Esileht Pereelu ja suhted Arutlus suhtest

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Arutlus suhtest

Postitas:

Kui selles loos midagi positiivset näha, siis vähemalt seda, et Delfi kirjanik leidis siit inspiratsiooni ????

https://m.naistekas.delfi.ee/article.php?id=91707157

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehh, ongi minu teemast tõenäoliselt naistekasse artikkel tehtud. Samas, eks selliseid probleeme on teistel ka.

Ma ise siin laon mõttes enda elu plusse/miinuseid ritta. See kägu, kes ütles, et otsin ettekäändeid, tal oli õigus. Isegi nii juba mõtlen, et no jõulud ju tulekul jne. Rasked on need lahku minemised, ikka oled ju suhtesse läinud lootuses, et see suhe jääb püsima. Mees jätkaks rõõmsal meelel nii nagu oli, aga minus on miski murdunud. Isegi kui ta lõpetab selle sõbrannaga suhte, siis ma ei tea, kas meie suhte veel saab tagasi või ei. Tõenäoliselt on vaja aega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.11 11:15; 21.11 12:21; 21.11 13:01; 21.11 14:32; 21.11 14:41; 21.11 14:50; 21.11 14:53; 21.11 19:47; 23.11 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkuminekuks ei pea sa paluma ega esitama mingeid argumente, mis manipulaatorite poolt kohe kõveraks keeratakse ja naeruvääristatakse. Õpi meestelt, kuidas nemad käituvad. Tee lahkuminekuotsus oma südames ära, nii et sa enam hiljem meelt ei muudaks. Siis teata mehele täiesti rahulikult ja sihikindlalt: “MINA olen OTSUSTANUD (NB!), et ma ei soovi sinuga enam suhtes olla. Põhjused pole tähtsad, nii lihtsalt on. Ma ei armasta sind enam, sa ei meeldi mulle enam, ma ei pea sinust enam lugu ja ma ei soovi sinuga koos olla. Sellest ei ole mõtet rohkem rääkida, sest ma olen teinud OTSUSE ja ma EI MUUDA seda enam. Korter on minu oma, ma olen pakkinud sinu asjad, palun lahku 3 päeva jooksul, mind ei huvita kuhu.” Edasi korda talle ainult roboti kombel neidsamu sõnu, ükskõik mida ta rääkima hakkab.

Sul on lihtne seda kirjutada. Väga tarkadel naistel peas Suure Armastuse jaoks erilist kohta pole. Nad suudavad oma kaaslastest röntgenipilguga läbi vaadata ja eos avastada kõik halvad plaanid. Lihtsameelsematel naistel tunnete hülgamine nii lihtsalt ei käi. Nad ikka usuvad – ja usuvad. Elavadki selliselt koguaeg lootes ja uskudes. Mõne teise arvates on TA lootused à posteriori meeste alatust arvestades tühja tuule tallamine. Lihtsameelsed naised on väga südamlikud ja suudavad jäägitult Armastada. Kasvõi siis, kui see nende enda positsiooni suhtes kahjustab

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja mõtlen, et mis imelik maailm.

Ainuke suhe, mille headusesse ja kestvusesse sina saad panustada, on sinu mehe ja sinu vahel. Sa ei saa sundida ja määratleda, kellega su mees suhelda tahab. Niimoodi rikud sa ainult enda ja tema vahelisi suhteid veelgi. Ja muidugi ei saa ka tema dikteerida, kellega sina suhtled – olgu sul neid meestuttavaid ja sõpru palju tahes. See ei ole üldse normaalne, et niimoodi üksteist piiratakse – see näitab ainult, et teil puudub omavahel (võibolla juba algusest saati) sügav usaldus. Kui see naine on su mehe jaoks oluline, siis miks ei võiks nad suhelda? Ta on ikkagi täiskasvanud inimene ja suudab oma otsuseid teha ise. Nii nagu sinagi naisena oled.

