Esileht Ajaviite- ja muud jutud asjad, mis on niii head, aga varem te ei teadnud seda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 167 )

Teema: asjad, mis on niii head, aga varem te ei teadnud seda

Postitas:
Kägu

järelvaatamine- no kuidas oli üldse võimalik saateid vaadata kui ei saa pausile panna või suva ajal vaadata

koer- psühhiaater ja treener samas isikus.

kohvimasin- piimavahune kohv hommikusel terrassil. võrratu.

+71
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Perekooli lollakas – suurepärane ajaviide, kelle kallal ilkuda.

Kusjuures, ta isegi erutub selle peale – mehed, olge valvsad!

+11
-50
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kapselkohvimasin: värske kohv ühe nupulevajutusega, ei mingit kohvisodi ja pärast viib kuller kasutatud kapslid utiliseerimiseks.

Eriti meeldib see aspekt, et kohvisodi ei teki üldse.

+9
-55
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Järelvaatamine on tõesti super – varem olin pidevalt närvis, kui keegi segas mind mõne saate vaatamise ajal, või tahtis midagi muud vaadata, olin ka kaua üleval, kui tuli mõni seriaal, mis jooksis hilja õhtul, nüüd vaatan millal tahan ja ei pea närvitsema 🙂

+91
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

50-lt olla veel noor

+65
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teid järelvaatamisega ei häiri, et saated ei alga õigest kohast. Ikka vaja kas edasi või tagasi kerida.

+18
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikalt ja madalal kuumusel küpsetatud veiseliha.

+21
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asjad, mille soetamise vastu olen olnud ja hiljem aru saanud kui rumal ma olin: nõudepesumasin (no kes ei jõuaks siis neid paari nõud ära loputada. Kui lapsed olid väiksed siis sain aru kui mõnus on nõud lihtsalt masinasse panna, selle asemel et peale nende magamaminekut veel pool tunnikest nõudepesule kulutada)

automaatkastiga auto (no ma ikka ise tean juba ette, millal oleks vaja käiku üles või alla vahetada, ega automaatkast ei tea, et möödasõiduvõimalust ootan ja madalama käigu pealt suurema kiirenduse saab. Nüüd juba aastaid ei kujutaks ette et linnas ummikutes istudes pidevalt siduriga mängima peaks ja lisakiirenduse jaoks on autol ka eraldi nupp olemas)

espressokohvimasin (selle vastu mul mingeid eelarvamusi polnud, küll ei osanud mingit puudust tunda. Kui selle kunagi kingiks sain, siis mõistsin kui mõnus on teha just nii palju kohvi kui hetkel isu on, kunagi ei jäänud enam puudu või üle nagu varem filterkohvimasinaga).

Viimane neist on rohkem kui 5 aasta tagune, seega on ilmselt ka praegu neid asju, mida ma ei tea või oma konservatiivsuses ei kasuta, sest nii nagu kogu aeg tehtud tundub ju väga hea olevat.

+49
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järelvaatamine jaa. Ma kasutan seda kogu aeg isegi kui õigel hetkel teleka ees olen, sest siis saan pausile panna kui vaja.

+26
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pesukuivati – lihtsustas mu elu väga palju, enam ilma selleta elada ei taha. Eriti sain sellest aru, kui vana kuivati katki läks ja paar nädalat ilma pidin hakkama saama.

+36
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

50-lt olla veel noor

uus 30?

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb meelde üks väga ammune aeg. Vene aja lõpp oli ja mina mõtlesin, et issakene, Vjatka on niiii kallis (500 rubla maksis, pärastpoole lasti 400 peale alla ja siis need muutusid kohe defitsiidiks), ma võin selle raha eest Rigaga ka pesta. Ja kui siis laps sündis ja mees kusagilt selle masina välja ajas, siis ma olin lausa vapustatud, kui palju see elu lihtsamaks tegi. Muid asju ei tule nagu meelde, millest oleksin mõelnud, et ei taha, aga pärast kogenud, et issand, nii hea.

