Esileht Erivajadustega laps ATH ja autistlikute joontega lapsed Laagris

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: ATH ja autistlikute joontega lapsed Laagris

Postitas:

Tere

Kas Laagris on mõnda selliste joontega last kellele meeldis omavanustega suhelda.Mul poiss 4 aastane ja tahaks jubedalt lastega suhelda,kuid tavalastega raske kuna ta väga aktiivne ja kõne pole ka eakohaselt arenenud , see ehmatab lapsed ära.Mänguväljakul on väga õnnetu kuna tema tahaks kampa lüüa teistega kui kõik tahaksid omaette mängida.Oleks mõni lapsevanem kes käib ka õhtuti Laagris mänguväljakutel?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 09:12; 15.04 13:36; 16.04 08:05; 17.04 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paranda pealikiri ära, hetkel veidi eksitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paranda pealkiri ära jah, ma ka vaatasin, et keegi on hulluks läinud ja tahab oma ATH lapse laagrisse saata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lase parandada seda kahjuks.Panen et muuda siis viskab lihtsalt mingi teade .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 09:12; 15.04 13:36; 16.04 08:05; 17.04 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samavana ja sama probleemiga laps kodune, kuna tugiisikut ei saa.
Olen muidu Tallinnas aga poleks probleemi tulla laagri mõni õhtu 🙂 ehk neil omavahel tore pidid ju sarnased leidma üksteist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul samavana ja sama probleemiga laps kodune, kuna tugiisikut ei saa.
Olen muidu Tallinnas aga poleks probleemi tulla laagri mõni õhtu 🙂 ehk neil omavahel tore pidid ju sarnased leidma üksteist :)[/tsitaat]

Võid mulle kirjutada: kirs1986@hotmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 09:12; 15.04 13:36; 16.04 08:05; 17.04 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samast kandist, sinu lapsest veidi vanema ATH-joontega lapse ema. Oma lapse puhul olen märganud, et ta klapib kõige paremini hoopis rahuliku loomuga nö tavalastega, keda on raske endast välja viia. Samas on lapse \”suurimaks vaenlaseks\” üks teine ATH-diagnoosiga laps. Kaks rahutut last lihtsalt kruvivad teineteist üles ja vihased konfliktid on kergesti tulema. Aga eks lapsed ole erinevad, võib-olla sinu laps sobib paremini just endasarnasega. Lasteaias on silma hakanud, et mõnikord hoiavad just nö erilised lapsed vaistlikult omavahel kokku. Neil kahel lapsel võib olla hoopis erinev diagnoos, kuid mingil tasandil mõistavad nad teineteist paremini kui tavalaps, kes pole erilisustega kokku puutunud ja seetõttu \”erilisi\” väldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 21:19; 17.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen samast kandist, sinu lapsest veidi vanema ATH-joontega lapse ema. Oma lapse puhul olen märganud, et ta klapib kõige paremini hoopis rahuliku loomuga nö tavalastega, keda on raske endast välja viia. Samas on lapse \”suurimaks vaenlaseks\” üks teine ATH-diagnoosiga laps. Kaks rahutut last lihtsalt kruvivad teineteist üles ja vihased konfliktid on kergesti tulema. Aga eks lapsed ole erinevad, võib-olla sinu laps sobib paremini just endasarnasega. Lasteaias on silma hakanud, et mõnikord hoiavad just nö erilised lapsed vaistlikult omavahel kokku. Neil kahel lapsel võib olla hoopis erinev diagnoos, kuid mingil tasandil mõistavad nad teineteist paremini kui tavalaps, kes pole erilisustega kokku puutunud ja seetõttu \”erilisi\” väldib.[/tsitaat]

Ega meile pole nii olulinegi et ta oleks diagnoosiga aga ,et keegi tuleks seltsi talle.Laps käib meil hetkel sellises rühmas kus lapsed eriti ei suhtle ja tema tahaks jubedalt kellegiga suhelda. (õnneks sügisest saab teise rühma) Kahju teda vaadata kui seisab keset mänguplatsi ja küsib kuhu sõbrad said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 09:12; 15.04 13:36; 16.04 08:05; 17.04 08:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

5-6-aastastel muutub aktuaalsemaks ka see sõpruse teema, kus kaaslasele paisatakse julmalt näkku \”ma ei ole su sõber!\”. Mu lapsel on olnud samuti raske sõpru leida, sest tema ettearvamatus võib olla ehmatav. Aga nagu igaühe jaoks on kuskil sõber, nii on neid temalgi. Küllap on see aja küsimus, millal su laps sobivad kaaslased leiab, ta on ju veel väike ka. Ise oleme siiani käinud lastega Laagri mänguväljakutel pigem ennelõunastel aegadel. Kusjuures mänguväljakutel on mu poiss vastupidiselt lasteaiale isegi mõne üliaktiivse lapsega päris hästi klappinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 21:19; 17.04 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei lase parandada seda kahjuks.Panen et muuda siis viskab lihtsalt mingi teade .[/tsitaat]
Milliseks Sa soovid pealkirja muuta?

Edit: Sain nüüd aru, mida öelda tahad, parandan ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun muuta sõna laagris: \”Laagris\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Erivajadustega laps ATH ja autistlikute joontega lapsed Laagris

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.