Esileht Erivajadustega laps ATH laps ja ravimite mõju

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ATH laps ja ravimite mõju

Postitas:

Küsimus ATH laste vanematele… oleksin väga tänulik, kui kirjeldaksite, kuidas oli elu ATH lapsega enne ravimite võtmist ning kas ja millised olid muutused pärast ravimit?
Oleksin igasuguse info eest väga tänulik…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu autistlik ATH läbis tänu Concertale põhikooli. Ilma oleks olnud väga raske.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ATH laps hakkas arsti tunival nõudmisel võtma Medikineti ja tal tekkisid lisaks keskendumisraskustele ka igapäevased vägivallahood ja suured uneprobleemid. Päeval käis ja märatses, öösel istus üleval ja jutustas. “Normaalsel” ajal käis käte värisedes ringi nagu Kopli narkomaan. Jube aeg oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medikinetiga kõrvaltoimed, Concerta sobis ja võib öelda et elu poole rahulikum. E-koolis varem olid iga päev märkused, nüüd kiitusi ikka rohkem kui märkusi. Õpitulemused iseenesest olid enne ka head, aga nüüd väga head.
Sõdisin aastaid ravimite vastu ja hakkasin andma alles siis kui koolist reaalselt lubati välja visata. Nüüd mõtlen et tegin vist lapsele karuteene selle ravimivastasusega.
Kuid jah kui üks ravim ei sobi, tuleks ikka teisi ka proovida. Õnneks tegin seda kuigi peale Medikineti kõrvaltoimeid olin küll valmis loobuma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie põhikooli laps tarvitab teist kooliaastat Medikineti. Mingeid kõrvaltoimeid pole selle aja jooksul täheldanud- magab sama sügavalt kui varem, samuti söögiisuga on lood enam kui hästi (teismelisena on söömisperiood alanud) ja muu ka seni korras.
Koolis saab tunduvalt paremini hakkama. Suudab rohkem keskenduda ja ise rõõmsam, et tal hästi läheb. Koduste tööde tegemise ajaks on ravimi mõju küll otsas, kuid kuna koolis keskendub paremini ja ta enda enesekindlus kasvanud, siis on ka kodus õppimine lihtsam, kiirem ja valutum. Me oleme samuti rahul, et selle otsuse ravimite osas tegime- arvestades nii lapse enda enesehinnangut kui ka ülejäänud pere vaimset heaolu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassilaps saab Medikinetit, kõrvaltoimeid ei ole ja elu enne ravimit ja pärast on nagu öö ja päev. Ravimiga saab tavakoolis suures klassis hästi hakkama. Muutus tekkis praktiliselt päevapealt, kui enne lookles laua all, segas, ei püsinud paigal, noris tüli ei teinud tunnis kaasa, siis ravimiga tuli laua alt välja ja hakkas õppima. Märkuste sadu lõppes ja asendus kiitustega. Ma ei oleks uskunudki, et see nii toimib.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi kahjuks mõju ei näe, võtnud ka tegelikult alles 2,5 nädalat (Medikinet). Tahaks teada, kas on ka kedagi kellel mõju avaldus hiljem. Või siis ongi minu laps üks neist, kellele ei mõjugi…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Medikinetiga kõrvaltoimed, Concerta sobis ja võib öelda et elu poole rahulikum. E-koolis varem olid iga päev märkused, nüüd kiitusi ikka rohkem kui märkusi. Õpitulemused iseenesest olid enne ka head, aga nüüd väga head.

Sõdisin aastaid ravimite vastu ja hakkasin andma alles siis kui koolist reaalselt lubati välja visata. Nüüd mõtlen et tegin vist lapsele karuteene selle ravimivastasusega.

Kuid jah kui üks ravim ei sobi, tuleks ikka teisi ka proovida. Õnneks tegin seda kuigi peale Medikineti kõrvaltoimeid olin küll valmis loobuma.

Kui vana laps oli, kui hakkas saama ravimit?
Mul ath poiss, praegu 15, siiani oleme saanud rohuta hakkama, aga nüüd oht, et ei võeta käitumise pärast gümnaasiumisse, peab ilmselt ikka ravimit katsetama, kuigi selle infoleht on päris kõhedust tekitav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Erivajadustega laps ATH laps ja ravimite mõju