Esileht Pereelu ja suhted Arutlus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Arutlus

Postitas:

Kui palju teil samal ajal lapsi ülikoolis/kõrgkoolis õpib? Kas lapsed/laps käivad kooli kõrvalt tööl? Kui palju umbes ise panustate?
Mul kaks last, üks bakas ja teine doktoris. Doktoris olev laps saab toetust aga bakas olevale lapsele maksan 400 eurot kuus ja kuulõpus hädaolukorras kannan juurde. Varem läks kahepeale kokku 800 euri. Kuidas hakkame olete saanud?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 20:31; 13.06 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanamees siis ei taha midagi maksta we?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 20:35; 14.06 11:36; 14.06 12:14; 14.06 12:31; 14.06 13:49; 14.06 17:12; 14.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan hästi hakkama.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 üliõpilast. Suvel töötavad. Töötaks talvel ka, kui neid null-koma-töökohti oleks. Kooli kõrvalt oleks ikka väga raske töötada.
Summad, millega toetame, jäävad umbes samasse suurusjärku. Rohkem pole lihtsalt võimalik ja eks seetõttu, et talvel neil lihtsam oleks, suvel töötavadki.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last, algselt läks neile kokku nende isalt 500 ja minult teist samapalju. Isalt otse rahas kummalegi 250. Mina ostsin korteri, selle laen, kommunaalid, telefonid ja natuke raha ka. Nüüd käib üks lastest tööl magistriõpingute kõrvalt ja minu ja laste isa koormus vähenenenud. Teisel oli ka sel nädala esimene praktikanädal, kui sinna päriselt tööle saama peaks, siis on lootust, et saavad tasapisi isemajandavaks.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:07; 14.06 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.

Olen poissmees ja kõik raha panustan endale.
Laste mitte omamise võlu= raha ja stressipuudus.

Saad lapsed= eluaeg stressi ja rahalisi väljaminekuid. Milleks?

Tegin netipoest 700 eurose tellimuse, et see masendav teema unustada.

+8
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 21:13; 14.06 12:10; 15.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand mul lapsed ja elu jäänud täitsa elamata. Ei sanaudki käija klubides, ärgata hommikul, kellegi võõra kõrval sinise silmaga. Ei saanud igapäev olla mäkki tihe külastaja, sest tuli ise kahjuks süüa teha. Ei saanudki vanematelt viimaseid kopikaid nõuda, pidin ise tööl käima 🙁 Suguhaigusi ka ei jõudnud taga ajada, kodus koristasin sel hetkel. Ei saanud nurgataga narksi teha, kool oli vaja lõpetada.
Kahjuks nüüd selle tulemusena on mitu tublit last, oma elamine, kindel sissetulek ja armastav abikaasa aga oh, kes ikka siukest elu tahaks

+6
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 20:31; 13.06 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand mul lapsed ja elu jäänud täitsa elamata. Ei sanaudki käija klubides, ärgata hommikul, kellegi võõra kõrval sinise silmaga. Ei saanud igapäev olla mäkki tihe külastaja, sest tuli ise kahjuks süüa teha. Ei saanudki vanematelt viimaseid kopikaid nõuda, pidin ise tööl käima ???? Suguhaigusi ka ei jõudnud taga ajada, kodus koristasin sel hetkel. Ei saanud nurgataga narksi teha, kool oli vaja lõpetada.

Kahjuks nüüd selle tulemusena on mitu tublit last, oma elamine, kindel sissetulek ja armastav abikaasa aga oh, kes ikka siukest elu tahaks

Mis kommentaar see veel oli ????
Pole ühtegi neist asjadest ette tulnud: sinist silma ja klubisid, mäkki ei külasta, teen kodus tervislikku toitu, vanematelt raha pole nõudnud, narksi ja suguhaigustega ka kokkupuudet pole. Samas on samuti olemas oma elamine, kindel sissetulek ja armastav abikaasa ja üllatus-üllatus lapsi pole. Äkki need asjad ei olegi nii omavahel seotud või ????????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.
Perekooli Moderaator

