Esileht Erivajadustega laps Aspergerite vanemad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Aspergerite vanemad

Postitas:
Kägu

Kas Aspergeri sündroomiga laste vanematele on kuskil Facebookis mingi grupp ka mõeldud? Tahaks arutada, muresid kurta soovitusi saada, kogemusi lugeda. Ei oska kuskile pöörduda enam.
😔

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus kandis asud? Kui pealinnas, siis Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu lehte vasta ka.

On kinnine grupp:

MeieRüblikud:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus kandis asud? Kui pealinnas, siis Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu lehte vasta ka.

On kinnine grupp:

MeieRüblikud:)

Mul ka kodus asperger. Kuidas selle grupiga liituda saab. See vist salajane ja facebooki otsingutesse pannes ei leia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ATH lapsed – Aktiivsus ja Tähelepanu häirega lapse kasvatamise nipid
1566 liiget

Please wait...
Postitas:
Kägu

ATH on autismispektri häirest oluliselt erinev asi. Muidugi, mõlemad häired võivad esineda ka samaaegselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Autismiliit

Autismiliiduga oled kontakteerunud?
Vähemasti kunagi nad korraldasid aspergei sündroomiga lastele ja nende vanematele suvepäevi. Lastele oli organiseeritud tegevused füsioterapeudi juhendamisel, lastevanematele samal ajal loengud – koolitused. Väga hea ettevõtmine! Mina, värskelt diagnoosi saanud lapse vanemana, sain sealt küll tookord väga palju teadmisi! Kõige parem osa oli aga see, kui õhtul vanemad tee/käsitöö (kuidas keegi soovis) ringi kogunesid ja oma muresid arutama asusid. Soojalt soovitan!
Lisaks rehabilitatsiooniplaani alusel on teile ette nähtud psühholoogi teenus – kõikide muredega pöördu julgelt ka psühholoogi juurde (muidugi juhul, kui leiad hea psühholoogi).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Aspergeri sündroomiga laste vanematele on kuskil Facebookis mingi grupp ka mõeldud? Tahaks arutada, muresid kurta soovitusi saada, kogemusi lugeda. Ei oska kuskile pöörduda enam.

😔

Tere.
Lastevanematele kel kodus kasvamas autistlik laps on fb-s salajane grupp nagu eespool viidatud juba. Grupp on salajane, otsinguga välja ei tule. Olen yks adminnidest, seega saaksin liita Sind kui soovi on. Kui huvi, kirjuta fb-s mulle (kasutaja maarja frei)

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Erivajadustega laps Aspergerite vanemad