Esileht Beebi ja mitmikud arvasin et mina ei osta kunagu poepüreesid ja nüüd soodukaga…

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: arvasin et mina ei osta kunagu poepüreesid ja nüüd soodukaga…

Postitas:

mõtlesin et mina ei hakka küll poepüreesid ostma, et mis see isetegemine siis ära ei ole. nüüd Maximas Gerberi püreedele soodukas ja ostsin neid puuviljapüreesid et putrude peale panna. muidu panin sügavkülmast võetud marju-vaarikad, mustikad, punane sõstar. aga laps muudkui grimassitas, et liiga hapud vist. panin nüüd pirnipüreed ja oi kuidas maitses. mugav muidugi ka.millegipärast ei ahvatle need poepuuviljad ostma ja eestimaiseid ju pole. juurviljapüree purke ei kavatse siiski osta:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka ikka kapis poepüreed tagavaraks. Tavaliselt kasutab issi meil neid, tema jaoks on see koduvalmistatud püreedega mässamine ja soojendamine müsteerium:)
Aga ma arvan ka, et ega need poe marjad ja puuviljad on kindlasti kemikaalidega pritsitud/töödeldud, samas Hipp peaks küll oma püreesid tegema öko toorainest, niiet isiklikult usaldan küll nende toite.
Aga sa järgmine kord sega kodupüreed pudru sisse või lia pudrule keemise ajal. Siis ei ole nii hapu, puder neutraliseerib ära maitse. Või keeda õuntest ise püreed, kuhu lisad oma marju. Mina keendan enamus magusad püreed õunaga ja lisan sinna siis musta kuivatatud ploomi, mustikaid, astelpajumarju jne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üldse ei laida neid püreesid maha. Hipp paistab kõige normaalsem olevat. Ostangi neid ja südametunnistus ei vaeva.
Las mässavad teised kui tahavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks neid purgitoitusid nii peljatakse ja maha tehakse? Neid ei saa ju v6rrelda purgisuppide ja muu valmistoiduga täiskasvanutele.
Kui beebipurgikeste puhul jälgida sisaldust, et ei oleks paksendajaid, suhkrut ja muud paha sees, siis on nad ju igati tänuväärne kaup. Paljudel tootjatel on k6ik toorained ökod ja isegi lihaga püreedes puudub paksendaja.
Muidugi, ise keeta on odavam ja keskkonnasäästlikum, aga kui t6esti aega, oskusi ja tahtmist napib, siis saab laps ikkagi tervislikult k6hu täis. Vaevalt, et meie nii mitmekesise toiduga üles kasvasime, kui purgikesed pakuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud arvasin et mina ei osta kunagu poepüreesid ja nüüd soodukaga…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.