Esileht Ilu ja tervis atoopiline dermatiit ja külmaravi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: atoopiline dermatiit ja külmaravi

Postitas:

Kas keegi on sellise diagnoosiga külmaravi proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minule on tehtud. Korraks oli küll väga hea tunne. Soovitan ära proovida. Pikemas perspektiivis ma nagu ei saanud eru, et oluliselt parem oleks. Aga ma ju ka ei tea, et kui hull oleks asi, kui ma poleks külmaravi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minu lapsele on määratud puue. Muidugi oli tal lisaks nahaprobleemile veel tõbesid, aga dermatiit segas kõige rohkem normaalset elu. Kõik sõltub ikkagi sellest, kuidas suudad oma probleemid ära tõestada (kulud ja probleemid igapäevaeluga toimetulekul). Proovida tasub igal juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valgusravi peaks head tegema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei saanud puuet,perearst ütles,et allergia pealt saab vaid astma puhul..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

andsin oma atoopilisele 5a lapsele talvel 2 kuud 1 tl kanepiõli, määrisin ka nahale – 2 kuuga oli dermatiit nahalt läinud ja 4 kuu pärast märkasin ka, et allergiad on kadunud ehk kui varem läks shokolaadi, sarapuupähkli ja mõningate tugevate allergeenide peale kohe punaseks, siis nüüd ilmselt immuunsüsteem nii tugev vms, et kõike võib süüa ja mingeid nähte pole. Kanepiõli kohta on täpsemalt võimalik lugeda http://kanepitooted.perfectplant.ee/2012/02/kanepioli/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis atoopiline dermatiit ja külmaravi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.