Esileht Ilu ja tervis Arutame spiraalide teemal: mis on vaskspiraali ja mis on hormoonspiraali plussid-miinused?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Arutame spiraalide teemal: mis on vaskspiraali ja mis on hormoonspiraali plussid-miinused?

Postitas:
Lady-bird

RE: Arutame spiraalide teemal: mis on vaskspiraali ja mis on hormoonspiraali plussid-miinused?

Minul oleks suvel saanud Mirenaga täis 3a. Võtsin ta välja teisipäeval. Eelpoolkirjeldatud hädadest olid mul punnid (teistsugused kui tavalised akne punnid), segane veritsemine – mis kohati nagu oli tsüklis ja kohati väga kaootiline – tujumuutused (emotsionaalsus), libiido langus,oli segaseid kõhuvalusid. Peamine aga, mille pärast eemaldada lasin – mu juuste olukord muutus kohutavaks. Nad on mul olnud viletsad kogu aeg, aga nüüd on nadolnud 3a järjest lahti, elutud ja nirud. Proovin, kas nüüd läheb olukord paremaks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Arutame spiraalide teemal: mis on vaskspiraali ja mis on hormoonspiraali plussid-miinused?

Mina olen kaks korda kasutanud Nova-T spiraali. Kummalgi korral oli see sees 4 aastat.
Nüüd olen umbes 6 kuud kasutanud kondoome. Päevad olid suhteliselt tavapärased spiraaliga, võibolla natuke pikemad ning kõhuvalu veidi suurem. Hiljuti sain teada, et Nova-T vaskspiraal sisaldab ka hõbedat. Olen mõeldnud, et kuan mu organism ei ole kunagi hõbedat kannatanud (kõrvad lähevad kohe mädanema), et siis ehk see põhjustaski veidi tugevamat kõhuvalu ja natuke pikemaid päevi.
Nüüd kavatsen lasta panna vase-kullasegu spiraali. Loodan, et siis ehk enam kõht ei valuta ja päevad muutuvad lühemaks, kuna minu organism talub kulda väga hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen vaskspiraali kasutanud vahelduva eduga 19a.olin rahul kuni siiani,mil jäin rasedaks:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaskspiraaliga on päevad vahest vererohkemad olnud vahest jälle vähem. Seega see pole reegel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Praegu on Mirena ja kogun raha, et järgmine panna lasta, sest kasutusaeg on mööda saanud.

Minu jaoks ülimugav, päevad kadusid paari esimese kuu jooksul ja juba aastaid pole neid olnud. Kuna mul olid menstruatsioonid vererohked ja pikalt kestad, siis hoian Mirenaga kõvasti raha kokku sest sidemetele ja tampoonidele ei pea kulutama.

Olen kasutanud varem ka vaskspiraali, just samuti sai tasuta aasta jooksul peale sünnitust lastud panna. Tavaliselt seda neile ei soovitata, kellel vererohked menstruatsioonid.
Eks oligi nii, et tundus, et jooksen verest tühjaks. Päevad kestsid nädala ja enamus aega ikka tampoon + side. Nii et ei sobinud mulle, aga samas sai tasuta ja selle kasutamise ajal ma ei rasestunud ka, nii et ikkagi oli tõhus.[/tsitaat]

Umbes-täpselt nagu mul. On olnud 2 vaskspiraali, meeletud kõhuvalud päevade ajal ja \”kallas\” 7 päeva jutti, ka kõige paksemad öösidemed olid paari tunniga täis, tampooni kasutada ei saanud, sest oli valus ja ebamugav. Nüüd aasta Mirena, paradiis täielik, 2 kuud olid päevad 3-4 päeva ja praktiliselt olematu veritsusega, mõni kuu veel tsipa määris ja siis oli kõik. Viimased 7-8 kuud täiesti päevadeta, ei valusid, ei muud. Aknet ka pole. Rahaliselt olen vist ka juba tasa teinud kõik.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Ilu ja tervis Arutame spiraalide teemal: mis on vaskspiraali ja mis on hormoonspiraali plussid-miinused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.