Esileht Sünnitus Ascus, HPV

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ascus, HPV

Postitas:

Tere, enne sünnitust tehti pap test ,see näitas ascust , tehti ka hpv , hpv 16 ja 18 oli negatiivne aga mingi hpv oli pos.
Nûûd olen sûnnitanud, eelmine ndl käisin kontrollis ja lasin analüüsid võtta. Tulemused täpselt samad. Ämmakas ütles, et midagi teha pole vaja vaid aasta pärast kontrolli. Naljakas see, et enne sünnitust öeldi mulle, et kui ära sünnitad pead kindlasti kolposkoopiasse minema. Et rasedaid ei saadeta kuskile.
Ei tea nüüd mida teha.
Kellel veel nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 14:57; 03.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa netist oled lugenud, mida see ASCUS tähendab? Mis kopoloskoopia. Ascuse puhul lihtsalt käiakse iga aasta tagant ja kui 3x järjest ascus, siis alles uuritakse edasi. Mul oli 2 x järjest ja 3. kord ei olnud enam midagi. See ascus tähendab ju (ka) ohutuid rakumuutusi, mis t6enäolislet p6letikust vms tingitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:04; 04.05 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult olen lugenud järelikult sulle ei tehtud hpv testi? Või oli see sul korras? Ascus ja hpv kaks eri asja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 14:57; 03.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei ole kunagi tehtud HPV testi. Mis see mulle annab? Peab kontrollima lihtsalt rakumuutusi emakakaelal. Kui on ASCUS, siis kordustestid, muud midagi. Enamasti saab immuunsussysteem ise jagu neist rakumuutustest. Sa kysid, et mida teha. Midagi pole teha, peab regulaarselt kontrollis käima, muud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 11:04; 04.05 13:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Ascus, HPV

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.