Esileht Pereelu ja suhted Arvutimängu tegelastega petmine

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Arvutimängu tegelastega petmine

Postitas:

Kas see on petmine? Mu naine mängib päevast päeva palja ülakehaga mehega arvutimängu, see mees on ebaloomulikult musklis ja hea välimusega. Minu meelest see on petmine, aga naine ei kuula mind. Mida teha?

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:31; 02.01 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on petmine? Mu naine mängib päevast päeva palja ülakehaga mehega arvutimängu, see mees on ebaloomulikult musklis ja hea välimusega. Minu meelest see on petmine, aga naine ei kuula mind. Mida teha?

Noo tore 🙂 ja kui palju siis mehel ka vanust on, et pole arvutis oleku luba samal ajal 🙂 ?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Witcher?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las mängib. Kui see arvutis mängimine elu ei sega siis ju kõik ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis nüüd saab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine on ka palja ülakehaga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Witcher?

arvutimängu Witcher pole nii ebaloomulikult musklis midagi.

uus Netflixi seriaal muidugi on juba teine lugu 😉

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled tropp. Muud ei midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on see liba, aga põhimõtteliselt lahendatav perekooli standardiga. Kui miski üht poolt häirib (arvutimängud, teistega kallistamine, suudlemine, kätlemine, teatris käimine, telefonivestlus…igasugu imeasju on siit läbi käinud), siis tuleb vestlus maha pidada. Siin väidetavalt on vesteldud, aga teine ei kuula/reageeri. Nii et kui väga häirib, siis polegi muud valikut kui lahku minna. Vahet pole, kas on petmine või ei – teineteisest ei hoolita piisavalt.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 22:41; 02.01 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

black mirroril on täpselt samast teemast üks osa ???? otsi üles ja vaata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on see liba, aga põhimõtteliselt lahendatav perekooli standardiga. Kui miski üht poolt häirib (arvutimängud, teistega kallistamine, suudlemine, kätlemine, teatris käimine, telefonivestlus…igasugu imeasju on siit läbi käinud), siis tuleb vestlus maha pidada. Siin väidetavalt on vesteldud, aga teine ei kuula/reageeri. Nii et kui väga häirib, siis polegi muud valikut kui lahku minna. Vahet pole, kas on petmine või ei – teineteisest ei hoolita piisavalt.

Lahku minna, päriselt? Miks sa soovitad lahku minna, kas sina lahendad siis oma suhteprobleeme lahku minemistega? Elus tuleb ju kompromisse teha, leppida teiste inimeste erinevustega, aga mitte ennast nendest inimestest välja lõigata. Sedasi end välja lõigates oled lõpuks täiesti üksildane. Mind isegi huvitab, kas sul mõni sõber ka on?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 14:15; 02.01 17:54; 02.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmine on see tegevus, millest sa midagi ei tea ja mida varjatakse. Varjamise põhjuseks on see, et see tegevus petetavale kindlasti ei meeldi, kui ta seda teaks. Kui petetav midagi aimab, siis seda ei tunnistata ja aetakse veel tagasigi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku minna, päriselt? Miks sa soovitad lahku minna, kas sina lahendad siis oma suhteprobleeme lahku minemistega?

Muidugi, nii lahendab kõik suhteprobleemid ju 100%, pole suhet, pole probleemi, kui just üksindus probleem ei ole. Ja majanduslikult võib ka raskem olla, kui oli selles mõttes normaalne partner. Ja elukoha mõttes on mõnel jama, kui kahepeale laen võetud. Lastel ka tekivad igasugused traumad igast asjast, halvast suhtest ja lahkuminekust- sa ei saagi võita, kui teil juba lapsed on. Muudkui neelad alla igasugust saasta ja teed kompromisse, kui teine üldse ei arvesta, siis käänad end või kahekorra ja lõpuks muidugi prahvatab vimm, mis kogunend salaja ja siis saavad kõik ikka traumad, hea kui füüsilist traumat keegi ei saa sellest. Suhted on hirmus rasked. Muidugi ma nüüd ei saanud aru, kes on musklis ja palja ülakehaga, reaalne mees või mingi arvuti tegelaskuju. Sest kui arvuti tegelaskuju, siis reaalsuses ei pruugi seal taga sugugi ilus musklis mees olla, ei pruugi üldse meeski olla see mängukaaslane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 15:31; 02.01 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hull teematreial on jälle aktsioonis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku minna, päriselt? Miks sa soovitad lahku minna, kas sina lahendad siis oma suhteprobleeme lahku minemistega?

