Esileht Kodunurk astrite kasvatamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: astrite kasvatamine

Postitas:

Kui kasvatate endale ise astrid seemnest, siis millal lilled peenrasse istutate või mitmel korral olete taimed eelnevalt istikupottidesse ümber istutanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 19:55; 29.04 23:26; 29.04 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sel aastal astreid mul ei ole, kuid eelnevad aastad olen aprilli lõpus pannud seemned kasvuhoonesse ning siis mai lõpus taimed sealt otse peenrasse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin seemned pisikestesse istikupottidesse, mõtlengi, et enne kui peenrasse taimed istutan, kas peaksin veel eelnevalt väheke suuremaski potis neid kasvatama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 19:55; 29.04 23:26; 29.04 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma panin seemned pisikestesse istikupottidesse, mõtlengi, et enne kui peenrasse taimed istutan, kas peaksin veel eelnevalt väheke suuremaski potis neid kasvatama?[/tsitaat]

parandan , et täpsem nimetus on küll vist külvipotid, kuhu esmalt seemned külvasin, et kas sealt veel vaja uude potti istutada enne kui taimed peenrasse panen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 19:55; 29.04 23:26; 29.04 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka siiani enda arvates korralikult suurematesse potidesse järjest istutanud. Igal aastal mul aknalauad täis taimedest. Eelmine aasta tõi sõbranna seemnest kasvatatud daaliad, mis olid hulgakesi koos tavalises plastpotis (oli kunagi vist hakkliha sees olnud) ja tundus, et nii koos kasvavad, mul küll kasvama ei lähe, aga ilusad taimed tulid. Tema pidavat iga aasta lihtsalt seemned külvama ja lahku harutab nad alles peenrale istutades.
Proovin see aasta ka nii, sest aknalaual pole tõesti väga ruumi.
Arvan, et pole väga hullu, kui nad sinna istikupottidesse jäävad. Kastma peab korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin eelmisel aastal umbes siis, kui enam öökülmasid ei olnud astri seemned peenrale, kuhu loodsin neid saada. Ilusti lõpuks septembris õitsesid. Kasvatasin ka taimi ette, kuid nendest suurt midagi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk astrite kasvatamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.