Esileht Ajaviite- ja muud jutud Asjade unustamistest

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Asjade unustamistest

Postitas:
Madle 22

Ajalehtedest olen lugenud artikleid, mis räägivad huvitavatest asjadest, mida nt lennujaama, bussi, poodi või hotellituppa unustatud on. Järsku on teilgi mõni lugu rääkida? Mida olete unustanud või mida leidnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Asjade unustamistest

kindaid- tohutult. tagasi ei ole saanud. Vihmavarju ka- väga hea vihmavarju veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul maamaja koos saunaga. Nooremana sai seal palju pidu pandud ja nii vooris seal igasugu rahvast. Saunalinu, mütse ja kindaid jäeti hulgi maha. Algul ikka viitsisin omanikke taga ajada, hiljem enam mitte… Ja paljud asjad jäidki sinna.
Tuttav rendib aga peoruume välja. Räägib ka, et ulmelisi asju on jäetud – kuldkettidest jopedeni välja. Aga eks juhtub ju, et inimene võis nii täis olla, et ta hommikul ei mäletagi, KUS ta viibis ning ei viitsi otsima asja hakata.
Ise mäletan nõukaajast teismelise ahastust, kui olid tuttavalt saanud väikse kontsaga ilusad VÄLJAMAA kingad ja need siis kotiga rongi jätsin. Kodu oli küll lähedal, nii et ema helistas ülejärgmisesse peatusesse, kus siis otsitigi vagun läbi, aga olid juba läinud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taksosse jäetakse palju kraami, kindad, vihmavarjud, mobiiltelefonid, digifotoaparaadid, raha jne, jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

öösel taksoga koju sõites,unustasin koti kus oli kallis kaamera ja muud vajalikud asjad.Koju jõudes hel istasin takso firmasse ja järgmisel päeval sain ilusti kätte!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

öösel taksoga koju sõites,unustasin koti kus oli kallis kaamera ja muud vajalikud asjad.Koju jõudes hel istasin takso firmasse ja järgmisel päeval sain ilusti kätte!

Please wait...
Postitas:
Kägu

levalt ostetud alkoholilaadung ununes kajutisse. loodetavasti leidja sai ikka endale ja nautis siis neid kalleid jooke:). tavaliselt alkoholi ei osta ja see yks kord kui vötsin siis ette varumise jäi ikka joomata:D. järele ka ei viitsinud minna

Please wait...
Postitas:
Kägu

Läpaka unustasin pärast turvakontrolli lennujaamas uuesti kotti panna … Märkasin, kui olin sihtkohas. Järgnes totaalne paanika, IT sulges accounte jms. Üks kolleeg läks vaatama, kas saab kätte. Saigi. Lohutati veel, et läpakaid jäetakse kogu aeg maha.

Please wait...
Postitas:
Saabastega kiisu

Mul on väljakujunenud reegel, et võõras kohas ööbides asju kappi ei pane. Muidu on kindel, et need sinna ka jäävad. Isegi kui kontrollin kapid enne lahkumist üle, jääb ikka mõni riiul kahe silma vahele. nii olen ilma jäänud nt.headest kontsakingadest teismelisena ja mugavadest vabaaja pükstest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

1 kord on juhtunud. Ja pealegi unustasin veel mitte enda asja. Aga lõpp oli õnnelik.
Paar aastat tagasi, kui käisime Yllasel suusareisil, siis vaheööbimisel ühes hostelis võtsin oma abikaasa kalli käekella (titaanist, juubeliks kingitud) ja panin endale padja alla, et öösel kella vaadata.
Ja loomulikult unustasin.
Hommikul istusin juba autos, kui mees tuli pilves näoga ja suutis ainult altkulmu ümatada, et ta leidis oma kella.
Kusjuures oli üsna kogemata miskipärast patjade alla vaadanud, kui tuba peale lahkumist üle vaatas (tavaliselt ei ole tal kombeks patjade alla vaadata).

