Esileht Sünnitus asjad peale sünnitust omale

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: asjad peale sünnitust omale

Postitas:

soovitage, milline nibukreem võtta, mis oleks selline, et ei peaks enne imetamist maha pesema. eelmine kord see tihe pesemine oli omakorda nii valus ja ärritas…

veel midagi nibudele, mis alguse valudele abi annaks? olen kuulnud, et mingid rinnapiimakogujad on, mis jätavad pesule ja rinnale nagu õhuvahe vahele ja siis ei ole nii hõõruv ja valus…

teiseks millega määrida õmbluseid ja rebendeid?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 11:35; 27.09 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnanibudele on väga hea Multi-Mam kompressid. Jääb ära see määrimise vaev. Samuti pole vaja enne imetamist maha pesta seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avent nibukreem on väga hea ja seda pole vaja maha pesta.

Õmblusi soovitati leige veega üle loputada iga kord peale iga wc-s käiku, et hästi puhas oleks, millegagi määrida ei soovitatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kauge tundud olevat sellest sünnituse teemast? kas üheski beebigrupis pole? perekooli loengutes pole käinud? internetiski palju nimekirju mida vaja endale ja beebile peale sünnitust jne..
Igale emale sobivad etinevad asjad. Ise kasutasin purelan salvi nibudele aga ei meeldinud. Multi-Mam kompressid tegid aga imesid. On olemas jah piimakogumis topsid mis rinnapadja moodi mida kirjeldasid.
Õmbluseid määrida pole vist soovitav aga paljud kiidavad silversprayd. Endal vaja ei läinud ja sellist asja ette ei ostaks (krõbe hind ka) sest äkki ei saagi õmbluseid ja võibolla on üldsr keiser.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema lapse sünnitusejärgselt olen kasutanud roosat Bephanteni. Tegelikult kasutan seda siiani mitte ainult beebi vaid ka väikelapsega. See on universaalne kreem nii beebile kui emale. Maha pesema ei pea ja pole vsja erinevaid totsikuid nibudele, beebi pepule, kriimustustele, kuivale nahale jne… Multi-Mam kompressid on lisaks ka head.

Õmblustele vaieldamatult parim on Silversprey.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin ka Bebantheni, aga justnimelt salvi, mis jätab üsna sellise paksu kihi peale ja seega ka kaitseb. Minul ei tekkinud lõhesid, eks pisut olid õrnad ikka nibud alguses, aga Bebantheni kasutasin iga kord peale imetamist. Bebantheni määrisin ka tite peale, kui midagi kuskilt kestendas või punetas (oli talvine beebi ka ja õues magamisest põsed ikka läksid karedaks vahel). Ja õnneks oli minu laps ka selline, kes algul rinnal ei tahtnud olla tunde. Meile muidugi perekooli loengutes räägiti seda ja hiljem ka haiglas ämmakas, et naised, säästke oma rindu. Et katsuge ikka maksimaalselt 15-20min hakkama saada selle imetamisega. Ja kui pais tekib (umbes 3-4päev peale sünnitust), siis kapsalehed rinnahoidja sisse. Kohe kindlasti! See leevendab ülihästi 🙂 Ja õhuvanne võid teha oma rindadele. Muide see Bebanthen salv on sellepärast ka hea, et kui sa just pesus ei nühi oma rindasid, siis puhta veega loputades ei tule see maha. Salvikiht on jätkuvalt peal ja kaitseb vee kuivatava mõju eest.

Õmbluste kohta ei oska öelda, sest mul oli ainult paar sisemist ilupistet. Seega, midagi ei määrinud neile peale, aga puhtust hoidsin. Ja tegin nii nagu mitmelapselised kolleegid soovitasid, et esimesed päevad käisin pissil ainult duši all, nö voolava veejoa all. Esiteks pole siis valus ja on kindel, et on puhas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 11:06; 03.10 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kauge tundud olevat sellest sünnituse teemast? kas üheski beebigrupis pole? perekooli loengutes pole käinud? internetiski palju nimekirju mida vaja endale ja beebile peale sünnitust jne..

Igale emale sobivad etinevad asjad. Ise kasutasin purelan salvi nibudele aga ei meeldinud. Multi-Mam kompressid tegid aga imesid. On olemas jah piimakogumis topsid mis rinnapadja moodi mida kirjeldasid.

Õmbluseid määrida pole vist soovitav aga paljud kiidavad silversprayd. Endal vaja ei läinud ja sellist asja ette ei ostaks (krõbe hind ka) sest äkki ei saagi õmbluseid ja võibolla on üldsr keiser.

beebigruppides ei ole, pole sotsmeedia kontotki 🙂 perekoolis käisin kahe eelmise lapsega. nüüd kolmas laps, eelmisest sünnitusest 4a möödas ja eelmiste kogemuste põhjal just küsingi, et kas on mingit paremat kraami müügile tulnud. bepanthen oli see, mida eelmine kord haiglas anti, aga seda kästi just maha pesta enne imetamist.

kas tõesti mignis beebigrupis ja perekoolis käimine on kohustuslik? miks siit ei või samamoodi küsida, seegi ju perekool?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 11:35; 27.09 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma õmblustele ostsin seda Silver spryd. Oli üks ütlemata mõnus asi! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina väga ei soovita kõike ette osta. Ma ostsin ka ette selle silverspray ja väga palju suuri sidemeid. Kuid sünnitus lõppes erakorralise keisriga, ehk siis ei läinud seda sprayd vaja ja sidemetest sain kohe kasutama hakata tavalisi.
Bephanteni kasutasin küll haiglas ja koduski, rinnad katki pole läinud, multimam kompresside tester oli mul, ühe korra kasutasin, teisel päeval kui piim oli rinda tulnud, juba see üks kord leevendas. Oleks ostnud kohe haiglast tulles ka need, aga ITK haigla juures olevas apteegis ei olnud neid ning jäid ostmata ja siiani hakkama saanud ilma (laps kolme nädalane).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Purelani kasutasin, seda ei pea maha pesema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bepantheni peab kindlasti enne söötmist eemaldama. Aga nibukreemi on kindlasti sünnitusmajas vaja, purelan v mingi Maria-nimeline kreem on head.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bebantheni on erinevat. On kreemid erinevad ja siis on üks salv. Kreemid tuleb maha pesta, salv mitte. Salvi soovitati 2014 just ITK perekooli loengus. Seesama salv sobib ka beebi pepule jne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bebantheni on erinevat. On kreemid erinevad ja siis on üks salv. Kreemid tuleb maha pesta, salv mitte. Salvi soovitati 2014 just ITK perekooli loengus. Seesama salv sobib ka beebi pepule jne

Justnimelt. Mul sama teadmine loengutest 2016. aastal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 11:06; 03.10 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just bebantheni salvi ei pea maha pesema enne imetamist. Mul läks teise lapsega seda ohtralt. Nibud valutasid 3 kuud ja laps ainukt süüa tahtiski(minimaalseöt 13-18x ööpäevas). Aga see oli kõige parem, proovisin korra purelani vahepeal, oi siis läksid nibud kohe eriti valusaks ka käest ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Sünnitus asjad peale sünnitust omale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.