Esileht Väikelaps Atoopiline Dermatiit- kõrva tagant katki

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Atoopiline Dermatiit- kõrva tagant katki

Postitas:
Kägu

Minu lapsel on alates 3ndast elukuust AD. Alguses oli asi üsna hull…küünarnuki siseküljed, põlvede tagused, kael olid punase koorikuga ja leemetasid.
Nüüdseks kui laps kolmeseks saab, on asi kõvasti paremaks läinud, aeg-ajalt tekivad kätele karedad laigud mis vahest ka punaseks lähevad kergelt kuid see saab Sibicortiga paari päevaga korda. Allergoloogil sai eelmine nädal käidud ja ütles et kasvab tõenäoliselt välja.
Nüüd aga sel nädalal tulid kõrvalestade alla haavad..nagu lõhe oleks paberiga lõigatud…
Panen teepuuõli peale..muud nagu ei oska. Sibivorti ei saa ju panna? Kas ta paraneb niimodi teepuuõli toel ära? Üritame ettevaatlikult võtta pluuse seljast et katki ei tõmbaks, kuna koorikuga ju kokku kuivanud…aga samas öösl ikka võib patja nühkida ja tõmmata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Keitin

RE: Atoopiline Dermatiit- kõrva tagant katki

Kas haava peal teepuuõli ei kipita?
Mina soovitaks pigem ka sinna kõrva taha kas siis Sibicorti panna või mõne niisutava kreemiga määrida. See hoiab kooriku pehme ja ei ole lõhenemise ohtu. Lapsel ju muidu valus.
Hästi aitab ka leevendada Zyrteci tilgad. Mina annan neid oma lapsele ainult siis kui nähk väga ägedalt korrast ära lööb, tõmbab ruttu kolded tagasi.

Please wait...
Postitas:
katariina333

meie allergikul on sama probleem. aitab ainult järjepidev hooldus – hommikul ja ohtul niiske vatiga puhastada, hoolega kuivatada ja siis natukene sudocremi peale. mina zyrteci väga töhusat müju ei ole märganud kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule endal oli lapsena sama probleem. Võin öelda, et kui need leemendavad on suhteliselt valus. Mina määrisin küll allergiaravimit peale, ma täpset nime ei mäleta, aga olen kasutanud advantani ja sibicorti põhiliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kipitab küll…aga samas ju ka kuivatab?
Aga nüüd ta ongi rohkem koorikusse tõmmanud, ehk panen siis sibicorti homme, ehk läheb kiirelt üle ära ikka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
katariina333

minuteada hormoonsalve ei tohi panna katkisele/leemendavale nahala.
1 asja unustasin – kui on leemendav, siis peale puhastamist tömban üle tugeva lillalahusega – kipitab, aga kui samal ajal peale puhuda, siis laps lubab ikka teha

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Väikelaps Atoopiline Dermatiit- kõrva tagant katki

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.