Esileht Ilu ja tervis Atoopiline dermatiit

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Atoopiline dermatiit

Postitas:

Tere!

Küsin nõu neilt, kellel on atoopiline dermatiit. Suure katsetamise tulemusena olen leidnud kreemi, mis tõesti mõjub minu näonahale igati hästi, AGA jätab selle kohutavalt rasvaseks ja läikivaks. Saan aru, et ilmselt üks põhjus, miks see mu nahale nii palju leevendust toob, ongi see, et see on nö “rammus” kreem, kuid ilma liialdamata – nägu läigib nagu pühademuna.

Kas keegi on leinud endale sobiva kreemi, mis samuti mõjub igati hästi JA ei jäta nii hullusti nägu läikima?

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 11:13; 24.05 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan proovida apteegikosmeetikast Orion põhisalvide sarjast Humektani või Aqualani. Humektan on kõige veerikkam ja kindlasti ei jäta rasvaseks. Suveks sobib ideaalselt. Jahedamal aastaajal vb Aqualan, sest seal on rasvasisaldus veidi suurem. Aga kindlasti apteeker oskab soovitada, Orioni sarjas on vee- ja rasvasisaldused täpselt välja toodud, võibolla sobib sealt hoopis mõni kolmas sulle. Igatahes minu atoopilise naha jaoks ideaalne sari. Ka lõhnavaba ega ole lisatud mingit jama.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:12; 14.04 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan proovida apteegikosmeetikast Orion põhisalvide sarjast Humektani või Aqualani. Humektan on kõige veerikkam ja kindlasti ei jäta rasvaseks. Suveks sobib ideaalselt. Jahedamal aastaajal vb Aqualan, sest seal on rasvasisaldus veidi suurem. Aga kindlasti apteeker oskab soovitada, Orioni sarjas on vee- ja rasvasisaldused täpselt välja toodud, võibolla sobib sealt hoopis mõni kolmas sulle. Igatahes minu atoopilise naha jaoks ideaalne sari. Ka lõhnavaba ega ole lisatud mingit jama.

Hakkasin nahaarsti soovitusel sama sarja kasutama, olen juba üle aasta olnud Novalanile truu. Humektani proovisin, aga see jääb sügis-talvisel perioodil kindlasti lahjaks oma veesisalduse tõttu, aga suvel ehk sobiks. Kasutan Novalani ka näol meigi all, vahel on tunda, et nägu läigib, kui on palju füüsilist ja palav, aga paberiga tupsutades kaob ära ning üldiselt ei jää nägu läikima. Suur tuub maksab 10€ ringis ja jagub väga kauaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan proovida apteegikosmeetikast Orion põhisalvide sarjast Humektani või Aqualani. Humektan on kõige veerikkam ja kindlasti ei jäta rasvaseks. Suveks sobib ideaalselt. Jahedamal aastaajal vb Aqualan, sest seal on rasvasisaldus veidi suurem. Aga kindlasti apteeker oskab soovitada, Orioni sarjas on vee- ja rasvasisaldused täpselt välja toodud, võibolla sobib sealt hoopis mõni kolmas sulle. Igatahes minu atoopilise naha jaoks ideaalne sari. Ka lõhnavaba ega ole lisatud mingit jama.

Hakkasin nahaarsti soovitusel sama sarja kasutama, olen juba üle aasta olnud Novalanile truu. Humektani proovisin, aga see jääb sügis-talvisel perioodil kindlasti lahjaks oma veesisalduse tõttu, aga suvel ehk sobiks. Kasutan Novalani ka näol meigi all, vahel on tunda, et nägu läigib, kui on palju füüsilist ja palav, aga paberiga tupsutades kaob ära ning üldiselt ei jää nägu läikima. Suur tuub maksab 10€ ringis ja jagub väga kauaks.

Jaa, õige, Novalan ju ka veel väga hea samas sarjas! Ja kindlasti nõus sellega, et külmal aastaajal tuleb valida suurema rasvasisalduse ja väiksema veesisaldusega kreem ja suvel jälle vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:12; 14.04 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pojal aitas see Lipolani baaskreem. Toitis nahka aga samas ei jäänud nahk rasvane. Sama läikiva pühademuna efekti andis näites Apo base punane kreem ja Helosan.
Seda Lipolani kasutasin ise ka näol niisama ja kätekreemina, kui talvel nahk ikka väga kuiv oli. Ja lapsel dermatiidi laikude vastu aitas väga hästi. Punetus kadus juba paari päevaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan kõigepealt öelda aitäh teile, kes te soovitasite Orioni sarja!

Olen nüüd jõudnud ära proovida Lipolan ja Novalan kreemi. Mõlemad jätsid näonaha võrreldes muude kreemidega, mida olen proovinud, ikka suhteliselt matiks! Olin juba hõiskamas ja tõesti rõõmus, et olen leidnud midagi, mis väga hästi sobib (ka niisutasid mõlemad kreemid väga hästi). AGA Lipolan kreemi ma rohkem kasutada ei saanudki, kui paar korda, kuna õhtul, kui näo ära pesin, oli kerge kipitus ja täpselt nahalt näha, kuhu ma kreemi kandnud olin. Ja niimoodi siis mitu õhtut järjest. Proovisin siis Novalani ja umbes nädal aega oli kõik väga hästi, kuniks märkasin, et näonahk oli võrreldes muu kehaga justkui kerges päikesepõletuses, samuti pidin piisava niisutuse saamiseks juba kaks kihti näkku määrima.

Kas kellelgi on veel nii olnud? Olen päris nõutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 11:13; 24.05 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks näole kasutada ikka näokreemi, eelpoolnimetatud on pigem kehale mõeldud baaskreemid. Ja kui õhetus tekkis, siis see kreem sulle ei sobi. Kahe atoopiku emana olen tohutult kreeme proovinud, mõni sobis mõni üldse mitte. Ja mõni kreem, mis aastaid sobis, võis järsku nahaärritust põhkjustada. Novalan oli üsna hea, selline keskmiselt rasvane.

Tundlikule nahale soovitaks näiteks La-Roche Toleriane sarja või siis suurema niisutusega Lipikari, hetkel ei meenu, kas viimasel näokreem ka on. Eucerinil on Atopicontrol sari, seal on kindlasti näokreem. Ja Biodermal Atoderm sari, neil on ka näokreem. Küsi apteekidest testreid, samas kui sul alles nädala pärast ilmneb et ei sobi, siis ühest testrist nii kauaks ei jätku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei kasutaks kehakreemi näol…

Lastel mul oli väiksemana atoopiline ja endal ka üsna kuiva nahk. Kasutasin lastel aqualani, aga see lõhnatu lõhn jättis meil kuidagi riided haisema.

Bioderma Atoderm kreem oli üsna hea .

Hetkel leidsime Bebe kreemi ja see meeldib mulle kõige rohkem. Jätab naha mõnusalt pehmeks ja on ka hästi kerge lõhnaga. Minul niisutab väga hästi.

Näole ma seda siiski ei paneks, vaid uuriks spets näokreemi kohta. Apteekides on üsna head proviisorid, kes oskavad soovitada…aga vb peab endale kindlaks jääma, et soovid näokreemi, kuigi osad võivad väita et ka see kehakreem sobib näkku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Atoopiline dermatiit