Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arvuti tagastamine poele.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Arvuti tagastamine poele.

Postitas:

Minu lugu selline, et ostsin arvuti. Aga sellega oli nii palju jama ja käis garantiis ja siis helistati ja öeldi, et seda on võimatu parandada. Siis ma ütlesin, et ma sooviks raha tagasi, mitte uut arvutit, siis öeldi et kui on samasugust arvutit siis saan arvuti…
Aga polnud ja nad andsid mulle teie arvuti, millel pidid paremad näitajad olema… noo ok, mul polnud aega süveneda kuna 5päeva pärast pidin eestist lahkuma. Ja siis kodus olles avasin arvuti, ja nüüd olen seda paar kuud kasutanud aga mulle üldse ei meeldi see arvuti… :S
kas mul on õigust see arvuti tagasi viia ja ikkagi raha nõuda :(?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 13:20; 29.02 13:22; 29.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poleks pidanud üldse seda arvutit vastu võtma aga mul polnud aega sellele mõelda, pidin eestis asju pakkima ja otsad kokku tõmbama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 13:20; 29.02 13:22; 29.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klick? Väga tuttav teema. Me ostsime arvuti ja kodus avastasime, et ekraanil vilksatasid mingid jooned pidevalt. Viisime poodi tagasi ja ootasime kaks kuud arvutit garantiist tagasi. Olime tulivihased, sest mõlemad õppisime ülikoolis ja arvutit on vaja igapäevaselt. Lõpuks tuli garantiist arvuti ja korpus oli rikutud!! Suur mõra oli läpaka klapi peal, samal päeval poodi tagasi, vahetati korpus ära ja siis kui uuesti järgi läksime siis vaatasime kohe poes ja ohoo, JÄLLE olid kriimud korpusel peal, seekord siis teises kohas. Meie ütlesime, et me seda arvutit enam ei taha, sest me ei tea, mis sellega seal garantiis tehtud, kuidas transporditud ja ümber käidud, et ta koguaeg vigastatud on ja kui nad ise arvavad, et arvutiga kõik korras siis ostku tagasi aga meie seda enam ei taha! Nemad ikka raidusid, et nemad tagasi osta ei saa jne. Lõpuks helistasin tarbijakaitsesse ja siis võttis minuga ka garantii osakond ühendust ja hakkas mind süüdistama, et nemad on niigi mulle nii palju vastu tulnud jne. Mina jäin endale kindlaks, et ma pole saanud arvutit kasutadagi ja ütlesin ka tarbijakaitseameti seisukoha. Paari päeva pärast tuli Klickist kiri, et ostavad arvuti tagasi ja raha oli ka üsna pea kontol olemas.
Mina helistaksin tarbijakaitsesse ja räägiksin mure ära. Kuulaksin mis neil sulle öelda ja pöörduksin poodi tagasi. Mina ei usu, et poel on õigus inimest niimoodi jooksutada ja asendada soovitud toodet mingi hoopis teisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul \”Ordi\” jama.
Ma elan välismaal… Ja nüüd see arvuti minu käes olnud paar kuud, mõtlen kas saan nii hilja tagasi viia, mulle ei sobi see, mille nemad mulle välja valisid…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 13:20; 29.02 13:22; 29.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niimodi ikka ei saa, et polnud aega süveneda ja nüüd 2 kuud hiljem otsustad et ei meeldi see mis said.

Oleks see, et ei tööta üldse vms, siis võiks veel sinust aru saada.

Mis sulle täpselt ei sobi selle arvuti juures mis andsid sulle? Kole on või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arvuti tagastamine poele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.