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 07:54; 14.06 17:19; 14.06 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand mul lapsed ja elu jäänud täitsa elamata. Ei sanaudki käija klubides, ärgata hommikul, kellegi võõra kõrval sinise silmaga. Ei saanud igapäev olla mäkki tihe külastaja, sest tuli ise kahjuks süüa teha. Ei saanudki vanematelt viimaseid kopikaid nõuda, pidin ise tööl käima ???? Suguhaigusi ka ei jõudnud taga ajada, kodus koristasin sel hetkel. Ei saanud nurgataga narksi teha, kool oli vaja lõpetada.

Kahjuks nüüd selle tulemusena on mitu tublit last, oma elamine, kindel sissetulek ja armastav abikaasa aga oh, kes ikka siukest elu tahaks

Ilma lasteta oleks ehk jõudnud keskkooli ära lõpetada ja õigekirjareeglitest veidi aimu saada…

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka hea elu küll siis lastel. Loodetavasti oskavad seda vähemalt hinnata. Endal tuli omal ajal välisriigis ainult oma jõududega läbi ajada ja lisaks elamiskuludele oli ka kopsakas õppemaks. Ema poleks parimagi tahtmise juures saanud Eesti sissetulekutega kuidagi aidata.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju teil samal ajal lapsi ülikoolis/kõrgkoolis õpib? Kas lapsed/laps käivad kooli kõrvalt tööl? Kui palju umbes ise panustate?

Korraga olid kolm ülikoolis ja üks ametikoolis. Meiega elas ainult see laps, kes ametikoolis õppis. Ta aegajalt tõi midagi süüa ja hoolitses ise oma riiete ostmise eest. Tööd hakkas tegema teisest aastast. Üüriraha ja kommunaale temalt ei võtnud, söök suuremalt osalt meilt. Panustas kõvasti kodustesse töödesse.

Ülejäänud kolmest kaks õppisid arstiteaduskonnas, kus alguses pole tavaliselt poolteist aastat aega kõrvalt töötada, hiljem oli see vähetasustatud hooldaja- ja õetöö, tavaliselt öövahetused… Kolmas õppis erialal, kus on kooli kõrvalt rohkem aega töötada, aga vat jälle kust sa selle töökoha võtad. Töötas veerand kohaga ja tal oli ka üks koduõpilane, kellele andis füüsika- ja matemaatika järelaitamistunde.

Meie mehega üürisime neile kolmele kolmetoalise korteri Tartus ja maksime kõik üürikulud, kommunaalid. Söögi ja riietega pidid nad ise hakkama saama. Kodust muidugi pakkisime üht-teist kaasa söögikraami, hoidiseid jne ka, kui nad meile külla tulid. Tavaliselt oli keegi neist ikka iga nädal meil külas, seega iga nädal liikus neile kotitäis sööki vähemalt, sügiseti lausa kastide kaupa, kui juurikad valmisid ja konservid-seened-mahlad purgis. Vähehaaval, aga nad kõik ka aitasid seenel käia või õunamahla teha, st endale talvevarusid korjata.

Riideid ka teinekord ostsin, kui midagi sobilikku nägin, aga pigem sellisedd koduseid riideid, sest teise inimese maitset väga ei torgi.

Kõik lapsed said rahasüste, aga ebaregulaarselt. Umbes 40 eurot igaühele üle kuu. Sünnipäevadeks ja jõuluks said kõik kingitusele lisaks ka 100 eurot.

Lapsed saime noorena (vanuses 19-25) ja ühe enne ülikooli, kaks ülikooli ajal ja ühe vahetult pärast lõpetamist. Seega said nemad ka rahulikult noorte vanematega kasvada ja meil oli võimalik neid aidata, kuna ise veel tegusad ja noored.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.

Olen poissmees ja kõik raha panustan endale.

Laste mitte omamise võlu= raha ja stressipuudus.

Saad lapsed= eluaeg stressi ja rahalisi väljaminekuid. Milleks?

