Esileht Väikelaps Arutame: Odavamad püksmähkmed

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Arutame: Odavamad püksmähkmed

Postitas:
Kägu

Laps kasutab hetkel pampers nr.5 ,kuna aga käib suur potilkäimise harjutamine igapäev ja ka liigume palju siis tahaks hakata püksmähkmeid kasutama. Mugavam ikka ju. Palun soovitage just odavatest? Prisma või Loving vms . Tänud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Arutame: Odavamad püksmähkmed

xtra püksmähkmed on odavamad ja minu arust üldse parimad saadaolevatest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tahtsin just hoiatada xtra mähkmete eest- kõige väiksemad on minu lapsele nii suured, et tõmba või kaenla alla, hästi paksud, jalgevahelt laiad ja äärmiselt ebamugavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tahtsin just hoiatada xtra mähkmete eest- kõige väiksemad on minu lapsele nii suured, et tõmba või kaenla alla, hästi paksud, jalgevahelt laiad ja äärmiselt ebamugavad.[/tsitaat]

Ma ei tea, milliseid xtra püksmähkmeid sa oled kasutanud, aga need, mida mina olen kasutanud on kõige õhemad saadaolevad püksmähkmed üldse. Minu laps (11 kg) kasutab hetkel suurust 7-14 kg ning need istuvad väga hästi.

Please wait...
Postitas:
Lihtsalt123

Ei soovita neid punases pakis Huggiseid.Kuigi on hea, et saab krõpsuga küljelt lahti teha, kuid see krõps ise on mingist plasti sarnasest materjalist ning kui kasvõi väike äär jääb katmata, siis võib hakata kraapima nahka.

Olen ostnud ja rahul pampersitega ja Liberotega. Ostsin just ka paki Lovinguid ning ega neilgi viga pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie kasutame ka Prisma Xtra püksmähkmeid, mis on praktiliselt sama hinnaga kui Libero tavamähkmed (viimased saab enamasti kuskil 17-18 senti tükk kätte, Xtra püksmähkmed maksavad 19 senti tükk). On minu 11 kilo kaaluvale plikale võibolla tõesti natuke suured, aga kui neid kasutada aluspükste aseainena potitrenni perioodil, siis on neid just mugavam üles-alla tirida. Rullikeeramise kleepekat neil ka pole, aga no sellise hinna eest olen mina küll tootega tegelikult täiesti rahul ning kasutan ka edaspidi ja soovitan teistelegi 🙂

Please wait...
Postitas:
pipi-triinu

Mina kasutasin lapsel terve tita-perioodi Huggies Premium mähkmeid (algul tavalisi, siis püksmähkmed). Õhukesed ja mugavad, toimisid ka hästi. Hind kerkis aga järjest kõrgemale.
Viimasel ajal, kui hakkas see potiteema, ostsin kõige odavamad X-tra mähkmeid. Täiesti tavalised, aga läbi ei lasknud, istusid hästi. Laps oli 11kg, mähkmed olid 9-13kg vist, täiesti parajad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vastupidi soovitan Huggies püksmähkmed, just selle krõpsu pärast, sest selle saab mitu korda kinni-lahti teha. Need on meie lemmikud, sest on õhukesed ja mugavad. Olen proovinud ka Loving püksmahkmed, need on ok. X-tra on väga odavad ja selle hinnaga on küll väga head, neid me kasutame kodus ja öösel. Ainuke miinus on see et nad natukene paksemad, kui teised.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Odavamatest soovitan Loving mähmeid. Natukene pussakamad olid kui Liberod aga ajasid asja ära. Pampersid on alla igasugust arvestust, ei istunud jalas ja peale esimest pissutörtsu oli nagu pomm püksis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vastupidi soovitan Huggies püksmähkmed, just selle krõpsu pärast, sest selle saab mitu korda kinni-lahti teha. Need on meie lemmikud, sest on õhukesed ja mugavad. Olen proovinud ka Loving püksmahkmed, need on ok. X-tra on väga odavad ja selle hinnaga on küll väga head, neid me kasutame kodus ja öösel. Ainuke miinus on see et nad natukene paksemad, kui teised.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meie oleme kasutanud püksmähkmeid juba 1,5 aastat. Viimasel ajal küll ainult öösel ja õueas aga kogemusi saan jagada pampersi, libero ja huggise kohapealt.
Pampers meeldib kõige vähem, kuna kohe kui natuke pissi on tulnud muutub kohe jubedaks pommiks.
Liberod järgivad kõige paremini keha, st mähe on lapsel tugevalt ümber. Lapsel need väga mugavad. Hind on neil tavaliselt teistest veidi kallim aga vägagi kasutatavad.
Huggised, mis on krõpsuga küljelt avatavad. Avamisvõimalus on väha hea, kuna kui on vaja lapsele nt. mähe jalga panna nii, et riideid ei taha ära võtta, saab ka lahti teha ja panna. See hea just siis, kui koguaeg mähet ei kasuta.
Hinna ja kvaliteedi suhte tõttu kasutan enamasti huggiseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige odavamad tulevad Hipsiku potitreeningupüksid, kiidan väga, kvaliteetsed ja mugavad… http://www.hipsik.ee/?page_id=794