Please wait...
Postitas:
Kägu

töötasin laeva peal kunagi, ikka imelisi asju jäeti maha. vihmavarjude jms üle me ei imestanud, aga ühel hommikul leidsid kajutiteenijad kargud ja kokku 4 paari proteese näiteks. No kuidas sa lähed minema ja ei pane tähele, kas hambad suus on või mitte?

Please wait...
Postitas:
maiiii

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]töötasin laeva peal kunagi, ikka imelisi asju jäeti maha. vihmavarjude jms üle me ei imestanud, aga ühel hommikul leidsid kajutiteenijad kargud ja kokku 4 paari proteese näiteks. No kuidas sa lähed minema ja ei pane tähele, kas hambad suus on või mitte?[/tsitaat]
kusjuures ma töötasin hotellis toateenijana ja proteesid olid tavaline nähe:D Üks oli peidnud lisavoodi madratsi sisse. kui uues toas lahti pakkisime lapsele selle voodi, siis hoolega vehkimise tõttu, lendasid proteesid mööda maad ja osad hamabd küljest. Laps ehmatas nii kohutavalt, et kiljus täiest kõrist:S
meil on ka tubadesse jäetud, alates lokitangidest ja trussikutest kuni kuldehted, mantlid, KOHVER(täis riideid), nu ikka igast nalja. nad unustaks pead ka maha, kui see neil küljes poleks:D
Ise? nuh pisikesi asju, kindad jne.
Kuid kui laps sündis, siis olin täielik udupea ja 5(!!!)x kahe kuu jooksul kaotasin oam rahakoti nii, et panin selle auto katusele, et last turvatooli panna ja peale seda sõitsin minema.. tase:D btw Iga kord sain tagasi aga viimase korraga, maxima töötaja kes selle leidis, oli kaardid kõik läi sobranud ja sularaha sisse vehkinud:D

Please wait...
Postitas:
sanshain

[small]maiiii kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuid kui laps sündis, siis olin täielik udupea ja 5(!!!)x kahe kuu jooksul kaotasin oam rahakoti nii, et panin selle auto katusele, et last turvatooli panna ja peale seda sõitsin minema.. tase:D [/tsitaat]
mul oli sama asi lapse sündides, tavaliselt panin mähkmepaki või käekoti autokatusele poest tulles ja alles siis kui autol hääled sees, tuli meelde, et okouu, midagi jäi kuhugi. Ma ei tea, see oli nii mugav liigutus sel ajal, hops asjad katusele ja last sättima.

Please wait...
Postitas:
talent

Vene ajal oli Vanemuise garderoobis sugulane \”riide-tädi\”. Ta on ka imeasju rääkinud, mida kõike unustatud on ja no arvestades sellega, et teatrisse tuleb inimene ikka üldjuhul teatud kindla eesmärgiga, siis seda kummastavam oli kuulda, et täisvarustusega toidukotid olid üsna tavaline, aga jäetud oli ka jalgratta sisekumm, transistorraadio, igasugust \”letialust\” kraami nagi villast lõnga, peenemaid kangaid ja muid oste. Mahakukkunud ehted ja kopikad oli ka üsna normaalne leid. Neil oli omavahel teiste tädidega kokkulepe, et 2 nädalat hoiavad, siis läheb kodanikupreemiaks ja iseendale sihtotstarbeliseks kasutamiseks. Toidukotid jaotati enamasti peale etenduse lõppu ja maja sulgemist kohe ära.

Ma ise püüan asju hoida ja mitte kaotada, see-eest olen super peitja ja mõne asja kohe nii ära peitnud, et jääbki kadunuks. Ühed sõrmused pidasingi täiesti lootusetult kadunuks, kui ma need aasta hiljem jõuluehete karbist avastasin ja abikaasa visiitkaardid koos karbiga olid mitu kuud elektrikapis.

