Esileht Ajaviite- ja muud jutud astelpajuõli ja näonahk

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: astelpajuõli ja näonahk

Postitas:
Kägu

olen juba mitmest allikast lugenud kuidas inimesed seda õli omale näkku määrivad ja sellega oma näo korda on saanud. kahjuks midagi täpsemat pole keegi juurde kirjutanud.
nüüd küsingi siit, kas keegi sellest foorumist ka astelpajuõli näole kreemide asemel määrib ja mida see õli siis head teeb või milliseid muutusi olete täheldanud?
kas määrite seda vaid näole või ka silmade ümbrusse?
kas see õli poole ei ummista?
kas panete seda ka hommikul meigi alla või ainult enne magama minemist? kui nii, siis mida kasutate hommikul?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: astelpajuõli ja näonahk

kõik asjad mida näkku määrida, ummistavad poore
astelpajuõli on põletikuvastase toimega ja sobib ilmselt akne puhul
ja muidu nagu õli ikka teeb naha pehmemaks
aga see ju haiseb hirmsasti, nii et ei kujuta ette, et muul ajal kui õhtul kasutaks

Please wait...
Postitas:
piibeluht

mind huvitab, millisest õlist käib jutt? müüakse ju õli, mis on tehtud marjadest ja õli, mis on tehtud seemnetest. seda viimast müüakse väikeses pudelikeses ja on esimeset tüki kallim.

kumba neist näole pannakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul endal on kodus olemas see väike pudel, kus oranziga peale kirjutatud ASTELPAJU ÕLI. vedelik on sees kollane ja mingit lõhna sellel pole. kui siis imeõrn.

seda, et neid õlisid mitut sorti, ma ei teadnudki. huvitav mis õli siis mul on ja tõesti tahaks ka teada, mida konkreetset siis kreemi asemel kasutatakse?

Please wait...
Postitas:
piibeluht

väike otsing netis selgitas, et minul on TERVIXi astelpajuõli:
http://www.mahekauplus.eu/astelpajuoli/
see ongi astelpajumarjaõli ning peamiselt välispidine.

teine on http://www.mahekauplus.eu/astelpajuseemneoli/
on pigem seespidine.

ma usun, et siis kreemi asemel kasutatakse ikka seda esimest liiki õli. jah, haisu ei ole ka mina enda omal tuvastanud. niikuinii tuleb seda külmkapis säilitada. muidu võib-olla tõesti haiseks nagu rääsunud õli ikka hakkab haisema.

seni olen enda ja laste peal haavu ja punne määrinud. üllatavalt kiiresti paranevad. huvitav info, see näokreemina kasutamine, igatahes. peaks isegi proovima 🙂 samas, igati loogiline tundub ka, sest astelpaju on ju päris paljude kreemide koostiseks. sama hästi võib ka ilma muude emulsioonideta seda näole määrida. ainult, et enne valge padja peale heitmist tuleks õlil lasta korralikult sisse imbuda. muidu jätab plekid järgi. pesus on seni välja tulnud, aga kes tahaks magada kollase-plekilise padja peal, kui see nõnda mustrina pole mõeldud, eks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingisugust tüüpi astelpajuõli määrib kenakesti ega tule enam pärast pesus maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on hoopis see
http://www.moturme.ee/loodustooted/e-pood?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=67&category_id=29

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]piibeluht kirjutas:[/small]
[tsitaat]väike otsing netis selgitas, et minul on TERVIXi astelpajuõli:
see ongi astelpajumarjaõli ning peamiselt välispidine.

teine on http://www.mahekauplus.eu/astelpajuseemneoli/
on pigem seespidine.

ma usun, et siis kreemi asemel kasutatakse ikka seda esimest liiki õli. jah, haisu ei ole ka mina enda omal tuvastanud. niikuinii tuleb seda külmkapis säilitada. muidu võib-olla tõesti haiseks nagu rääsunud õli ikka hakkab haisema.

seni olen enda ja laste peal haavu ja punne määrinud. üllatavalt kiiresti paranevad. huvitav info, see näokreemina kasutamine, igatahes. peaks isegi proovima 🙂 samas, igati loogiline tundub ka, sest astelpaju on ju päris paljude kreemide koostiseks. sama hästi võib ka ilma muude emulsioonideta seda näole määrida. ainult, et enne valge padja peale heitmist tuleks õlil lasta korralikult sisse imbuda. muidu jätab plekid järgi. pesus on seni välja tulnud, aga kes tahaks magada kollase-plekilise padja peal, kui see nõnda mustrina pole mõeldud, eks![/tsitaat]

mul küll tuleb säilitada toatemperatuuril, mitte külmikus. ja sinu oma lehelt loen sama välja

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu oma infolehelt loen nüüd, et välispidiselt aitab naha ainevahetust parandada. mida see üldse tähndab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ostsin täna astelpaju õliga näokreemi ja proovin ära 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tõmbas astelpajuõli peened kortsud sirgemaks ja parandas oluliselt jumet. Natuke andis nahale tooni. Mina määrin puhastatud nahale siis kui töölt koju saan. Enne magamaminekut eemaldan suuremad jäägid pehme salvrätikuga, et patja ei määriks. Kasutan astelpajumarja õli

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul tõmbas astelpajuõli peened kortsud sirgemaks ja parandas oluliselt jumet. Natuke andis nahale tooni. Mina määrin puhastatud nahale siis kui töölt koju saan. Enne magamaminekut eemaldan suuremad jäägid pehme salvrätikuga, et patja ei määriks. Kasutan astelpajumarja õli

http://www.mahekauplus.eu/astelpajuoli/%5B/tsitaat%5D

kas need 2 siia lingitud õli on põhimõtteliselt sama asi, ainult erinevatelt tootjatelt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle sobis porgandiõli.

Please wait...
Postitas:
piibeluht

[tsitaat] [small]piibeluht kirjutas:[/small]

mul küll tuleb säilitada toatemperatuuril, mitte külmikus. ja sinu oma lehelt loen sama välja[/tsitaat]

häh, nüüd loen mina ka! praegu pingutan ajusid, et kust ma siis selle võtsin, et külmas peab hoima…äkki ma nägin mingit saadet, kust sellest räägiti või lugesin mingilt lehelt. omast peast ma seda välja pole mõelnud igatahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas need 2 siia lingitud õli on põhimõtteliselt sama asi, ainult erinevatelt tootjatelt?[/tsitaat]

Põhimõtteliselt sama asi. Mõlemad on külmpressõlid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Astelpaju marjad ju söödavad, järelikult ka õlid seespidiselt tarvitatavad.Eriti populaarne ja laia kasutusalaga(ka günekoloogiliselt)Venemaal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sel võib olla kõva tõepõhi all.
Astelpaju on tugevalt põletikuvastane.

Mul on kaks isiklikku positiivset kogemust astepajuõliga. Teaduslikku põhjendust ei julge tuua.
1)Kunagi sain näole konarlikule jääle kukkudes näole tugevad kriimustused ja marrastused. Tänu astelpajuõlile paranesid need ruttu, arme ei jäänud ja näonahale mõjus hästi.
2)Ligi 20 aastat tagasi kippus emakakael haavanduma.
Vana vene kooliga tohtri soovitusel sain astelpajuõliga immutatud tampoonide abiga probleemist loodetavasti lõplikult jagu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Külmas peab hoidma venemaal toodetud õli, see on hästi odav ja minu meelest oli tehnoloogia selline, et marju oli hoitud või kuuumutatud õli sees, tervixi oma peaks olema marjadest pressitud ja on tunduvalt kallim.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud astelpajuõli ja näonahk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.