Please wait...
Postitas:
kelluke13

Olen kasutanud Liberot, Pampers ja Huggise omasid.
Liberol on äär hästi madal, kui plika veel püksi kakas siis tuli kõik ülevalt läbi. Nüüd pole pikka aega kasutanud. Muidu meeldisid
Pampersil on nagu eelmised rääkisid peale esimest pissi selline pomm alla. kasutan siis kui laps tunni pärast näitseks magama läheb.
Huggiseid kasutan kuna on hea ja ei lopenda jalas. Muidugi oskab mul laps neid ära võtta kui muud peal pole 🙂

Please wait...
Postitas:
Käbbi

Kui päevast potitamist harjutasime, siis kasutasime ka hipsikuid, aga praegu ööseks ostsin prooviks neid x-tra püksmähkmeid ja no selle raha eest on neid mähkmeid küll ja veel..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me oleme ka kasutanud mõlemat nii x-tra kui ka Loving püksmahkmeid ja ütleks, et Loving meeldib rohkem kuna tundub, et materjal selline nahasõbralikum, X-tra selline krabisev ja kilesem ja hommikuks oli nahk ikka selline niiske ja pissine Lovinguga seda pole täheldanud.

Please wait...
Postitas:
U_S

Olen proovinud vaid Pampers, Huggies ja Libero püksmähkmeid, seega loen kohe huviga siit, milliseid odavamaid oleks mõistlik ka proovida:)

Oma laste peal proovitu põhjal meeldivad mulle enim Huggies püksmähkmed. Esiteks on nad mõnusalt õhukesed, ei punnita üldse niimoodi paksu mähkme moodi tavaliste pükste all. Krõpsud on ka asjalikud, vahel läheb täista vaja. Need, kes ütlevad, et krõpsu otsad hakkavad hõõruma, siis mina keeran alati alumised otsad sisse ja meil pole kunagi mingit hõõrumist olnud.
Liberod on enamvähem, aga ei meeldi , et kuidagi paksud ja jäigad.
Pampersi puhul nõustun, et paun on püksis juba peale esimest pissi, lisaks on neil mingi imelik lõhn juures:S

Need Hipsikud on ka hea mõte. Aga ma ei suutnud sealt viidatud lingilt leida, et mis asi seal siiski siis seda vedelikku sisse imab või toimivad need nagu marlimähkmed, et kui pissib, siis kohe pessu või kuidas? Seletage palun võhikule:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen proovinud Pampersit, Huggiest, Liberot, xtrat, Muumisid ja Lovinguid. Mingid Soome omasid tegelt ka. Meil lähevad juba väga kaua ainult püksmähkmed ja topelt, seega olen kõik ära proovinud.
Odavamatest on viimase aja leid xtrad.Mulle väga meeldivad, kuigi krabisevad:) Kleepsu pole ka taga, aga selle hinna eest ei oodanudki.Muidu meenutas Soomest ostetud püksmähkmeid ja pea poole kallimaid Muumisid.
Lovinguid oleme ka kasutanud, kui Rimisse juhtun. Ainuke asi, mis häirib, on see, et pepu osa natuke liiga kitsas. Ma kutsun neid string-mähkmeteks. On juhtunud, et kaka tuleb välja, kui kohe jaole ei saa.
Huggised meeldivad ka. Keegi ees pool mainis, et kleepuv sinine riba võib hakata hõõruma. Meil oli ka nii, aga kui ostsin number suurema, siis pole enam seda ette tulnud.Ainuke miinus see, et laps saab väga lihtsalt mähkme jalast.

Please wait...
Postitas:
lemonike

Meile sobib ka Xtra.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]xtra püksmähkmed on odavamad ja minu arust üldse parimad saadaolevatest.[/tsitaat]

Vabandust, ajasin segi xtra ja first price mähkmed. Need olid First Price, mida ma mõtlesin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huggies on täitsa hea – saab krõpsud uuesti kinni panna ja näiteks ei pea pükse ära võtma selleks et mähkut vahetada. On üsna pehmed ja avarad nii et teoreetiliselt peaks laps neid ka ise alla saama tõmmata. Ostan siis kui on alega – selveris üsna tihti on allahindluses need.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Väikelaps Arutame: Odavamad püksmähkmed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.