Täna vaatasin pikalt nagis rippuvat ülemuse jopet ja pidasin aru, millega ta sellise pakasega koju läks. Ilmselt reedest saati see siin rippumas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina töötan ka hotellis. Te ei kujuta ettegi, mida siit võib leida. Muidugi, kui asi on leitud toast ning asi on väärtuslik(nt. arvuti, fotoaparaat, rahakottjne), siis oleme kohe inimesele helistanud ja tagasi andnud, kuid kui on jäetud aluspükse, rätikuid, termoseid, kohvreid(tühje) jne. siis ei ole helistanud, sest kunagi ei tea kas inimene tahtis vanast asjast lahti saada või unustas. Veel hullem on asjadega, mida unustatakse kuhugi hotelli restorani, koridori vms. Kunagi ei tea kellele, need kuuluvad. Asju hoitakse nii kaua, kuni sisekorra eeskirjad ette näevad ning edasi on nende käekäik juba erinev.
PS! On unustatud ka vibraator, kuid sellele tuldi õnneks järele. Kuigi järele on tuldud ka keefiri pakkile ja kasutatud hambaharjale:P

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna olin lapse esimestel kuudel magamata ja üleväsinud unustasin imiku poodi.

Kohutav, ma tean.

Please wait...
Postitas:
Kägu

elasin pikemat aega Elva lähedal motellis, kui lahkusin, unustasin maha ¨ampooni, palsami, hambaharja jne, selline tavapärane vannitoavarustus. Järgmises elupaigas avastasin, ostsin uued. Kui lõpuks kuu aega hiljem koju jõudsin, ootas mind pakiteade. Nad olid mulle asjad koju saatnud:D Äärmiselt armas, samas täiesti ebavajalik (need ¨ampoonid värgid olid suht otsas ja täiesti tavalised, mitte mingid salongitooted).

Raseduse ajal unustasin pooled toiduasjad poodi, sellised suured: terve kana, paar kilo kartuleid, pakk kaerahelbeid jne. Parklas autos hakkasin midagi kotist otsima ja nagu kuidagi vähe asju oli, lugesin tsekki ka (no et äkki jätsin ostmata), igatahes kui tagasi kassa juurde jõudsin (no mingi 5 min hiljem või nii) polnud keegi kuulnud ega näinud. Kummaline, ma saan aru, kui nätsupakk ununeb kuhugi vahele, aga et sellist kogust ei märka müüja ega järgmine ostja? Ja kes selle kraami kokku korjas ning kuhu see kadus?

Kui laps oli aastane, kaotasin lapse asjadega koti. Pole õrna aimugi kuhu. Ilmselt ka see auto katuse teema, sest kui teda veel hälliga transportida sai, panin koti katusele kuni hälli autosse kinnitasin. Sellest oli küll kahju.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Ma käisin kevadel turu peal ja ostsin tomatitaimi. Turult tagasi, sättisin taimed kenasti autosse ja hakkasin kodu poole sõitma. Enne tegin veel poe juures peatuse, et miskit osta. Ohsajuudas, kus ehmatasin: kuhu ma oma käekoti ühes sisuga olen jätnud????
Sõitsin tagasi, käisin selle koha läbi, kuhu auto jätsin, sammusin terve turutee üle… Ei midagi.
Kõik telefon, rahakott ja muu krempel oli kotis. Küsisin isegi samas pargiveerel istuvad joodikud üle, ega nad juhuslikult midagi ei näinud. Ei näinud, aga lohutasid mind, kuis oskasid ja üks pakkus lahkesti raha, et ma kojusõidu bussipileti osta saaksin.
Jõudsin juba politseis kadumise kohta avalduse teha (no kui keegi hea inimene leiab) ja sõitsin täiesti löödult kodu poole.
Äkki näen – abikaasa sõidab vastu ja näitab autoaknast mu käekotti!
Kaks noormeest olid näinud, kuidas mu käekott järsemas kurvis auto katuselt teele lendas. 😀 Otsisid siis kontakte ja värke, lõpuks said mu abikaasaga kontakti ning sain kogu oma varanduse kätte.
Aitäh noormeestele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kuna olin lapse esimestel kuudel magamata ja üleväsinud unustasin imiku poodi.

