Esileht Lapse ootamine Arvele võtmine TÜKs

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Arvele võtmine TÜKs

Postitas:
Kägu

Sain aja rasedusega arvele võtmiseks TÜKs naistearsti juurde (selleks hetkeks 8. nädal) ning registreerimisel öeldi, et esmane arsti vastuvõtuaeg on 20 minutit. Olen esimest korda lapseootel ja kliinikumi lehelt infot lugedes oli info, et ämmaemanda esimene visiit on tund aega ja selle käigus kogutakse põhjalik eelnev info naise tervise kohta, samas tavapärast 20-minutilise arstivisiidi käigus küll ei tundu seda olevat võimalik teha.

Kas keegi oskab omast kogemusest öelda, et kas esimene arstivisiit ongi nii lühike ja kas selle jooksul jõuab kõik vajalikud küsimused küsida või kas tavapäraselt on enne OSCARit veel mingi visiit, mille käigus esmaraseda küsimustele ja muredele vastused saada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli see esimene visiit üpris lühike. Vaadatati ultraheliga last küsiti paar küsimust ja lasti endal küsimusi küsida kui oli. Alles järgmine visiit, mis peale OSCAR-it oli oli pikem ja siis sain rasedakaardi, sama moodi oli ka teise lapsega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene visiit oli TÜKis kindlasti pikem kui 20 min. Mingi 45 min ehk? Küsis erinevaid küsimusi ning lisaks UH ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene visiit oli TÜKis kindlasti pikem kui 20 min. Mingi 45 min ehk? Küsis erinevaid küsimusi ning lisaks UH ka.

Aga kas see esimene visiit oli arsti või ämmaemanda juures?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene visiit oli TÜKis kindlasti pikem kui 20 min. Mingi 45 min ehk? Küsis erinevaid küsimusi ning lisaks UH ka.

Aga kas see esimene visiit oli arsti või ämmaemanda juures?

Ämmaka juures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte küll TÜKis kuid raseduse tuvastamine toimus naistearsti poolt 8ndal nädalal ning võttiski aega alla poole tunni. Tuvastamisel küsitakse paar üldist küsimust nagu pikkus, kaal,  kroonilised haigused, tehti uh ning määrati aeg vereproovidele, OSCARisse ning esimesele ämmaka vastuvõtule 13. nädalal. Ämmaka vastuvõtul vormistasime rasedaraamatu kus täitsime täpsemalt haiguslugu, infot mehe kohta jne, aega läks ca 45min.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Arvele võtmine TÜKs