Tegin netipoest 700 eurose tellimuse, et see masendav teema unustada.

Arvestades, et neid masendavaid teemasid on siin foorumis palju ja sa neid ikka ja jälle lugemas käib, kulub sul nende masendavate teemade unustamisesk tehtavate tellimuste peale ilmselt kordades rohkem raha, kui laste peale kuluks 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 10:52; 14.06 11:48; 14.06 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et neid masendavaid teemasid on siin foorumis palju ja sa neid ikka ja jälle lugemas käib, kulub sul nende masendavate teemade unustamisesk tehtavate tellimuste peale ilmselt kordades rohkem raha, kui laste peale kuluks ????

Ah ole nüüd, see on mingi meessoost hr. Iluselu, muidugi tasemelt märksa allpool oma tekstidega.
Hea, kui ta laupäeva õhtuks omale Maximast plastõlle sai sebitud, see on kogu tema “netitellimus”.

Ma ei mäleta, et ma poissmehena laupäeva õhtul kell 21.00 (!!!!!) kunagi üldse üksinda kodus oleks istunud (mis ilm veel oli) ja perekoolis naistega anonüümselt kõvatanud.
See ei ole lihtsalt reaalne.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 20:35; 14.06 11:36; 14.06 12:14; 14.06 12:31; 14.06 13:49; 14.06 17:12; 14.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et neid masendavaid teemasid on siin foorumis palju ja sa neid ikka ja jälle lugemas käib, kulub sul nende masendavate teemade unustamisesk tehtavate tellimuste peale ilmselt kordades rohkem raha, kui laste peale kuluks ????

Ah ole nüüd, see on mingi meessoost hr. Iluselu, muidugi tasemelt märksa allpool oma tekstidega.

Hea, kui ta laupäeva õhtuks omale Maximast plastõlle sai sebitud, see on kogu tema “netitellimus”.

Ma ei mäleta, et ma poissmehena laupäeva õhtul kell 21.00 (!!!!!) kunagi üldse üksinda kodus oleks istunud (mis ilm veel oli) ja perekoolis naistega anonüümselt kõvatanud.

See ei ole lihtsalt reaalne.

Eks ma selle pärast ta kallal nokingi, et ma hästi ei usu, et ta päris sellist elu elab ja nii õnnelik on, kui ta kujutada soovib.
Ei näe ühtegi põhjust, miks üks päriselt õnnelik ja eluga rahul poissmees, kellel naisi ja raha jalaga segada, peaks veetma oma vaba aega PEREkooli foorumis kiideldes, et kui tore elu tal ikka on.

Pigem on tegu kas lihtsalt provokaatoriga, kes ei pruugi isegi mees olla. Või kui päriselt ongi mingi üksik mees, kes neid teemasid teeb, siis selline sisimas õnnetu ja tõenäoliselt veidi kiiksuga härra, kes tahab endale tõestada, et tegelikult on tal ikka kõik hästi.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 10:52; 14.06 11:48; 14.06 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ausalt öelda pole mina pidanud pärast seda, kui laps ülikooli läks, talle enam sentigi taskuraha andma. kui ma tema peale midagi kulutan (nt ostsin ta autole bensiini või talle uued teksased), siis ta maksab mulle pärast ülekandega selle tagasi.
Kuna käib ülikoolis kodulinnas ja elab kodus, siis on mul temaga kokkulepe, et maksab kinni ka osa kodukuludest ning ostab paar korda kuus külmkapi ise täis.
laps käib bakas, saab eriastippi. umbes pooltel semestritel saanud lisaks veel tulemusstippi + töötab kooli kõrvalt pisikese koormusega (4-10h nädalas) + saab dividende.
lapse sissetulek on sõltuvalt kuust 600-750€.
võrreldes isa sissetulekuga, kes hetkel töötu on, on see mitu korda rohkem.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et neid masendavaid teemasid on siin foorumis palju ja sa neid ikka ja jälle lugemas käib, kulub sul nende masendavate teemade unustamisesk tehtavate tellimuste peale ilmselt kordades rohkem raha, kui laste peale kuluks ????

