Esileht Erivajadustega laps Aspergerile hambaarsti Tallinnas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Aspergerile hambaarsti Tallinnas

Postitas:

Kas keegi oskab soovitada teismelisele Aspergerile rahulikku ja mõistvat hambaarsti Tallinnas? Ma usun, et mõistva arsti korral saame oma hammaste parandamise mured ilma narkoosita lahendatud, aga vaja on leida arst, kes ei loobi hinnanguid ja kes võtaks kuulda lapse eripärasid ja soovitusi, kuidas lapsele läheneda (nt ei hakkaks kiitma, kui hea MAASIKAmaitsega järgnev suhu torgatav aine on 🙂 jms). Ehk siis kedagi, kellega saaks enne natuke rääkida ja kes võiks mõistvust üles näidata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuse põhjal sobib aspergerile kui ta käib maast-madalast ühes kohas. Ja pigem väikeses, paari ruumiga kohas. Meil on hea arst kes lapse eripäraga on arvestanud, aga see efekt võib olla ka selles et oleme käinud sellest ajast kui laps sai 2 ja ta teab ja tunneb tema eripära. Ja seletab talle alati mida teeb.Nüüdseks on ta täiskasvanu.
Võõra lapsega ei pruugi meie arst vastata neile kõrgetele nõudmistele mis siin kirjeldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike koht ja mõistev arst on Tiina Hendrikson Tallinnas. Minu Aspergeri on ta üle elanud, aga käime muidugi terve perega seal juba 20a. Võite ju igaks juhuks registreerimisel ette hoiatada, et eriline laps.

Paned googlisse nime, leiad kontaktid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me saavutasime väga hea kontakti dr Kihulasega Vagodenti kliinikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps Aspergerile hambaarsti Tallinnas