Esileht Lapse ootamine Asjade ostmine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Asjade ostmine

Postitas:

Hei!
Olen esmarase ja seega kogemus puudulik. Mitmendal raseduse nädalal hakkasite beebile ja koju asju ostma, mida vaja?
Mille ostsite esimeste asjadena ja mille ostsite täiesti raseduse lôpus alles ? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin alles 5-6 kuu ajal midagi vaatama hakata – hetkel alles 5+2 seega kasvatamist veel on ja ma isegi ei tea kas on tulemas 1 või 2. Küll aga internetis kolan hoolega.

Mari

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed riided ostsin 7.ndal kuul. Sealt edasi vanker, turvahäll ja voodi. Muud asjad tulid jooksvalt peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mai alguses tähtaeg. riideid hakkasin vaikselt soetama veebruari keskelt. nii vara ostsin selliseid neutraalseid asju, mida kindlalt vaja, aga näiteks head brandid tegid mingit sõbrapäeva soodust jms.
vankri-turvahälli märsti lõpuks
muu pudi-padi nagu rätikud, apteegiasjad…neid vaikselt soetanud aprilli jooksul. pikalt ei viitsi poodides kolada, iga paari päeva tagant mingi asi. panen kodus ära, mõtlen, mis mul nüüd olemas, mis puudu. ma ei suuda korraga kõike osta. mõtted ka muutuvad ja poodides ringi käies leiab huvitavaid asju, mida kõike korraga ostes ei märkaks. näiteks ma leidsin sellise saunalina, mille saab enda kaela ümber kinnitada ja lapse rätikule enda rinnale tõsta peale vanni, siis mähid räti ümber talle alles. kasulik toode, kui näiteks üksi vannitad. nägin seda, siis käisin kõik poed mingi päev ja küsisin sama asja, et oleks valikut. kahjuks osad poed polnud kuulnudki sellisest linast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 22:59; 06.05 09:44; 06.05 11:29; 06.05 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mai alguses tähtaeg. riideid hakkasin vaikselt soetama veebruari keskelt. nii vara ostsin selliseid neutraalseid asju, mida kindlalt vaja, aga näiteks head brandid tegid mingit sõbrapäeva soodust jms.

vankri-turvahälli märsti lõpuks

muu pudi-padi nagu rätikud, apteegiasjad…neid vaikselt soetanud aprilli jooksul. pikalt ei viitsi poodides kolada, iga paari päeva tagant mingi asi. panen kodus ära, mõtlen, mis mul nüüd olemas, mis puudu. ma ei suuda korraga kõike osta. mõtted ka muutuvad ja poodides ringi käies leiab huvitavaid asju, mida kõike korraga ostes ei märkaks. näiteks ma leidsin sellise saunalina, mille saab enda kaela ümber kinnitada ja lapse rätikule enda rinnale tõsta peale vanni, siis mähid räti ümber talle alles. kasulik toode, kui näiteks üksi vannitad. nägin seda, siis käisin kõik poed mingi päev ja küsisin sama asja, et oleks valikut. kahjuks osad poed polnud kuulnudki sellisest linast.

Millisest poest sellise rätiku leida võib?

Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõigiga vaikselt juba peale kV vaadanud ja kui midagi on soodsalt ka ostnud.
Esimesega ostsin turvahälli ja vankri 5kuul, kuna olid hea soodus (oli nov ja vankri uus värv oli tulemas, seega vana värv oli -50%).
Apteegikraam ole jätnud ainult lõppu, aga kõik muu ikka jooksvalt, kuna viimasel kuul ei taha küll enam mööda poode kolada. Lisaks on minu jaoks kergem, kui rahalised kulutused on jaotatud ja enne sündi tehtud, seega dekreedirahast sain kõrvale panna ja lapsega hiljem kauem kodus olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 07:33; 06.05 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mai alguses tähtaeg. riideid hakkasin vaikselt soetama veebruari keskelt. nii vara ostsin selliseid neutraalseid asju, mida kindlalt vaja, aga näiteks head brandid tegid mingit sõbrapäeva soodust jms.

vankri-turvahälli märsti lõpuks

muu pudi-padi nagu rätikud, apteegiasjad…neid vaikselt soetanud aprilli jooksul. pikalt ei viitsi poodides kolada, iga paari päeva tagant mingi asi. panen kodus ära, mõtlen, mis mul nüüd olemas, mis puudu. ma ei suuda korraga kõike osta. mõtted ka muutuvad ja poodides ringi käies leiab huvitavaid asju, mida kõike korraga ostes ei märkaks. näiteks ma leidsin sellise saunalina, mille saab enda kaela ümber kinnitada ja lapse rätikule enda rinnale tõsta peale vanni, siis mähid räti ümber talle alles. kasulik toode, kui näiteks üksi vannitad. nägin seda, siis käisin kõik poed mingi päev ja küsisin sama asja, et oleks valikut. kahjuks osad poed polnud kuulnudki sellisest linast.