Ah ole nüüd, see on mingi meessoost hr. Iluselu, muidugi tasemelt märksa allpool oma tekstidega.

Hea, kui ta laupäeva õhtuks omale Maximast plastõlle sai sebitud, see on kogu tema “netitellimus”.

Ma ei mäleta, et ma poissmehena laupäeva õhtul kell 21.00 (!!!!!) kunagi üldse üksinda kodus oleks istunud (mis ilm veel oli) ja perekoolis naistega anonüümselt kõvatanud.

See ei ole lihtsalt reaalne.

Eks ma selle pärast ta kallal nokingi, et ma hästi ei usu, et ta päris sellist elu elab ja nii õnnelik on, kui ta kujutada soovib.

Ei näe ühtegi põhjust, miks üks päriselt õnnelik ja eluga rahul poissmees, kellel naisi ja raha jalaga segada, peaks veetma oma vaba aega PEREkooli foorumis kiideldes, et kui tore elu tal ikka on.

Pigem on tegu kas lihtsalt provokaatoriga, kes ei pruugi isegi mees olla. Või kui päriselt ongi mingi üksik mees, kes neid teemasid teeb, siis selline sisimas õnnetu ja tõenäoliselt veidi kiiksuga härra, kes tahab endale tõestada, et tegelikult on tal ikka kõik hästi.

Et kui suhtes pole siis kohe õnnetu?
Tüüpilise naise vildakas loogika. Suhteinimesed on õnnetud oma lastekarja ja rutiiniga.
Mobiiliga saab ka netis olla muide.
Eelistan viimasel ajal kodus pidutsemist. Kui tahan naise seltskonda siis kas helistan FWB-le või tinderdan.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 21:13; 14.06 12:10; 15.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma selle pärast ta kallal nokingi, et ma hästi ei usu, et ta päris sellist elu elab ja nii õnnelik on, kui ta kujutada soovib.

Hästi ei usu? Siin pole mingit kahtlevat väljendit vaja kasutada. Tegemist on ilmselgelt inceliga. Kes ei suuda kuidagi endale soovitud naist leida ei kooseluks ega ka sekssuhteks. Ning arvab, et maailm ja naissugu on talle võlgu ning proovib siis siin perekoolis naisi karistada oma rumala jutuga. Ta on nii rumal, et ei adu seda, et teeb ennast ainult haledaks sellise jutuga. Tegelikult ei leiagi ta naist just oma haleduse pärast. Ükski normaalne naine ei taha sellist meest. Võimalik, et mõni madala eneshinnaguga naine oleks ka sellise mehega nõus, aga sellist naist ei taha see mees ju ise, tema tahab ainult neid kõige-kõigemaid.

Kui ta oleks tõesti elu nautiv poissmees, siis ta naudiks elu, mitte ei käiks perekoolis tähelepanu otsimas. Perekool ei kuuluks sel juhul üldse tema huvide hulka.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 21:07; 14.06 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on tegu kas lihtsalt provokaatoriga, kes ei pruugi isegi mees olla.

Provoga muidugi nõus, aga selle sedapidi soovahetuse osas kahtlen.

MIKS peaks üks naine tahtma meest mängida? Et kuidagi veel paremini ja “mõnusamalt” teistele naistele ära panna, olles ise lastetu, õnnetu ja üksik?

Raske uskuda ja raske ka teha, sest nad ei tea ju, mida need poissmehed tegelikult laupäeva õhtuti teevad. Joovad ja laaberdavad sõpradega, istuvad kuskil klubis, garaazis või ka kodus ja loevad kasvõi kirjandust. (viimasel puhul oleks tolle tüübi eneseväljendusoskus pisut parem)

Mehel naist mängida on, tundub, palju lihtsam: paned sõnad lausesse õigesse järjekorda, kasutad kirjavahemärke, julged kasutada sõna tunded või hoolimine ja oledki kirjalikult naine valmis.

