Esileht Erivajadustega laps ATH laps lasteaiast haigena kodus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ATH laps lasteaiast haigena kodus

Postitas:

Kuidas teie sisustate oma niisuguse lapse päeva??Paar esimest päeva palavik aga ikkagi rahmeldab sihitult ringi, kisub ja ripub minu kaelas, jonnib saab mõtetute asjade pärast kurjaks.Niimoodi hommikust õhtuni pojaga olla väsitab surmani ära.Poiss on 5 aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kuidas sa oma lapse nädalavahetuse sisustad? Siis, kui ta lasteaias ei ole? Või on ta nädalavahetusel ka sul kaelast ära? Ja kuidas su lapse lasteaed peaks hakkama saama, kui ta oma ema ei saa???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline igapäevaelu juba aastake, ath kadune laps.
Ega muud polegi kui harjud ära 🙂
Kui lihtsalt kodus pole nii hull, enamus ajast oleme õues, aga kui haige siis jah jama, sest ega ta 40 palavikuga ka rahulik pole ju. Kuna toas mitu päeva olles läheb asi ikka väga hulluks siis oleme autoga nn väljas käinud sõitnud tiiru ja vanaema juures toas käinud, seda siis kui hullem haigus möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib küsimus, et kuidas temaga siis lasteaias teiste laste kõrval hakkama saadakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta koju ka asju millel saab oma energiat maandada.meil on nt suur treeningpall kodus. kui võimalik, riputa kiik kuhugi.ja kui jala küljes ripub, tegele lapsega.
minu ATH on juba koolilaps, no ei mäleta küll et need haigena kodus olemise päevad mingid eriti teistmoodi oleks olnud.nüüd kui tavaline laps ka olemas, saan tagantjärgi aru, et oli ikka hull aeg küll see tema väikelapseiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama soovitus: osta koju suur treeningpall ja juba see aitab päris palju nn. väsitamisele kaasa. Teine teema on kindlasti mingi kindla päevakava juurutamine, esialgu on see üks suur sõjatander, kuid hiljem maandab oluliselt lapse pingeseisundit, kuna ta teab, mis tegevus millele järgneb ja puudub nn. üllatusmoment. Ma sain oma ATH+aspengeri kõrvalt isegi haiguslehtede ajal kodust tööd jätkatud lõpuks ja pikad telefonikõnedki maha peetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Erivajadustega laps ATH laps lasteaiast haigena kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.