Esileht Hobinurk Asutuse pidu restoranis

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Asutuse pidu restoranis

Postitas:
Kägu

Oleme käinud alati väljas söömas (asutuse aastapäeval, jõulud, suuremad sünnipäevad), aga meie hulgas on üks, kes ei vaktsineeri. Mul on tulemas suurem sünnipäev ja tahan töökaaslased  viia heasse restorani sööma, aga üks ei saa tulla.  Arugi ei saa, miks ta ei vaktsineeri  ja rahvas  on juba päris tige, et ühe inimese pärast ei saa minna. Mida teeksite? Sekretäri sünnipäeva pidasime tööl, aga nüüd on mul juubel ja tahaks ikka ilusas kohas süüa, mitte töölauade taga.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks pidu pidamata jääma?!

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arugi ei saa, miks ta ei vaktsineeri ja rahvas on juba päris tige, et ühe inimese pärast ei saa minna. Mida teeksite?

Ilmselgelt lähete ilma temata siis välja.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee, see on ju tema keha ja tema valik! Miks ülejäänud peavad kannatama?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju sulle ühe teema pealt makstakse?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme käinud alati väljas söömas (asutuse aastapäeval, jõulud, suuremad sünnipäevad), aga meie hulgas on üks, kes ei vaktsineeri. Mul on tulemas suurem sünnipäev ja tahan töökaaslased viia heasse restorani sööma, aga üks ei saa tulla. Arugi ei saa, miks ta ei vaktsineeri ja rahvas on juba päris tige, et ühe inimese pärast ei saa minna. Mida teeksite? Sekretäri sünnipäeva pidasime tööl, aga nüüd on mul juubel ja tahaks ikka ilusas kohas süüa, mitte töölauade taga.

Aga söögikohtades ju hakatakse nüüd rangemini kontrollima. Seega, sina ei peagi muretsema tema pärast. See on tema enda asi, kui ta ukse pealt tagasi saadetakse. Teised saavad ju sisse ja pidu saab peetud. Ehk ongi siis talle väike järelemõtlemise koht, et edaspidi hakkab ta aina enam kõiksugustest võimalustest eemale jääma.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arugi ei saa, miks ta ei vaktsineeri  ja rahvas  on juba päris tige, et ühe inimese pärast ei saa minna.

Ma olen vaktsineerimata rase ja sellisel juhul absoluutselt ei pea viha ega eelda, et minuga arvestataks. Minu valik ja riskingi siis sellega, et kui on mingi taoline üritus, nt 72h pcr test ei kehti siis lihtsalt toimub minuta.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vaktsineerimata rase ja sellisel juhul absoluutselt ei pea viha ega eelda, et minuga arvestataks. Minu valik ja riskingi siis sellega, et kui on mingi taoline üritus, nt 72h pcr test ei kehti siis lihtsalt toimub minuta.

See on ju loomulik, et sinuga ei arvestata. Miks see raseduse märkimine vajalik oli, kas vaktsiinivastasuse teatamisest ei piisanud?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vaktsineerimata rase ja sellisel juhul absoluutselt ei pea viha ega eelda, et minuga arvestataks. Minu valik ja riskingi siis sellega, et kui on mingi taoline üritus, nt 72h pcr test ei kehti siis lihtsalt toimub minuta.

See on ju loomulik, et sinuga ei arvestata. Miks see raseduse märkimine vajalik oli, kas vaktsiinivastasuse teatamisest ei piisanud?

Pole vaktsiiniVASTANE, lihtsalt teen pärast sünnitust. Tervise ajalugu ja miks see otsus just nii tehtud sai, et raseduse ajal ei riski on teine teema.

Autor kirjutas justkui, et kõik on vihased, sest peavad ühe inimese pärast käimata jätma. Ei pea. Ilmselgelt kui too meeskonnast on otsustanud vaktsineerimata jätta siis teised ei pea selle pärast jätma kuskil käimata ja see teise otsus/valik. Et ei saa aru, kust või miks üldse tuleb teemaalgatajal see, et selle pärast peaks traditsioone murdma või ühe inimesega arvestama. Kui keegi jääb jõulupeoks/sünnipäevaks haigeks, ei saa tulla kuna endal kodus lapsel sünnipäev või mis iganes asi, ei jäeta ju ka kogu üritust ära kui suuremale osale sobib.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina plaanin pidada oma sünnipäeva restoranis, saatsin aegsalt  juba kutsed välja, et kes on vaktsineerimata jõuavad veel teha.  Kuigi hetkel on ikkagi tunne, et ei tule sellest midagi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see vaktsineerimata on teie ülemus või milleks muidu nii punnitama peab? Ikka juhtub, et mõni ei saa tulla üritusele või ei taha või ei viitsi. Muidu ilmselt peadki tööl ikka pidama või enda juures kodus või siis küsigi sellelt vaktsineerimata isikult otse, kus ta käia saab, kui tema kohalolek sulle nii tähtis on. Kuskil netis pidi ju omavahel levitatama infot nende leebema mentaliteediga kohtade kohta, kuigi arvata on, et ametnikud ehk luuravad ka ja teevad trahvi, aga võib-olla on neil ka palju tööd ja kõikjale ei jõua või on mõni ametnik ka selline leebe ja mahedameelne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ülemus, andsin reedel teada, et pidu on seal ja kaasa võtta vaktsineerimispassid. Eks ole näha, kas tuleb või ei tule.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Asutuse pidu restoranis