+53
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuivati! Täiesti asendamatu asi kuigi ostes olin pigem seisukohal, et noh eks siis proovime ja äkki vahel on vaja. Tollal muidugi oli ainult üks laps. Nüüd kolme aktivistiga ma ei kujutaks enam üldse ette, kuidas ilma saaks. Mul peaks vist kolm pesuresti ja lastel 2x rohkem riideid olema.

+30
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sushi, kaua aega ei söönud, proovisin ja ei isutanud, kuni sain tuttava juures üleküpsetatud sushit ja nüüd söön seda isuga.

+20
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teid järelvaatamisega ei häiri, et saated ei alga õigest kohast. Ikka vaja kas edasi või tagasi kerida.

See on ju nii minimaalne liigutus!
Enam laisem ja mugavam vist ei anna olla 😂

Järelvaatamine on tõesti super. Me vist ei vaatagi ühtegi saadet enam otse (v.a presidendi uusaastatervitus ja vabariigi aastapäeva kõne).

No mina kindlasti ei saa ilma nutiseadmeteta enam, eriti ilma telefonita. “Kogu elu” on siin pisikese aparaadi sees 😀

Mobiili ID – täiesti asendamatu.

Netipoodidest tellimine – mõeldamatu, et seda ei saaks/ei oleks.

Juhiluba ja auto – a-sen-da-ma-tu! Ilmselt just sellepärast, et tegin loa suhteliselt hilja, “vanalt” (olin siis 25), ja enne kasutanud kondimootorit ning ühistransporti. Nüüd 20 aastat hiljem ei kujuta küll ette, et peaksin lähimasse väikelinna (umbes 20 km) bussiga matkama ja “linnakraami” käe otsas tassima.
Heade ilmastikuoludega lähen muidugi rattaga.

Igahommikune trenn/võimlemine/jooks/suusatamine/ujumine, oleneb ilmast. See tund on nii minu aeg ja oleksin ääretult löödud kui see miskil põhjusel peaks kaduma (nt tervisega seonduvalt). Hea vorm, korras kaal, tugev võhm, kaunid riided on ainult boonuseks.
Ok, trenn pole just “asi”, aga “niiii hea” küll.

Veebiseminarid ja -koolitused, eriti praegusel ajal – superleiutis! Mulle meeldib üldse igasugu koolitustel käia, aga tänu veebivõimalusele on see veel eriti mugavaks tehtud.
Eh, arvutimaailm on ikka nr.1, mis on “niiii hea asi” 😀

* kohvi, mitte sooja kohvimaitselist piima, teen ikka “pätikat”. Kõige ehedam maitse ja ei mingit kapslitega maailma reostamist! Kohvipaks läheb lilledele, talvel libedatõrjeks maja ette.

+18
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Autol püsikiiruse hoidja. Kuidas küll selleta sõidetud sai. Jubedalt ajavad nüüd närvi, kes kiirusel üles ja alla lasevad vajuda, st. Need, kellel ei ole püsikiiruse hoidjat, sedt nende taga on võimatu sõita.

+29
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

mobiili id, iseteenindus erinevates kohtades, erinevad äpid

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mobiili ID – täiesti asendamatu.

Ja smart id ja biomeetriline tuvastamine (sõrmejälg) ja pangaäpp ja….

Juhiluba ja auto – a-sen-da-ma-tu! Ilmselt just sellepärast, et tegin loa suhteliselt hilja, “vanalt” (olin siis 25) ja enne kasutanud kondimootorit ning ühistransporti.

Haha, ma tegin juhiloa 45aastaselt ja nüüd kaks aastat hiljem ka enam eriti ei mäleta, kuidas ma küll enne hakkama sain.

Nõudepesumasina ostsin aasta tagasi, mees peseb veel käsitsi, aga vist hakkab harjuma.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käsidušš. Paber sobib kuivatamiseks.

