Esileht Ilu ja tervis Asendipeapööritus-kui kaua kestab taastumine?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Asendipeapööritus-kui kaua kestab taastumine?

Postitas:

Kerge ringlus oli ca nädal, siis ühel hommikul läks asi päris hulluks, peapööritus oli meeletu. Sattusin haiglasse. Kellel see sama häda olnud, kui kaua võtab aega taastumine, millal näiteks jälle autorooli julgeks istuda? Vaja eluga edasi minna aga mitmeid asju nii enam teha ei saa kui varem, millal jälle elu normaalseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 15:43; 25.01 16:14; 25.01 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ikka midagi teed ka selle nimel, et üle läheks? Või ainult ootad? Ei mäleta enam konkreetselt, esimesel korral olin asja päris hulluks lasknud minna, siis võttis ravi ja taastumine paar-kolm nädalat aega. Teisel korral sain kiirelt aru, millega tegu, vähem kui nädalaga oli unustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis ma ei tea mida peaks tegema. Arstid eriti midagi ei rääkinud. Ise netist otsida ei ole veel jõudnud sest arvuti taga olemine üsna kurnav. Käin jalutamas. Muud ei oskagi. Olen väga tänulik kui jagate soovitusi.
Vertigoheeli võtan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 15:43; 25.01 16:14; 25.01 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teha tuleb harjutusi: Epley manöövrid on nende nimi. Guugelda. Minule andis kohe ka portsu youtube videosid.
Samuti aitavad ravimid kiiremini taastuda – iiveldusevastane Cerucal, rahusti Diazepam, allergiaravimid ja spetsiaalne peapöörituse ravim Betaserc vms.(kõik need on retseptiga).

Kui haiglasse sattusid, siis kas arstid tõesti midagi ei rääkinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, uurin kindlasti neid vihjeid. Aga kahjuks jah arstid olid haiglas kidakeelsed, et läheb ise ära ja et ravi nagu ei ole. Ja kuna ma tollel hetkel ka ise suurt midagi ei olnud sellisest hädast kuulnud, ei osanud ka küsida ja eks ma siis lootsingi et läheb imeväel ise ära. Sain lihtsalt nimetatud iiveldusevastast rohtu ja rahustit, Betaserci mitte, isegi juttu ei olnud sellest.
Lihtsalt soovin selles teemas targemaks saada ja kordumist vältida kui see peaks võimalik olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 15:43; 25.01 16:14; 25.01 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minagi olen sama asjaga vahel hädas. on olnud selline raskem juhtum, kus hommikul ärgates kohe tunnen et asi on halb, siis püsti olla üldse ei saa. keerlemine pöörlemine on meeletu, aitab voodis lamamine ja poole päevaga-päevaga on asi normaliseerunud.
ükskord oli selline kergem pöörlemine, püsti sain olla, kuid häiris selline olek. siis kestis see küll nädal aega. ravi ma ei ole saanud, harjutusi pole ka teinud. kunagi ei tea millal see võib jälle peale tulla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Asendipeapööritus-kui kaua kestab taastumine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.