Mina mõtleks ainult sellele, milline on minu ja mu partneri suhe. Kas ee on minu jaoks rahuldav? Kas temaga pereelu elamine annab mu elule midagi juurde, mis teeb mu päevad helgeks ja rõõmsaks (lastega läbisaamine on ju suur plus)? Kas ma tunnen ennast temaga mugavalt ja turvaliselt? Kas ma oleksin õnnelikum üksi elades (aga arvesta, et lastelt sa seda meest “ära võtta” ei saa, kui nemad tahavad edasi suhelda, siis ma arvan, et sa peaksid seda lubama – missiis, et pole bioloogiline isa)? Ja lahku minna saab isegi sellises olukorras sõbralikutl ka – põhjus ju pole üldsegi selles teises naises vaid teie omavahelises usalduses. Mõned inimesed saavadki paremini läbi, kui nad enam koos ei ela ja üksteise käitumisi ja suhtlemisi igapäevaselt ei kontrolli.

Ma näiteks arvan, et su mehel ja sellel sõbrannal on ehk teemasid, mida su mees sinuga rääkida ei taha – mõlemad “lastetud”, võibolla on ühiseid muidki arusaamu. See ei pruugi tähendada, et nad on armukesed (kuigi muidugi võib). Ja ka see viimane ei oleks tegelikult määrav põhjus lahku minekuks, kui TEIE omavaheline suhe oleks sulle rahuldustpakkuv.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks oli ka väga armukade mees, ma ei tohtinud üldse suhelda ühegi teise mehega. Temal sõbranna oli. Kellega ta mind pettis. Sellepärast ta nii armukade oligi, sest ta kartis, et ma teen sama nagu tema tegi mulle.
Mina mehe ja naise vahelisse sõprusesse ei usu.
Ei ole minul meessoost sõpru ja pole mu mehel naissoost sõprus. Nii on lihtne elada, puudub igasugune ärevus. Õnneks oleme me mõlemad seda meelt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Olen mees ja olnud hiljuti samas situatsioonis, nagu Sina. Ainult, et minu naisel oli selline meessoost sõber, kes oli ühtlasi ka vallaline.

Kõiki märke vaadates on Sinu suhe suure tõenäosusega lõppemas. Praegu väidetakse Sulle, et tegemist on kõigest sõprusega. Niikaua kui Sul pole vastupidiseid kindlaid tõendeid, ei suuda Sa ise mingit kindlat otsust vastu võtta ja tegutseda. Sest südamepõhjas tahad sa uskuda, et ongi sõprus. Aga mida aeg edasi, seda sagedamini hakkad märkama tõendeid, et asi siiski nii lihtne pole. Suhe on justkui suur laev, mis pöörab aeglaselt. Sinu puhul on see laev  eriti suur, sest mehe armukesel on ka elukaaslane olemas. Kui armuke oleks vallaline, siis oleks asjade käik ka ilmselt oluliselt kiirem. Sõprusest jahutakse ilmselt kuni lõpuni välja. Ehk siis sinnamaani, kui armukesega kokku kolivad. Mõnikord veel ka siis edasi. Ühel päeval antakse sulle lihtsalt teada, et meil siin on elu nii pingeliseks läinud, et pean välja kolima. Otsisin endale üprukorteri või midagi sellist. Sinnamaani kulub aga aega, sest uus suhe pole veel kindel ja vajab üles soojendamist. Selle ajaga Sinu hing aga närtsib ja närtsib. See on tõeline piin ja enda alandamine.

Oma kogemusele toetudes ei soovita mingeid suhtemänge ja armukadedaks tegemist. Sul on vaja saada lihtsalt tõendid, kuidas nende olukord tegelikult on. Selleks on vaja kasutada luuramist ja nuhkimist. Muud varianti lihtsalt pole adekvaatse info saamiseks. Mõned näited: diktofon koju salvestama, kaamera, et näha, mis mees telefonis kirjutab, GPS seade mehe autosse ja valmisolek mehe asukohta kontrollima minna. Arvan, et max. Nädalaga on sul pilt selge, mis toimub.

Kardetavasti on asi nii, nagu sa praegu tunned. Siis ei ole muud, kui kiire lõppmäng. Kohe ei tohi midagi andestada. Asi lõpuni ära viia. Teinekord ehmatab nii ära, et mõistus tuleb koju ja jääte kokku. Mida pehmem oled, seda kindlam on, et lähevadki selle armukesega kokku.

