Esileht Pereelu ja suhted Arutlus

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Arutlus

Postitas:

See siin on siis meie kõrgharitud eliit ja tulevase eliidi loojad- üliväga intelligentne arutlus! Peaaegu nagu lastekirjanduskangelased Mõhk ja Tölpa. Väga hariv tõesti, teie voolitavad võsukesed, ühes nendega kogu Eesti riik on teie üle rohkem kui uhked!

Ainult naine hakkab sedasi mõnitama.

See ei olnud ju mõnitamine?

See oli fakt. Kahjuks. ja ma ei viitsi taas pikalt-laialt taas selgitada, kuna lugemisoskus sul nagunii suht kehvake ja loetust arusaamine on üleüldse tundmatu suurus.

Tegelikult ju oli, sest muud sul polnud öelda peale tolaks nimetamise.

muud sul polnud öelda peale tolaks nimetamise.

Mul ei olnud TÕESTI muud öelda, sest mulle jäi mulje, et sa ei olnud absoluutselt aru saanud, millest käib jutt, ajasid mingit täiesti mööda oma jura ja lõppkokkuvõttes su jutt ei olnud veel kõige arukam ka.

See tola oli nagu pisut appikarje, võinii.

Aga mis ma ikka su peale kb raiskan…siit ei tule midagi.

muud sul polnud öelda peale tolaks nimetamise.

Mul ei olnud TÕESTI muud öelda, sest mulle jäi mulje, et sa ei olnud absoluutselt aru saanud, millest käib jutt, ajasid mingit täiesti mööda oma jura ja lõppkokkuvõttes su jutt ei olnud veel kõige arukam ka.

See tola oli nagu pisut appikarje, võinii.

Aga mis ma ikka su peale kb raiskan…siit ei tule midagi.

No miinusta siis edasi, vähemalt midagi positiivset su päeva

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 07:54; 14.06 17:19; 14.06 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma pläraga teema ära situte?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.

Olen poissmees ja kõik raha panustan endale.

Laste mitte omamise võlu= raha ja stressipuudus.

Saad lapsed= eluaeg stressi ja rahalisi väljaminekuid. Milleks?

Tegin netipoest 700 eurose tellimuse, et see masendav teema unustada.

Sellistel ärplejatel (nalja pärast või tõsiselt) on tavaliselt miniviiner. Miski muu ei pane inimest niimoodi ennast pidevalt tõestama kui mingi raske ja parandamatu puudus vaimses või füüsilises võimekuses, mis teda pidevalt vaevab.

Vahel annab see enesetõestamise vajadus ka häid tulemusi, näiteks töötab inimene end mingil alal kõrgesse tippu ja teeb teistegi heaks palju ära. Aga netifoorumis (perefoorumis!) mõttetult ärplemine küll positiivse tegevuse alla ei kuulu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.

Olen poissmees ja kõik raha panustan endale.

Laste mitte omamise võlu= raha ja stressipuudus.

Saad lapsed= eluaeg stressi ja rahalisi väljaminekuid. Milleks?

Tegin netipoest 700 eurose tellimuse, et see masendav teema unustada.

Sellistel ärplejatel (nalja pärast või tõsiselt) on tavaliselt miniviiner. Miski muu ei pane inimest niimoodi ennast pidevalt tõestama kui mingi raske ja parandamatu puudus vaimses või füüsilises võimekuses, mis teda pidevalt vaevab.

Vahel annab see enesetõestamise vajadus ka häid tulemusi, näiteks töötab inimene end mingil alal kõrgesse tippu ja teeb teistegi heaks palju ära. Aga netifoorumis (perefoorumis!) mõttetult ärplemine küll positiivse tegevuse alla ei kuulu.

Kohe näha, et sul on raha vähe. Muidu sa poleks ärritunud.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 21:13; 14.06 12:10; 15.06 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0.

Olen poissmees ja kõik raha panustan endale.

Laste mitte omamise võlu= raha ja stressipuudus.