Sry, teemaalgataja, OT.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 20:35; 14.06 11:36; 14.06 12:14; 14.06 12:31; 14.06 13:49; 14.06 17:12; 14.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See siin on anonüümne foorum, niisiis ei ole üldse huvitav teada, kes on isikuteks kägude taga.

Sa räägid endast, aga räägi ikka enamusest, kui kommenteerid.

95% kägudest lausa põleb, et teada vaid saaks, kes on kes. Ja kes keda mängib.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 20:35; 14.06 11:36; 14.06 12:14; 14.06 12:31; 14.06 13:49; 14.06 17:12; 14.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades, et neid masendavaid teemasid on siin foorumis palju ja sa neid ikka ja jälle lugemas käib, kulub sul nende masendavate teemade unustamisesk tehtavate tellimuste peale ilmselt kordades rohkem raha, kui laste peale kuluks ????

Ah ole nüüd, see on mingi meessoost hr. Iluselu, muidugi tasemelt märksa allpool oma tekstidega.

Hea, kui ta laupäeva õhtuks omale Maximast plastõlle sai sebitud, see on kogu tema “netitellimus”.

Ma ei mäleta, et ma poissmehena laupäeva õhtul kell 21.00 (!!!!!) kunagi üldse üksinda kodus oleks istunud (mis ilm veel oli) ja perekoolis naistega anonüümselt kõvatanud.

See ei ole lihtsalt reaalne.

Eks ma selle pärast ta kallal nokingi, et ma hästi ei usu, et ta päris sellist elu elab ja nii õnnelik on, kui ta kujutada soovib.

Ei näe ühtegi põhjust, miks üks päriselt õnnelik ja eluga rahul poissmees, kellel naisi ja raha jalaga segada, peaks veetma oma vaba aega PEREkooli foorumis kiideldes, et kui tore elu tal ikka on.

Pigem on tegu kas lihtsalt provokaatoriga, kes ei pruugi isegi mees olla. Või kui päriselt ongi mingi üksik mees, kes neid teemasid teeb, siis selline sisimas õnnetu ja tõenäoliselt veidi kiiksuga härra, kes tahab endale tõestada, et tegelikult on tal ikka kõik hästi.

Et kui suhtes pole siis kohe õnnetu?

Tüüpilise naise vildakas loogika. Suhteinimesed on õnnetud oma lastekarja ja rutiiniga.

Mobiiliga saab ka netis olla muide.

Eelistan viimasel ajal kodus pidutsemist. Kui tahan naise seltskonda siis kas helistan FWB-le või tinderdan.

Ei suhtes olek ei puutu üldse asjasse.
Lihtsalt, kui sa oleksid päriselt õnnelik, siis sul oleks targemaidki asju teha, kui Perekoolis oma õnnelikkusega kiidelda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 10:52; 14.06 11:48; 14.06 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on tegu kas lihtsalt provokaatoriga, kes ei pruugi isegi mees olla.

Provoga muidugi nõus, aga selle sedapidi soovahetuse osas kahtlen.

MIKS peaks üks naine tahtma meest mängida? Et kuidagi veel paremini ja “mõnusamalt” teistele naistele ära panna, olles ise lastetu, õnnetu ja üksik?

Raske uskuda ja raske ka teha, sest nad ei tea ju, mida need poissmehed tegelikult laupäeva õhtuti teevad. Joovad ja laaberdavad sõpradega, istuvad kuskil klubis, garaazis või ka kodus ja loevad kasvõi kirjandust. (viimasel puhul oleks tolle tüübi eneseväljendusoskus pisut parem)

Mehel naist mängida on, tundub, palju lihtsam: paned sõnad lausesse õigesse järjekorda, kasutad kirjavahemärke, julged kasutada sõna tunded või hoolimine ja oledki kirjalikult naine valmis.

Sry, teemaalgataja, OT.

