitseks, vaid müüks maja ja ostaks avara korteri.[/tsitaat]

mehele-lastele poest söögitoomine on auto ENDA tarbeks kasutamine sinu mõiste või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt auto mitte kasutamine, mida 3 korda kuus enda tarbeks ja mitte pidevalt on, tähendab ka enda mitmetest kohustustest vabastamist. See Kägu ei kirjelda memmekat meest!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 14:42; 21.01 15:52; 21.01 21:50; 21.01 21:54; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] mehele-lastele poest söögitoomine on auto ENDA tarbeks kasutamine sinu mõiste või?[/tsitaat]
Vaene naine, ise täitsa nälgib :'(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 14:42; 21.01 15:52; 21.01 21:50; 21.01 21:54; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin täna õele külla. õde lõhkus puid õues, õemees tinistas toas õltsi ja tegi suitsu. õde ammu käega löönud, sest kaua sa jaurad kui sellest mingit tolku pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

läksin täna õele külla. õde lõhkus puid õues, õemees tinistas toas õltsi ja tegi suitsu. õde ammu käega löönud, sest kaua sa jaurad kui sellest mingit tolku pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees teeb kodus, mis vajalik-ta on tõesti kuldsete kätega.
Aga mis puutub muru niitmisesse, lehtede lükkamisse või lume koristusse, siis on meil selleks inimene palgatud, aastaringselt, kes tuleb kell 6 ja teeb kõik korda. Kuna tegu 3000 m2-ga, siis ei kujutaks etet, et mees tõuseb mitu tundi varem mu kaisust ja hakkab vehkima. Ahjaa, maksan mina, sest mina vastutan selle jama eest(teate ju küll-ka kinnistuga piirnevate kõnniteede eest peab vastutama ööpäevaringselt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees teeb kodus, mis vajalik-ta on tõesti kuldsete kätega.
Aga mis puutub muru niitmisesse, lehtede lükkamisse või lume koristusse, siis on meil selleks inimene palgatud, aastaringselt, kes tuleb kell 6 ja teeb kõik korda. Kuna tegu 3000 m2-ga, siis ei kujutaks etet, et mees tõuseb mitu tundi varem mu kaisust ja hakkab vehkima. Ahjaa, maksan mina, sest mina vastutan selle jama eest(teate ju küll-ka kinnistuga piirnevate kõnniteede eest peab vastutama ööpäevaringselt).[/tsitaat]

ei saanus aru, ent tekkis huvi…mida on 3000 m2? puhastatavat pinda või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 15:58; 22.01 07:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] ei saanus aru, ent tekkis huvi…mida on 3000 m2? puhastatavat pinda või?[/tsitaat]

Jah, tegu on Evelin Ilvesega!
Kadrioru pargi ülemine osa vaja ju kõik korras hoida ja no, mees – see tal on muidugi kuldsete kätega, magab küll tõesti pikalt ja palju 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 14:42; 21.01 15:52; 21.01 21:50; 21.01 21:54; 22.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tunne, et teema on laienenud memmekatest meestest laiskadeks meesteks. mõlemad on halb variant ja tuleks vältida. kuid kumb on hullem? ma arvan, et memmekas. sellise mehe peale ei saa üldse loota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul teeb mees füüsilist tööd, minul jällegi istuv töö. Kõik muruniitmised, kodu koristamised teen mina. Enamuse lumelükkamise ka. Mis teha, mul on lihtsalt vaja end liigutada pärast tööd kodus. Mees toob toidukotid koju ja teeb süüa jällegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline mugav mees. Ei käi trennis ka. Mina lükkan parem ise ära selle lume ja toon puud tuppa ja panen ahjud küdema, kui et jään ootama või hakkan teda takka ajama. Enamasti teen hea meelega, mul pole raske ennast oma kodu ja pere heaks liigutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate minu mees on selline. Ta trennis ka ei käi. Lihtsalt ei viitsi. väga harva lund ajab, no kui ma lihtsalt eiran teda. Ainus sport mida ta teeb on karjumine, ja seda ikka pidevalt.
Ennem ei liiguta kui näiteks uks garaazil eest ära kukub, siis okei peab uue tellima. See ilma liialdamata. u1h värvib terve maja uksed ja aknad ära. Kuhugi vastu ei tohi keegi minna, kõik ju värviga koos. Kui julgesin öelde, et katsu ikka mõni aken või uks korralikult algusest lõpuni ära värvida, siis karjub jälle, et see võtab väga palju aega…Ma ei kujutavat seda kohe ültse ettegi. Kui ütlen, et ära karju, siis pidavat mina teda sangama ja salvama.
Ainuke mida ta teeb on arvutiga mängimine jah nimelt mängimine ainult. Kui te arvate, et meil arvuti siis kodus korras, siis täiesti eksite. Karras pole meil seal mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted arusaamatud memmekad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.