Saad lapsed= eluaeg stressi ja rahalisi väljaminekuid. Milleks?

Tegin netipoest 700 eurose tellimuse, et see masendav teema unustada.

Sellistel ärplejatel (nalja pärast või tõsiselt) on tavaliselt miniviiner. Miski muu ei pane inimest niimoodi ennast pidevalt tõestama kui mingi raske ja parandamatu puudus vaimses või füüsilises võimekuses, mis teda pidevalt vaevab.

Vahel annab see enesetõestamise vajadus ka häid tulemusi, näiteks töötab inimene end mingil alal kõrgesse tippu ja teeb teistegi heaks palju ära. Aga netifoorumis (perefoorumis!) mõttetult ärplemine küll positiivse tegevuse alla ei kuulu.

Sinu kommentaari lugedes on sul jällegi väiksed rinnad, sellest ka see suur viha?
Miski ei suudaks sind sedasi kommenteerima panna kui mingi raske ja parandamatu puudus.

Tõsi, sa mõjud äärmiselt negatiivselt

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.06 13:39; 14.06 14:06; 14.06 17:26; 14.06 17:42; 15.06 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed saavad täpselt nii palju toetust, kui palju seda on anda. Kui tahavad mugavamat elu, on alati võimalik kõrvale mingi osalise koormusega töökoht ostida. Mina pean hakkama 8 aasta pärast korraga kolme last ülikoolis toetama. Ma absoluutselt ei pea vajalikuks igale auto ja isikliku elamispinna võimaldamist. Samas nii palju küll annan, et kellegagi korterit jagades elatud saab ja lihtsa söögi ka. Kui elu läheb nii, et saan rohkem anda, siis annan, kui ei saa, siis nii on. Mind ennast ei ole küll kuidagi vähene vanematepoolne rahaline toetus kuidagi solvuma pannud, pole kunagi mõelnudki nii, et vanemad peavad täiskasvanud inimest 100% luksuses ülal pidama, see tunduks mulle pigem isegi piinlik. Just nagu täiskasvanu ei saaksi ise hakkama. Praegu näiteks metsa müügist sain 30000 euri, see lähebki laste õpingute fondi. Elementaarse saavad lapsed kaetud, luksus on enda finantseerida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lähevad nüüd kaksikud kumbki ise kanti õppima. Ja just nagu eelmine kägu ütles – annan nii palju kui võimalik. Mitte grammigi enam. Kui vaja, teevad tööd või võtavad õppelaenu. Mina õppisin nii. Kodust toit kaasa ja suviti tööle.
Mis mõttes ma peaksin üliõpilasele Eesti keskmise niisama peo peale laduma? Ei pea. Kui väga õppida tahab, siis leiab ka lahenduse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kolmest läheb sellest aastast ülikooli, välismaale. Paras väljaminek. Loodan, et ta saab 1000 eur kuus hakkama. Õpppemaks lisaks. Esimese aasta toetame täies mahus koos mehega. Loodan, et laps läheb osaliseltki tööle hiljem kooli kõrvalt. Ise sain hakkama nii kooli, töö kui ka väikese lapsega. Seda enam peaks hakkama saama noor inimene ilma lapseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu enda lapsed on veel väikesed, aga ise sain ülikoolis käidud ainult tänu sellele, et elukaaslane, kellest nüüdseks on saanud abikaasa, mind kõik need aastad rahaliselt toetas. Isa on mul surnud, ema tuleb napilt oma väikese palgaga toime, mingit rahalist abi poleks mul loota olnud. Õppisin üsna nõudlikul erialal, mille kõrvalt nii palju töötada, et sellest saaks üüri, söögi ja kõik muud kulud kaetud, poleks kuidagi jõudnud. Ilma hariduseta oleksin praegu aga hoopis kehvemal järjel. Oma laste tuleviku kindlustamisega tegeleme juba praegu, et nemad saaksid hariduse ka sel juhul kui meist ühega midagi juhtuma peaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted Arutlus