Sa oled ju naine, kuidas sa poissmees saad olla? Juba see laaberdamise jutt? Miks poissmehed peaks laaberdama, pigem nad elavad täiesti tavalist kodust üksinda elu ja naise asemel on neil arvuti. Istuvad klubis?, kui klubis käiks, siis ju oleks naine juba võetud, sest mida sinna klubisse ikka minnakse. Pigem nad ei käigi kusagil, sest neil pole enesehinnangut millega naiste seas lööki oleks. Mida kauem ka üksi ollakse, seda vähem on enesehinnangut naine leida. Lõpuks ollakse seisuses kus mõni naine tuleb end ise pakkuma ja öeldakse talle ka ei, sest naisega ei osata midagi peale hakata.

Sul ei tule see meeste mängimine kuidagi välja.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 13:39; 14.06 14:06; 14.06 17:26; 14.06 17:42; 15.06 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei tule see meeste mängimine kuidagi välja.

Seevastu sul tuleb tola mängimine küll super hästi välja.
Go baby go!

Aga sa vist ei mängi, vaid oledki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 20:35; 14.06 11:36; 14.06 12:14; 14.06 12:31; 14.06 13:49; 14.06 17:12; 14.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei tule see meeste mängimine kuidagi välja.

Seevastu sul tuleb tola mängimine küll super hästi välja.

Go baby go!

Aga sa vist ei mängi, vaid oledki.

Ainult naine hakkab sedasi mõnitama.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 13:39; 14.06 14:06; 14.06 17:26; 14.06 17:42; 15.06 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.

Olen poissmees ja kõik raha panustan endale.

Laste mitte omamise võlu= raha ja stressipuudus.

Saad lapsed= eluaeg stressi ja rahalisi väljaminekuid. Milleks?

Tegin netipoest 700 eurose tellimuse, et see masendav teema unustada.

Sinu probleem on selles, et oled lihtsalt liiga vaene.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult naine hakkab sedasi mõnitama.

See ei olnud ju mõnitamine?

See oli fakt. Kahjuks. ja ma ei viitsi taas pikalt-laialt taas selgitada, kuna lugemisoskus sul nagunii suht kehvake ja loetust arusaamine on üleüldse tundmatu suurus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 20:35; 14.06 11:36; 14.06 12:14; 14.06 12:31; 14.06 13:49; 14.06 17:12; 14.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

????????????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 07:54; 14.06 17:19; 14.06 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult naine hakkab sedasi mõnitama.

See ei olnud ju mõnitamine?

See oli fakt. Kahjuks. ja ma ei viitsi taas pikalt-laialt taas selgitada, kuna lugemisoskus sul nagunii suht kehvake ja loetust arusaamine on üleüldse tundmatu suurus.

Tegelikult ju oli, sest muud sul polnud öelda peale tolaks nimetamise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 13:39; 14.06 14:06; 14.06 17:26; 14.06 17:42; 15.06 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muud sul polnud öelda peale tolaks nimetamise.

Mul ei olnud TÕESTI muud öelda, sest mulle jäi mulje, et sa ei olnud absoluutselt aru saanud, millest käib jutt, ajasid mingit täiesti mööda oma jura ja lõppkokkuvõttes su jutt ei olnud veel kõige arukam ka.

See tola oli nagu pisut appikarje, võinii.
Aga mis ma ikka su peale kb raiskan…siit ei tule midagi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 13.06 20:35; 14.06 11:36; 14.06 12:14; 14.06 12:31; 14.06 13:49; 14.06 17:12; 14.06 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muud sul polnud öelda peale tolaks nimetamise.

Mul ei olnud TÕESTI muud öelda, sest mulle jäi mulje, et sa ei olnud absoluutselt aru saanud, millest käib jutt, ajasid mingit täiesti mööda oma jura ja lõppkokkuvõttes su jutt ei olnud veel kõige arukam ka.

See tola oli nagu pisut appikarje, võinii.

Aga mis ma ikka su peale kb raiskan…siit ei tule midagi.

No miinusta siis edasi, vähemalt midagi positiivset su päeva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 13:39; 14.06 14:06; 14.06 17:26; 14.06 17:42; 15.06 14:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Arutlus