Esileht Ajaviite- ja muud jutud Arvata oli

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Arvata oli

Postitas:
Kägu
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega Hindriks välja mõelnud asja, ameeriklanna mõtles, nagu võib järeldada politsei tegevusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülimalt nõme ikka.Huvitav, kui palju on tegelikult selliseid uudiseid v juhtumisi, mis polegi päriselt asel leidnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk oli Tarandi tsirkust vaja toetada (tarand kippus oma tembuga lolliks jääma), suht ühel ajal toimusid need “EKRE rünnakud”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeks veel mõned samad postitused? Mingi 10 või nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinna mõisa ma oma jalga ei tõsta

Ülimalt nõme ikka.Huvitav, kui palju on tegelikult selliseid uudiseid v juhtumisi, mis polegi päriselt asel leidnud?

Mõtlesin täpselt sama. Enam iial ei tea, milline uudis on tegelikult fabritseeritud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin täpselt sama. Enam iial ei tea, milline uudis on tegelikult fabritseeritud.

Ma ei tea, kas see teema on ikka päris teema vōi on mōne drolli fabritseeritud?

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Ma ei tea, kas see teema on ikka päris teema vōi on mōne drolli fabritseeritud?

Droll tähendab vanemapoolses inglise keeles lustakat või lõbusat. ‘My, that was rather droll,’ võis öelda mõni Agatha Christie tegelane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju käo meelest ongi see kõik lustakas ja lõbus.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Arvata oli