Soovin sulle vaimset tugevust, sest seda on sellises olukorras kõige rohkem vaja. Ole valmis selleks, et saad korraliku Šoki, kui saad kindlad tõendid. See võib isegi sinu tervisele ohtlik olla. Igal juhul püüa jääda alati rahulikuks, ja pigem korja rohkem infot. Iga väiksemat avastust ei tohi mehele ette heita. Ta leiab alati asjale selgituse ja muutub üha ettevaatlikumaks. Hiljem on Sul juba väga raske neid tõendeid hankida. Arvesta sellega, et niikaua, kui pole neile keset seximöllu peale sattunud, leivad nad alati süütu selgituse. Ja kui sind juhuslikult jalgu hoidma ei kutsuta, siis sellist kindlat tõendit sa ka ei saa. Selliseid asju aetakse ikka kõrvalistele pilkudele varjatult.

Ole terav!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas meeste ja naiste vaheline sõprus. Minu parim sõber on näiteks mees. Ise olen naine. Temaga suhtlen ka kaks-kolm korda nädalas. Vahel käime koos poes, enne koroonat ka käisime väljas tihedalt. Oleme käinud koos reisil. Temaga saab luurele minna. Sõbrad oleme vist juba 5 aastat vähemalt. Tihtipeale küsitakse, kas oleme paar. Ei ole, lihtsalt head sõbrad. Sina näed tonti seal kus seda ei ole.

Kolm korda nädalas sõbraga väljas käia?!

Mul on küsimus: oma mees ei paku vist piisavalt pinget, et sõbraga nii suure osa nädalast, puhkusest  jms veedad? Kui sa oled vallaline või mees töötab Soomes, siis on arusaadav. Tundub, et sõbraga on emotsionaalne (või ka muu?) klapp vaat et suurem kui mehega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodu, kus elame on ka minu oma, kui ei oleks, siis pakiks lihtsalt enda ja laste asjad ja läheks üürikasse ära.

Muidugi on kurb, aga positiivne ongi just see, et korter on sinu. Kui mees aru pähe ei võta, hakaku astuma.

Enne aga proovi nii, et hakkad ka ise mõne mehega väljas käima. Võrdsed õigused. Vaata, mis saab, äkki jätab oma lullitamise.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 18:58; 23.11 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei taha sa ju lahku minna, tahad vaid et mehe suhtlemine selle naisega lõppeks. Ütled, et mees on väga armukade, aga ise oled ju sama, kas sa seda ei näe? Paraku ei saa mees su probleemi lahendada ja lahkuminek ei oleks ka lahendus. Niisiis tegele oma armukadedusega

Mis mõttes pole lahkuminek lahendus? Jah, inimene on vaba, ka lahutus on vaba. Eriti kui on oma korter ja ei pea ulualust anuma. Pealegi veel tegu joodikuga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 18:58; 23.11 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas too  mehe sõbranna äkki tiba noorem/ kobedam äkki?

Tark oleks äkki ise ka korra kriitilise pilguga peeglisse vaadata. Võibolla vaja väike upgrade teha. Saan aru, et vanust ka juba omajagu.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas too mehe sõbranna äkki tiba noorem/ kobedam äkki?

Tark oleks äkki ise ka korra kriitilise pilguga peeglisse vaadata. Võibolla vaja väike upgrade teha. Saan aru, et vanust ka juba omajagu.

See nüüd küll eriline põhjus ei ols, minu eks pettis mind oluliselt koledama naisega. Ja see ei olnud ainult minu arvamus. Osadel meestel vist hakkab lihtsalt igav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõhe vaadata, kuidas teemaalgatajale annab üks “pädev” kõikjalenägevate silmadega perekoolikas enesekindlal toonil vastuse, kus soovitab pikemata mõelda lahutuse peale. Kui ei näeks, siis ei usuks. Okei-okei, leidub igasuguseid? Aga seda postitust saadab ülekaalukas “laikide”-tulv, mis on minu silmis seda masendavam.

Ma väga loodan, et teemaalgataja tõepoolest ei hakka siinsete “suhtenõustajate” õhutusel midagi meeletut korda saatma. Selliste probleemide juures on abiks ikkagi psühholoogid, kel on vastav pädevus, kuid ka nemad ei oleks suutelised andma adekvaatseid hinnanguid pelgalt ühepoolselt antud olukorra lühikirjelduse põhjal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Arutlus suhtest