Esileht Erivajadustega laps aspergeri jooned/käitumismustrid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: aspergeri jooned/käitumismustrid

Postitas:

Palun kirjeldage oma Aspergeri joontega lapsi, millised on need jooned, et diagnoositi või teate, et on Asperger? Mina arvasin, et mu lapsel on ATH, aga psühholoog ütles, et tal on Aspergeri jooni. MIs need jooned siis täpsemalt on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIs jooned klassikalise ATH ga kokku ei lähe aga normi piiridest on ikkagi väljas.
Aspid on tihti eritaibud. Väga kindla huviga, millegi suhtes. Võib laskuda äärmustesse. Võib ebamugavas olukorras olla ootamatult agressiivne. On sund käitumist. Midagi mida ta peab saama kohe ära teha, enne ei rahune, kui asi tehtud. Vähe suhtlev. Kinnine. Seltskonda valiv.
Ma ei tea mis ATH ga sobib siit aga minu puhas aspi vastab kõigile neile joontele, mis kirja said. Kindlasti on veel midagi aga minule on see tema juures sama loomulik nagu ta nimi. Ei midagi erilist enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laspel, 4.5a poiss, ametlikku diagnoosi pole, aga täpselt samad jooned lisaks ATH-le, mis eelmine Kägu välja tõi. 1 x psühhiaatri juures testimisel lapsega käinud, sel aastal tuleb uus voor, eeldatavasti ka diagnoos. Ilma diagnoosita on võimatu abi saada, loed lithsalt teiste kogemusi ja lugusid, ja püüad hakkamasaada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps aspergeri jooned/käitumismustrid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.