Millisest poest sellise rätiku leida võib?

Tänud!

raseda mälu…aga minu meelest ostsin Ülemiste KidzOne-st. Mothercares ja Brittonis polnud
leidsin internetist ka, mul selline
https://www.babycity.ee/ee/epood/hooldus-ja-hugieen/vannitoa-hugieen/vannituba/ratikud/cleva-mama-ranksluostis-kremines-sp-2920-5391514479006-4482/p10880

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 22:59; 06.05 09:44; 06.05 11:29; 06.05 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanker, turvahäll, turvahälli alus- 19 ndl
Kergkäru/turvahälli rattad- 26 ndl
Riided- jooksvalt algusest

Olen ostnud siis, kui olen leidnud õige asja. Ja hea, et pole kaua oodanud, sest vanker tuli tellida, sobivat värvi Eestis ei olnud. Öeldi, et ametlik tarneaeg on kuni 8 ndl, aga et oh ei, reaalselt tuleb alla kuu. Jajah, hetkel möödas 7 nädalat ja vankrit pole ikka veel.

Kõigi asjadega plaanin nii teha- kui leian sobiva/meeldiva, ostan ära, ei jää ootama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasime asju ostma peale 20. nädala looteanatoomia uuringut. Siis oli nagu kindlam tunne, et beebiga kõik korras ja soo saime ka teada. Enamik riideid ostsingi 20.-24. nädalal ja kuskil samal ajal sai soetatud ka vanker ja turvahäll. Üldiselt vankriga tasub soodukaid oodata (kui tahad uut) või siis järelturul silma peal hoida. Apteegikraami olen jooksvalt ostnud viimaste nädalate jooksul. Praegu on suurematest asjadest ostmata veel võrevoodi ja vann. Tähtaeg juulis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõigiga vaikselt juba peale kV vaadanud ja kui midagi on soodsalt ka ostnud.

Esimesega ostsin turvahälli ja vankri 5kuul, kuna olid hea soodus (oli nov ja vankri uus värv oli tulemas, seega vana värv oli -50%).

Apteegikraam ole jätnud ainult lõppu, aga kõik muu ikka jooksvalt, kuna viimasel kuul ei taha küll enam mööda poode kolada. Lisaks on minu jaoks kergem, kui rahalised kulutused on jaotatud ja enne sündi tehtud, seega dekreedirahast sain kõrvale panna ja lapsega hiljem kauem kodus olla.

see kulude jagamine tundub loogiline. samas ikka oleneb ka, mida osta. vanker, tõesti kallis asi ja kokkuhoid võib olla suur. aga näiteks, kui mais tähtaeg nagu minul, siis ma ei leia, et novembris soodukaga mingi soojakoti ostmine on rahaline kokkuhoid ja kulu jagamine. kui tuleb sama soe kevad ja suvi nagu eelmine aasta, siis on seda soojakotti vaja järgmine sügis. aasta aega ette osta on minu hinnangul täiesti ebamõistlik ja mitte praktiline raha kasutamine. sama riietega. ma ostsin alles 2 nädalat enne tähtaega esimese kombe talle. kuidas ma tean osta 5 kuud ette sellist asja, mis ilmad on ja milline on praktiline. pärast jäävad pooled asjad seisma, sest tegelikult vaja ei ole. soodukaid tehakse jooksvalt kogu aeg..

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 22:59; 06.05 09:44; 06.05 11:29; 06.05 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis kui soodukas on!
Samas garantiiga asju pole mõtet pikalt ette osta – garantii hakkab jooksma ostmise hetkest, mitte ajast, mil asja reaalselt kasutama hakkad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõigiga vaikselt juba peale kV vaadanud ja kui midagi on soodsalt ka ostnud.

Esimesega ostsin turvahälli ja vankri 5kuul, kuna olid hea soodus (oli nov ja vankri uus värv oli tulemas, seega vana värv oli -50%).

Apteegikraam ole jätnud ainult lõppu, aga kõik muu ikka jooksvalt, kuna viimasel kuul ei taha küll enam mööda poode kolada. Lisaks on minu jaoks kergem, kui rahalised kulutused on jaotatud ja enne sündi tehtud, seega dekreedirahast sain kõrvale panna ja lapsega hiljem kauem kodus olla.

see kulude jagamine tundub loogiline. samas ikka oleneb ka, mida osta. vanker, tõesti kallis asi ja kokkuhoid võib olla suur. aga näiteks, kui mais tähtaeg nagu minul, siis ma ei leia, et novembris soodukaga mingi soojakoti ostmine on rahaline kokkuhoid ja kulu jagamine. kui tuleb sama soe kevad ja suvi nagu eelmine aasta, siis on seda soojakotti vaja järgmine sügis. aasta aega ette osta on minu hinnangul täiesti ebamõistlik ja mitte praktiline raha kasutamine. sama riietega. ma ostsin alles 2 nädalat enne tähtaega esimese kombe talle. kuidas ma tean osta 5 kuud ette sellist asja, mis ilmad on ja milline on praktiline. pärast jäävad pooled asjad seisma, sest tegelikult vaja ei ole. soodukaid tehakse jooksvalt kogu aeg..

