Esileht Erivajadustega laps asperger ja toetused

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: asperger ja toetused

Postitas:

Tere! 8 aastasele lapsele diagnoositi asperger. Arsti sõnul kerge vorm, aga soovitas ekspertiisitaotlus ikkagi teha, et toetusi saada. Palus lugeda kodulehelt nende suuruste kohta- leidsin vaid puude raskusastme järgi makstavat toetust. Arst aga rääkis huvialaringide ning teise linna arsti juurde sõidu kinnimaksmistest, mida kodulehelt ei leidnud või leida ei osanud. Ise kõhklen millegipärast,kas teha siis taotlus ära või mitte (kardan vist märgi külge panemist) Laps käib tavalises koolis ning probleeme ei ole,sealsed huvialaringid on ka hetkel tasuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid muid toetusi (sõit jms) saabki rehabilitatsiooniplaani alusel. Mis sa selle märgi all mõtled? Mitte mingit kleebist otsaette ei panda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on asperger. saame riigilt raske puude eest ca 80 euri. Tallinnas saavad puudega lapsed sõita tasuta, Elroni rongiga saab ta tasuta sõita ja mina soodushinnaga.korra kuus kasutan tihti nö puudega lapse vanema puhkusepäeva.puude puhul tehti rehabilitatsiooni plaan, selle raames saan teenuseid mis vajalikud, muidu peaksin selle eest maksma.
Tallinn maksab korra aastas sünnipäevatoetust.
KOV toetab aeg-ajalt kui olen küsinud. jne.
minu perele on küll kõik see abiks.kuigi sissetulek on normaalne.me ei ole päris madalapalgalised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:14; 04.05 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei leia tallinn.ee-st sellist linki, mis viiks mind sünnipäevatoetuseni, äkki aitad mind lingiga sünnipäevatoetuse eest, ma pole sellisest asjast kuulnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei leia tallinn.ee-st sellist linki, mis viiks mind sünnipäevatoetuseni, äkki aitad mind lingiga sünnipäevatoetuse eest, ma pole sellisest asjast kuulnudki.[/tsitaat]
See on see nö pensionilisa mida pensionärid saavad(sh ka töövõimetuspensionärid). puudega lapsed saavad samapalju aga taotleda võib aastaringselt mitte piiratud ajal nagu pensionilisa puhul. http://www.tallinn.ee/Teenus-Puudega-lapse-toetus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 22:14; 04.05 18:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Erivajadustega laps asperger ja toetused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.