+10
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks tahaks robottolmuimejat kiita, nii mugav on – paneb ta tööle ja korjab viimase kui sobi üles. Boonuseks on see, et enam ei  ole asjad laokil,  pere on ka juba harjunud, et põrandapind peab olema lage, toolid tõstan lauale, vaip rulli ja koristamine alaku.

+19
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nojahh, aga nagu siit selgub, siis enne neid asju olite te täpselt sama rahul ja õnnelikud. Mida rohkem asju kasutate, seda suurem stress tegelikult, sest aeg-ajalt lakkab mõni neist töötamast ja te ei suuda vanamoodi läbi ajada.

+11
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mobiil-ID. Ma olin see saurus, kes veel viimse hetkeni paroolikaardist kümne küünega kinni hoidis 😀 Nüüd ei kujutaks ettegi sellist asja.

+30
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veebiseminarid ja -koolitused, eriti praegusel ajal – superleiutis! Mulle meeldib üldse igasugu koolitustel käia, aga tänu veebivõimalusele on see veel eriti mugavaks tehtud.

Ooo jaaaaaaaa.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga otse vaadates tuleb ka sageli kas oodata kuni eelmine saade lõppeb või siis õigel ajal kanalile lülitudes saade/film juba käib. Järelvaatamisega saab vastavalt vajadusele alati edasi/tagasi liikuda.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin on juba palju asju üles loetletud. Ka minu jaoks on nr 1 teleka järelvaatamine. Ainus, mida otse vaatame, on AK. Kõik muud asjad järelvaatamisega isegi kui oleme õigel hetkel teleka ees. Venitame paar minutit üle ja siis vaatame järelvaatamise pealt. Nii hea on panna pausile, et minna vahepeal WC-sse, lasta koer õue või tuppa tagasi, teha köögis võileiba jne jne.

Kohvimasina suhtes ma olin ka kaua skeptiline, kuni mees selle omal otsusel koju tõi. Olen nõus, et kohv on maitsvam, kuigi need masinad on kapriissed.

Samuti, nagu keegi eespool, olen autosõidul püsikiirusehoidja fänn ja kirun neid, kes seda ei kasuta. Just, nende taga on võimatu sõita! Ei ütle midagi halba, kui eessõitjal on vanem auto, kus püsikat tõenäoliselt polegi. Aga kui tegemist on paar aastat vana autoga ja seda lihtsalt ei kasutata, sõidetakse vahemikus 88-93 suvaliselt – siis ma olen sunnitud möödasõidu tegema.

Omalt poolt lisan rulluisutamise. Avastasin selle alles 40-aastasena. Nii mõnus! Samuti taasavastasin suusatamise. Kooliajal suusatasin, aga vahepeal millegipärast mitte.

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Robotniiduk. Uskumatu mugavus. Ei pea enam oma elu muruniitmise järgi planeerima ja kord nädalas 5h kulutama.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mobiilne parkimine, elu ilma selleta ei mäleta enam keegi

Viilutatud leib, sai, vorst, juust

Saabaste kuivatajad  

Robotniiduk ja -tolmuimeja

Selvekassad poodides. (Maxima mobiilipuldi eest eripunktid)

Auto püsikiiruse hoidja

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle Eesti telekanalid ei meeldi, sest sealt pole peaaegu midagi vaadata, aga millegipärast tundus mulle Netflix selline mõttetu asi, kust ainult mingeid seepe vaadata saab. Lõpuks otsustasin proovida seda tasuta aega, mida nad pakuvad ja olen nüüd netflixi-sõltlane. Jupiterist aeg-ajalt vaatan midagi, aga paneb imestama küll, kuidas osad suudavad päevast päeva seda jama vaadata, mida kommertskanalid pakuvad.

+12
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis järelvaatamisest kõik räägivad? S.t. mis seadet või kanalit vms te silmas peate? Elisa järelvaatamine?

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seks.

+6
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 167 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud asjad, mis on niii head, aga varem te ei teadnud seda