Esileht Erivajadustega laps Aspergerite vanemad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Aspergerite vanemad

Postitas:

Kas Aspergeri sündroomiga laste vanematele on kuskil Facebookis mingi grupp ka mõeldud? Tahaks arutada, muresid kurta soovitusi saada, kogemusi lugeda. Ei oska kuskile pöörduda enam.
????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kandis asud? Kui pealinnas, siis Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu lehte vasta ka.

On kinnine grupp:

MeieRüblikud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kandis asud? Kui pealinnas, siis Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu lehte vasta ka.

On kinnine grupp:

MeieRüblikud:)

Mul ka kodus asperger. Kuidas selle grupiga liituda saab. See vist salajane ja facebooki otsingutesse pannes ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ATH lapsed – Aktiivsus ja Tähelepanu häirega lapse kasvatamise nipid
1566 liiget

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ATH on autismispektri häirest oluliselt erinev asi. Muidugi, mõlemad häired võivad esineda ka samaaegselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Autismiliiduga oled kontakteerunud?
Vähemasti kunagi nad korraldasid aspergei sündroomiga lastele ja nende vanematele suvepäevi. Lastele oli organiseeritud tegevused füsioterapeudi juhendamisel, lastevanematele samal ajal loengud – koolitused. Väga hea ettevõtmine! Mina, värskelt diagnoosi saanud lapse vanemana, sain sealt küll tookord väga palju teadmisi! Kõige parem osa oli aga see, kui õhtul vanemad tee/käsitöö (kuidas keegi soovis) ringi kogunesid ja oma muresid arutama asusid. Soojalt soovitan!
Lisaks rehabilitatsiooniplaani alusel on teile ette nähtud psühholoogi teenus – kõikide muredega pöördu julgelt ka psühholoogi juurde (muidugi juhul, kui leiad hea psühholoogi).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Aspergeri sündroomiga laste vanematele on kuskil Facebookis mingi grupp ka mõeldud? Tahaks arutada, muresid kurta soovitusi saada, kogemusi lugeda. Ei oska kuskile pöörduda enam.

????

Tere.
Lastevanematele kel kodus kasvamas autistlik laps on fb-s salajane grupp nagu eespool viidatud juba. Grupp on salajane, otsinguga välja ei tule. Olen yks adminnidest, seega saaksin liita Sind kui soovi on. Kui huvi, kirjuta fb-s mulle (kasutaja maarja frei)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Aspergerite vanemad