Kohutav, ma tean.[/tsitaat]
Kui mu laps oli väike, siis mu suurim hirm oli see, et unustan ta kuhugi maha. Unenägudes tegin seda pidevalt, aga päriselus õnnestus vältida 🙂

Aga kõige vingem asi, mis ma leidnud olen, oli suur ahjuvormitäis isuäratava väljanägemisega vormirooga. Vedeles sõidutee servas. Mul hakkas suu vett jooksma ja õudselt kahju sellest inimesest, kes ta tõenäoliselt auto katusele oli asetanud ja kurvi peale maha pillas. Vihma tibutas ka veel. Mõned minutid hiljem läksin samast kohast mööda ja siis tuli kihutades omanik oma varandusele järele 🙂
Igatahes tundus, et selle paari minutiga polnud hüvale roale suuremat kahju sündinud ja loodetavasti ta pisteti rõõmuga pintslisse.

Please wait...
Postitas:
kustas

Ma unustasin lapse poe ette magama.Minu laps magas vankris rahulikult,oli üldse supermagaja.
Vahest oli 5-6 vankrit poe ees.Aasta oli siis 1992
Kõndisin pargis,nii 100 meetrit olin kõndinud,kui tuli meelde,et tütar magab ju poe ees.Vaatasin,et ega keegi ei näinud.
Korra unustasin ka jalgratta postkontori ette,kui koju jõudsin,tuli õnneks meelde.

Please wait...
Postitas:
talent

Kui mu laps oli väike, siis mu suurim hirm oli see, et unustan ta kuhugi maha. Unenägudes tegin seda pidevalt, aga päriselus õnnestus vältida 🙂

Aga kõige vingem asi, mis ma leidnud olen, oli suur ahjuvormitäis isuäratava väljanägemisega vormirooga. Vedeles sõidutee servas. Mul hakkas suu vett jooksma ja õudselt kahju sellest inimesest, kes ta tõenäoliselt auto katusele oli asetanud ja kurvi peale maha pillas. Vihma tibutas ka veel. Mõned minutid hiljem läksin samast kohast mööda ja siis tuli kihutades omanik oma varandusele järele 🙂
Igatahes tundus, et selle paari minutiga polnud hüvale roale suuremat kahju sündinud ja loodetavasti ta pisteti rõõmuga pintslisse.[/tsitaat]

Lihtsalt… mismoodi autokatuselt kurvi peal mahakukkunud ahjuvorm ise vormi ei muutnud (katki ei läinud?) ja toitki sees isuäratav ja äratuntav?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]

Lihtsalt… mismoodi autokatuselt kurvi peal mahakukkunud ahjuvorm ise vormi ei muutnud (katki ei läinud?) ja toitki sees isuäratav ja äratuntav?
[/tsitaat]
Tõesti ei tea, vorm oli selline musta värvi (plekist või millest neid tehakse). Ju siis polnud väga suur kiirus, ma tõesti ei kujuta ette. Aga küpsetis oli täiesti korralik, rikkalik krõbe juustukiht peal, mille vahelt paistsid punasemad värvilaigud (vist paprika või tomat vmt).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina panin last turvatooli ja telefoni panin katusele. Ise veel mõtlesin sel hetkel et mis siis saab kui selle sinna unustan. No nii ma tegingi, neli tundi hiljem helistas üks tuttav uksekella, talle oli helistatud et minu telefon olla leitud jne. Mul polnud aimugi et mul telefon kadunud on.
Sain parmude käest kätte, pudeli viina raha eest.