Keegi ei käsigi kohe aastaks asju ette osta, aga 3-4kuud varem osta vanker, turvahäll jne kui on tunduvalt soodsam hind, siis miks mitte? ja paljudel tootedetl pole pidevalt alesi, kui ikka soov midagi kindlat saada, miks ei võiks siis varem osta.
Minu jaoks oli mugav asjad nö enne ära osta, et ei pidanud beebiga kohe kuhugi poodi tormama või kella vaatama, et kas jõuan käidud kahe söögipausi vahel. Riideid varusi 56-62 suuruses ja kui laps sündinud, siis ka jooksvalt vaatasin. Riided on minu jaoks alati olnud soodsam osta peale jõule ja jaane, siis enamasti aled ja ostangi 1-2nr ette, rohkem pole tõesti mõtet, aga samas basic asjad kuluvad nagunii aastaläbi ära. Ja enamasti ikka teab, mis ilm on kevadel/suvel/sügisel/talvel – mai beebile ju paksu talvekombet ei osta sünniks vaid pigem õhema k/s oma, samas novembribeebile pole mõtet väga õhukest k/s oma osta kohe sünniks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 07:33; 06.05 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kõigiga vaikselt juba peale kV vaadanud ja kui midagi on soodsalt ka ostnud.

Esimesega ostsin turvahälli ja vankri 5kuul, kuna olid hea soodus (oli nov ja vankri uus värv oli tulemas, seega vana värv oli -50%).

Apteegikraam ole jätnud ainult lõppu, aga kõik muu ikka jooksvalt, kuna viimasel kuul ei taha küll enam mööda poode kolada. Lisaks on minu jaoks kergem, kui rahalised kulutused on jaotatud ja enne sündi tehtud, seega dekreedirahast sain kõrvale panna ja lapsega hiljem kauem kodus olla.

see kulude jagamine tundub loogiline. samas ikka oleneb ka, mida osta. vanker, tõesti kallis asi ja kokkuhoid võib olla suur. aga näiteks, kui mais tähtaeg nagu minul, siis ma ei leia, et novembris soodukaga mingi soojakoti ostmine on rahaline kokkuhoid ja kulu jagamine. kui tuleb sama soe kevad ja suvi nagu eelmine aasta, siis on seda soojakotti vaja järgmine sügis. aasta aega ette osta on minu hinnangul täiesti ebamõistlik ja mitte praktiline raha kasutamine. sama riietega. ma ostsin alles 2 nädalat enne tähtaega esimese kombe talle. kuidas ma tean osta 5 kuud ette sellist asja, mis ilmad on ja milline on praktiline. pärast jäävad pooled asjad seisma, sest tegelikult vaja ei ole. soodukaid tehakse jooksvalt kogu aeg..

Keegi ei käsigi kohe aastaks asju ette osta, aga 3-4kuud varem osta vanker, turvahäll jne kui on tunduvalt soodsam hind, siis miks mitte? ja paljudel tootedetl pole pidevalt alesi, kui ikka soov midagi kindlat saada, miks ei võiks siis varem osta.

Minu jaoks oli mugav asjad nö enne ära osta, et ei pidanud beebiga kohe kuhugi poodi tormama või kella vaatama, et kas jõuan käidud kahe söögipausi vahel. Riideid varusi 56-62 suuruses ja kui laps sündinud, siis ka jooksvalt vaatasin. Riided on minu jaoks alati olnud soodsam osta peale jõule ja jaane, siis enamasti aled ja ostangi 1-2nr ette, rohkem pole tõesti mõtet, aga samas basic asjad kuluvad nagunii aastaläbi ära. Ja enamasti ikka teab, mis ilm on kevadel/suvel/sügisel/talvel – mai beebile ju paksu talvekombet ei osta sünniks vaid pigem õhema k/s oma, samas novembribeebile pole mõtet väga õhukest k/s oma osta kohe sünniks.

aga ma ei öelnudki ju seda. vähemalt ma ei tahtnud nii öelda. ma lihtsalt tõin näite, mida mina oma gruppides nägin. novembris osteti järgmiseks sügiseks asju. võidad 5-10 euri äkki, aga asi seisab aasta otsa kapis, minu jaoks ei ole praktiline lähenemine. ise hakkasin ka veebr, 3 kuud enne soetama, kui soodukaid nägin asjadele, mida ma nii ehk naa tahtsin saada.
ma ei kirjutanud üldse selle konkreetse posti pihta, et midagi valesti, aga üldiselt…et pole mõtet üle ja liiga pikalt ette osta kõike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.05 22:59; 06.05 09:44; 06.05 11:29; 06.05 14:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Lapse ootamine Asjade ostmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.