Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ath

Postitas:
Kägu

Kuidas on puudega lapse kasvatamine mõjutanud rasedust ja uut beebit? Lugesin, kuidas ema stress tekitab häireid uues beebi läbi raseduse. Kas kellelgi on kogemusi? Lapsel on ATH, kohati agressiivsus, vahel päevad läbi lõhub ja röögib ja taob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan veel, et ämmaemandaga ei julgenud seda teemat tõstatada. Kartsin kohata arvamust, et miks nii stressirikkas olukorras üldse rasedust planeerisin. Praegu siis lapseootel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kuidagi ei mõjuta.

Mul on esimene laps sügava puudega. Iga järgnev laps on olnud järjest tervem, tublim ja targem. Ometi olin ma kõigi järgmiste raseduste ajal puudega lapse ema ja mida hilisemas vanuses saadud laps, seda kauem pidi puudega laps ju minu tervist mõjutama.

Lõpeta niimoodi mõtlemine. Sinu ATH laps ei ole kõigis sinu elu hädades süüdi.

Loomulikult on raske olla rase ja samal ajal hooldada rahutut väikelast. Selle vastu aitab, kui paned tööle tema isa ja vanavanemad. Las nemad tegelevad suurema lapsega, sina oled ju rase. Ära võta ise kogu koormat enda kanda. Kas suurem laps käib lasteaias? Kui ei käi, siis pane. Ja kui tõesti ei maga öösel ja päeval, siis nõua arstilt mingi rohi välja.

Ämmaemandale ja arstile kurda pidevalt halba enesetunnet ja kõiki oma hädasid ülivõrdes. Äkki õnnestub Sul lasta ennast haiglasse panna? Siis ei jää ju mehel ja vanavanematel muud üle, kui suurema lapse eest ise hoolitsema hakata.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh selle vastuse eest. Laps hetkel tõesti lasteaias ei käi, justnimelt tervise tõttu, kuna selline kehvem periood. Tavaliselt kui selline periood tuleb, teen lasteaiast pausi, kuna siis lasteaias ka raske tal. Ta pole kogu aeg püsivalt nii pöörane, on ka paremaid perioode.

Pigem muretsesin hüpoteetiliselt, kas järgmine laps võib mõjutatud saada. Kindlasti ei süüdista last hädades. Praegu mure ongi pigem tulevikku suunatud, kas pingelisem rasedus võib kaasa tuua rahutu beebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )