Esileht Erivajadustega laps ATH lapse tõrjumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ATH lapse tõrjumine

Postitas:
Kägu

Soovin kuulda nõu ja kogemusi, kuidas parandada suhteid ATH lapse ja tavaliste vahel. Koolieelikul on ATH jooned ja tema käitumine pahandab teisi lapsi. Näiteks lunib end mängu, mõni minut hiljem on juba tüdinenud. Teiste jutule segab vahele seosetute repliikidega. Mälu on 5 sekundit, elementaarseid reegleid tuleb aina üle korrata. Laps on samas heatahtlik ja püüab.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et siin peaks lapsevanem oma lapsele appi tulema ja aitama tal sotsiaalseid oskusi arendada. Selgitama, kuidas teiste lastega arvestada. Vajadusel olema kõrval ja diplomaatiliselt sekkuma. Samuti võiks olla abiks, kui aktiivsus- ja tähelepanuhäirega lapsele otsida mingi regulaarne trenn, kus ta saab oma energiat välja elada, keskendumist õppida ja ka trennikaaslastega suhtlemist harjutada. Näiteks mingid pallimängud. Sulgpalli, tennist ja lauatennist saab ka pereliikmete seltsis proovida ning see võib mõne hüpikuga lausa imet teha, sest õpetab konkreetsele tegevusele keskenduma ja on samal ajal lõbus.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahel on abi ATH medikamentidest aga selle häire puhul ongi iseloomulik suht vähene sotsiaalelu väljaspool kooli, neil pole kerge end painutada tavalastega koos funktsioneerima ja ühte sammu käima.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan Tallinnas Bioresonants teraapiat. Ei tee reklaami vaid räägin omast kogemusest.

Meil oli väga palju probleeme: lasteias kippus lööma teisi lapsi, kohapeal üldse ei püsinud, jalutas minema lihtsalt muusikatunnist jne. Eripedagoog pani diagnoosiks ATH Alustasime teraapiaga Oktoobrist eelmine aasta üks kord kuus ja tulemusi nägime juba peale kolme kuud. Laps oli nagu äkki suureks saanud. Kui ennem saime pikki kirju lasteaiast ja ülepäeva midagi juhtus, siis nüüd on laps nagu ära vahetatud. Iga päev kiidetakse ja ei mingit löömist enam. Uskumatu lihtsalt, olen nii õnnelik. Soovitan soojalt. 6 korda käisime kokku ja kui vajadust peaks olema lähen korra veel peale 2 kuud. Peale teraapiat on laps nagu vanarahu ise.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Soovitan Tallinnas sellist teraapiat :

https://bioresonants.ee/mis-on-neurofeedback/

Meil oli ka ATH diagnoosiga, aga peale 6 kora käimist on laps nagu vanarahu ise.

Ei tasu siin igale jamale ka reklaami teha.
aTH lapsega aga kiiresti reha plaan vaja teha ja teraapiatesse. Tegelikult oleks seda pidanud juba esimeste joonte ilmnemisel pidanud tegema, mida varem sekkuda, seda tõhusam.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

, seda tõhusam.

Miks selline jutt? Oled sa ise käinud ja proovinud seda teraapiat? Inimene kirjutab ju omast kogemusest ja milleks seda kohe maha teha? Kui ei tea ei pea kaasa kraaksuma.

Minul kogemus nii tavalise psühholoogiga kui selle teraapiaga. Nägin   tulemust  teraapiaga juba peale esimest korda. Nii et soovitan!

+6
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Erivajadustega laps ATH lapse tõrjumine