Muidugi, nii lahendab kõik suhteprobleemid ju 100%, pole suhet, pole probleemi, kui just üksindus probleem ei ole. Ja majanduslikult võib ka raskem olla, kui oli selles mõttes normaalne partner. Ja elukoha mõttes on mõnel jama, kui kahepeale laen võetud. Lastel ka tekivad igasugused traumad igast asjast, halvast suhtest ja lahkuminekust- sa ei saagi võita, kui teil juba lapsed on. Muudkui neelad alla igasugust saasta ja teed kompromisse, kui teine üldse ei arvesta, siis käänad end või kahekorra ja lõpuks muidugi prahvatab vimm, mis kogunend salaja ja siis saavad kõik ikka traumad, hea kui füüsilist traumat keegi ei saa sellest. Suhted on hirmus rasked. Muidugi ma nüüd ei saanud aru, kes on musklis ja palja ülakehaga, reaalne mees või mingi arvuti tegelaskuju. Sest kui arvuti tegelaskuju, siis reaalsuses ei pruugi seal taga sugugi ilus musklis mees olla, ei pruugi üldse meeski olla see mängukaaslane.

Selle kõige põhjuseks ongi ju individuaalsete vajaduste esiletõstmine ja üksindus on kohutav. Mida kauem oled üksinda, seda vähem oskad üldse inimestega suhelda. Elu ei ole ju iseendale vaid elu on sotsiaalne mudel ja selles mudelis tuleb aktsepteerida teisi.
Suhted on rasked neile kes ei oska ise teistega suhelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 14:15; 02.01 17:54; 02.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on petmine? Mu mees mängib päevast päeva palja ülakehaga naisega arvutimängu, see naine on ebaloomulikult liivakella figuuriga ja hea välimusega. Minu meelest see on petmine, aga mees ei kuula mind. Mida teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kõige põhjuseks ongi ju individuaalsete vajaduste esiletõstmine ja üksindus on kohutav. Mida kauem oled üksinda, seda vähem oskad üldse inimestega suhelda. Elu ei ole ju iseendale vaid elu on sotsiaalne mudel ja selles mudelis tuleb aktsepteerida teisi.

Suhted on rasked neile kes ei oska ise teistega suhelda.

Inimene tõstab alati end esikohale. Ka siis, kui tõstab kellegi teise – ta teeb seda iseenda jaoks, kasvõi hingerahu nimel. Oleme küll sotsiaalsed olendid, see on meie edu valem. Samas mõni on suhtes ja omab suurt sotsiaalset võrgustikku, ometi on üksildane selle rahvamassi sees. Ja siis on palju neid, kes on kehvades suhetes – ilmselt sooviga, sest miski kaalub üle selle, et lahku minna.

Partnerlussuhetes saad valida, kellega suhte lood. Tegelikult valime igal pool gruppe mingitel alustel. Samas kanname kõik maski ja see mask on olukorrati erinev. Nii et sotsiaalsetes olukordades tuleb palju mängida. Ma ütleks pigem, et liba libaks, aga kahtlemata tuleks elus leida see/need, kes on sinuga sarnased ja kel on samad eesmärgid. Mõnikord satuvad kokku inimesed, kes ei sobi kokku, aga kellega tuleb mingil eluetapil lävida või kellega alguses justkui klappis, sinnamaani, kui paremini inimest tundma õppisid. Ja siis võib küll selle inimese oma elust välja lõigata. Ega see mingi tüli pole, see on lihtsalt see, et erinevad inimesed ajavad omi asju. Ega kõigi (võibolla mitte kellegagi neist) oma klassikaaslastega ka ei suhtle, kuigi koos kasvati üles. Või miks ei tohiks edasi liikuda? Mina arvan, et Dunbari numbril on tõepõhi all. Ega reaalselt ongi mindud lahku ka sel põhjusel, et arvuti tuleb suhtele vahele.

Kõik oleks ilus kuid, ainult lapsena suudab inimene leida kergelt uusi sõpru, sest lastel puuduvad eelarvamused. Kui kärnkonn räägiks, oleks temagi mõne väikelapse suur sõber. Aga mida vanemaks saab inimene, seda rohkem eelarvamusi tekib ja seda vähem on sõpru ja isegi tuttavaid. Kui igast pisiasjast minnakse lahku, sest nagu sa kirjutasid – pidev vestlemine probleemist ei too lahendust, siis 50 aastaselt oledki ihuüksi. Sest kõik inimesed keda sa oma suhtlusringist eemale tõukad, ei tule enam kunagi tagasi ja ka uusi ei tule, sest sul on eelarvamused. Näiteks vanasti olid inimesed palju seltsivamad, olid suured pered, ostati suhelda. Paljudele kentsakatele iseloomuomadustele vaadati läbi sõrmede. Aga tänapäeval otsitakse perfektsionismi ja lõpuks ollakse ise nii augus, et sealt välja ei aita isegi psühhiaater enam.