Please wait...
Postitas:
shokolada

ma unustasin koera poe ette 🙂 elasime poe kõrval ja peale jalutuskäiku hüppasin poest läbi 😀 Koera sidusin posti külge… tuppa jõudes avastasin, läksin kohe tagasi ka 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kui paar aastat tagasi kogu perega tallinna kolisin, siis valisime neti teel korteri ära ja olime omanikuga kokku leppinud, et kui tuleme, siis kogu kraamiga, et korter oleks vaba. Ja et teeb siis lepingu ja maksame tagatise ja 1 kuu üüri.

Okei, rõõmsalt pakitud asjad. Laps, koer autos ja sõitsime teisest eesti otsast tallinna ilusat elu elama. Ja kui kohale jõudsime, oli paanika suur- unustasin oma raha koti oma ema juurde, kus sees oli kogu raha- ka söögi raha. Ohh see oli paanika. Õnneks omanik lõpuks rahustas mind maha (ma sain täieliku närvivapustuse- viimasel ajal oli kõik nii keeruline olnud) ja mõistis.

Saime õnneks sisse kolida kohe ja mul siis ema kandis järgmine päev raha mulle tagasi arvele.

Ja kui Minu endine korteri omanik nüüd mind ära tundis, siis ma olen siiani Sulle väga tänulik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Unustasin käekoti taksosse. Kui taipasin, siis olin hullult paanikas. Helistasin uuesti taksofirmasse. Teatasin, et kust ma sõitsin ja kuhu läksin ja takso tuli mõne aja pärast ja tõi mu käekoti ära. Maksin talle jootraha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummaline lugeda, kui palju asju pannakse ja unustatakse auto katusele 🙂 Ise ei pane ma kunagi midagi auto katusele, ikka istme peale või põrandale (seniks kuni turvahälli paika sätin).
Peaaegu igakord kui käime vanemate juures, jääb midagi maha. Tavaliselt viimane lause enne lahkumist on, et kui midagi maha jäi, siis ongi põhjust uuesti tulla.
Korra olen jätnud rahakoti poodi, mille õnneks tagasi sain. Vihmavarju unustasin riidepoodi, kui riideid selga proovisin, ja otseloomulikult oli see 10 minutit hiljem sealt haihtunud. Kahju, hea vihmavari oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reisil Lätti läksin mingil põhjusel Riias Statoili wc-sse koos oma rahakotiga. Seal sees ka vajalik sularaha, dokumendid, juhiluba, pangakaardid, kliendikaardid – ühesõnaga, kõik.
Ja kui jõudsime sihtkohta, siis selgus, et sinna wc-sse ma ta olin jätnud. Jõudsin kõik kaardid sulgeda ja tagasiteel juba masendusin mõttest, et ma pean KÕIK dokumendid uuesti tegema, kui helises telefon, teises otsas SEB panga töötaja, kes küsis mult et kuskohas ma oma rahakoti ära kaotasin. Vastasin, et Riias ja siis ühendati mind Cesise politseijaoskonnaga!
Selgus et vahetult peale mind oli wc-d külastanud Cesise politseinik, kes rahakoti kaasa võttis ja mind üles otsis.
Sain tagasi kogu oma rahakoti koos sisu ja rahaga ning minu palvele ausale leidjale vaevatasu anda, visati meid viisakalt jaoskonnast välja.

Ühe korra on rahakott koos kogu mehega nädalaks ajaks Tallinnasse sõitnud, kätte sain tänu heade inimeste abile 🙂

Ühekorra suutsin oma rahakoti virutada koos prügikotiga prügikasti, õnn oli et samal päeval tuli prügiauto ja mees, kes kasti tühjendas, leidis mu rahakoti ja tagastas selle.
Nüüd hoian oma rahakotti nagu silmaterakest, sest tundub et ta kipub aegajalt ära kaduma 😀

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Asjade unustamistest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.