Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Astmaatiline köha?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Astmaatiline köha?

Postitas:

Küsimus selline, et kas kellegil on kokkupuudet rasedusega ja astmaga? Mul diagnoositi 9 kuud tagasi astma. Sain piibu ja kasutasin seda kuna rasestusin. Sellest juba mõned kuud möödas. Nüüd aga tekkinud räme köha. Kui helistasin naistenõuandlasse, siis öeldi, et kui palaviku pole siis pole midagi hullu. Perearst võttis ainult vereproovi ja kui põletiku polnud, siis ütles ka et pole midagi. Nüüd hakkasin mõtlema, et äkki see astma värk tagasi tulnud. Kui piibu ära jätsin siis ei olnud esialgu midagi. Kõik oli väga hästi ja mingeid kaebusi ei olnud. Nüüd siis äkki välja löönud räiged köhahood. Kas see köha võib ka pisikesele halba teha? Helistasin ka kopsuarstile, aga saan temaga ühendust alles esmaspäeval. Väike murepilv on nüüd peakohal :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 11:16; 20.01 13:39; 20.01 16:54; 20.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astmaatikud jagunevad raseduse ajal kolmeks – need, kel hood kaovad või nõrgenevad oluliselt; need, kel jääb samaks ja osa neid, kel läheb hullemaks.
Mina see õnnelik, kel raseduste-imetamise ajal ei ole hoogusid. Minu hood väljenduvad muidu ka tugevate köhahoogudena.
Sinu beebile ei tohiks köha midagi väga halba teha, aga sinu kehv enesetunne ei ole muidugi tore. Tee aurusid, tuuluta tube, viibi värskes õhus ehk siis tee kõike seda, mis sul kergemalt hingata laseb.
Igaks juhuks võid muidugi lasta ka läkaköha testi teha (arstile võid öelda, et tahad selle kindlasti välistada). Mul tutvusringkonnas põdenud ammu vaktsineeritud inimesed väga ebatüüpilisi läkaköha vorme. Üks õnnetu köhis pea 3 kuud jutti pisarateni viivate hoogudena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka küsimus astmaatikutele: kui rasedaks jäite, kas lõpetasite inhalaatori kasutamise? Mul on Symbicorti Turbuhaler 320g ja naistearst ei osanud öelda, kas see ravim võib kahjustada tulevast loodet või mitte. Üldiselt ei tohi ju kortikosteroide raseduse ajal kasutada (väärarengute oht).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:32; 20.01 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin ära piibu kui rsedusest tead sain. Õnneks sai sel ajal just otsa ka piip. Aga mina kasutasin Fosteri piipu ja seal info lehel on kirjas, et ei ole teada, et oleks mingi mõju lapsele, aga enne arstiga konsulteerimist keelatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 11:16; 20.01 13:39; 20.01 16:54; 20.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oligi inhalaator ainult hoogude ajaks ja kui hoogusid pole, pole ka küsimus, kas rohtu tarbida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praegu 2x ööpäevas kindlatel kellaaegadel. Vahel unustan hommikuse ära, ja siis on köha platsis 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:32; 20.01 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga millist piipu sa kasutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 11:16; 20.01 13:39; 20.01 16:54; 20.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust praegu mingi kõhaviirus ka levib.Nii endal kui pisipojal kõva ragisev köha.Õnneks lapsel nüüd paremaks läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba nii pikka aega see, ja tekib ainult teatud kohtades. Tunnen ära oma astmaatilise köha. Algul oli nagu haige köha ja see läks üle selleks astmaatiliseks. Ei jõua esmaspäeva ära oodata, et saaks kopsuarstiga jutule, et saaks mingigi ravi peale. Täna õhtul olen ainult klähvinud…Pisarateni välja :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 11:16; 20.01 13:39; 20.01 16:54; 20.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Astmaatiline köha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.