Ma vaatasin ühe tegelase striimi mingi aeg, ja ta ütleski, ainukesed sõbrad ja tuttavad sellel inimesel ongi tema striimi vaatajad. Inimesed teisel pool ekraani, keda ta mitte kunagi elus kohanud ei ole. Muidu ta oli täiesti ihuüksi selles maailmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.01 14:15; 02.01 17:54; 02.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku minna, päriselt? Miks sa soovitad lahku minna, kas sina lahendad siis oma suhteprobleeme lahku minemistega?

Muidugi, nii lahendab kõik suhteprobleemid ju 100%, pole suhet, pole probleemi, kui just üksindus probleem ei ole. Ja majanduslikult võib ka raskem olla, kui oli selles mõttes normaalne partner. Ja elukoha mõttes on mõnel jama, kui kahepeale laen võetud. Lastel ka tekivad igasugused traumad igast asjast, halvast suhtest ja lahkuminekust- sa ei saagi võita, kui teil juba lapsed on. Muudkui neelad alla igasugust saasta ja teed kompromisse, kui teine üldse ei arvesta, siis käänad end või kahekorra ja lõpuks muidugi prahvatab vimm, mis kogunend salaja ja siis saavad kõik ikka traumad, hea kui füüsilist traumat keegi ei saa sellest. Suhted on hirmus rasked. Muidugi ma nüüd ei saanud aru, kes on musklis ja palja ülakehaga, reaalne mees või mingi arvuti tegelaskuju. Sest kui arvuti tegelaskuju, siis reaalsuses ei pruugi seal taga sugugi ilus musklis mees olla, ei pruugi üldse meeski olla see mängukaaslane.

See on arvutimängu tegelane, kelle naine on valinud enda tegelaseks. Ehk selle taga pole teist inimest. Aga ikkagi vahib ta ju põhimõtteliselt võõrast meest kogu aeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:31; 02.01 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on see liba, aga põhimõtteliselt lahendatav perekooli standardiga. Kui miski üht poolt häirib (arvutimängud, teistega kallistamine, suudlemine, kätlemine, teatris käimine, telefonivestlus…igasugu imeasju on siit läbi käinud), siis tuleb vestlus maha pidada. Siin väidetavalt on vesteldud, aga teine ei kuula/reageeri. Nii et kui väga häirib, siis polegi muud valikut kui lahku minna. Vahet pole, kas on petmine või ei – teineteisest ei hoolita piisavalt.

Lahku minna, päriselt? Miks sa soovitad lahku minna, kas sina lahendad siis oma suhteprobleeme lahku minemistega? Elus tuleb ju kompromisse teha, leppida teiste inimeste erinevustega, aga mitte ennast nendest inimestest välja lõigata. Sedasi end välja lõigates oled lõpuks täiesti üksildane. Mind isegi huvitab, kas sul mõni sõber ka on?

Personaalne küsimus, aga raske vastata. Mul ei ole vist suhteprobleeme olnud. Igatahes arvan endiselt, et kui VÄGA häirib, on mõistlikum jätkata eraldi. Kui leppimine on lihtne, siis muidugi pole vaja reageerida. Suhtes olen olnud ühe mehega üle 20 aasta, igapäevaselt suhtlen päris paljude seltskondade liikmetega, päris paljusid neist pean oma sõpradeks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 22:41; 02.01 20:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on arvutimängu tegelane, kelle naine on valinud enda tegelaseks. Ehk selle taga pole teist inimest. Aga ikkagi vahib ta ju põhimõtteliselt võõrast meest kogu aeg.

Joonistatud meest ju. Sama hea, kui telekast näitlejaid vahtida. Mõtle, kui on veel selline mäng nagu sims ja naise tegelane käib terve linna mees-ja naiskonnaga voodis vallatlema ja saab karja lapsi niimoodi, milline hoor, eks ju? Tasub ikka kohe ära lahutada ja kindlasti ütle põhjus ka üsna otse välja kõigile tuttavatele ja sugulastele, kes vähegi kuulata viitsivad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 15:31; 02.01 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

The Witcher?

arvutimängu Witcher pole nii ebaloomulikult musklis midagi.

uus Netflixi seriaal muidugi on juba teine lugu ????

Ma küll armastan oma abikaasat, aga kui see Netflixi Witcher mind palja ülakehaga arvutimänge mängima kutsuks, ei suudaks ma küll ära öelda. Ja mulle isegi ei meeldi arvutimängud!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Arvutimängu tegelastega petmine