Esileht Pereelu ja suhted atv kohta paar küsimust targematele..

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: atv kohta paar küsimust targematele..

Postitas:

kui mul on ATV, siis kus ma temaga sõita tohin kui see pole ARKis arvel?
kui teepeal sõita ei tohi, siis mis mind ees ootab kui politsei kinni peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:28; 30.01 19:38; 30.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kui mul on ATV, siis kus ma temaga sõita tohin kui see pole ARKis arvel?
kui teepeal sõita ei tohi, siis mis mind ees ootab kui politsei kinni peab?[/tsitaat]Ees ootab sind surm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:31; 30.01 19:41; 30.01 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei olnud naljakas..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:28; 30.01 19:38; 30.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei olnud naljakas.. [/tsitaat]Mine siis hane putsi, jobu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:31; 30.01 19:41; 30.01 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
xxx[/tsitaat]

einoh.. hästi paned.. surm ootab ees kindlasti igaüht, aga ATVga sõitmise tõttu mitte. kui ma olen nii rumal ja ei tea, kas ja kui palju võib tänaval sõitmise eest trahvi saada, siis tulen ja küsingi. ehk ikkagi leidub mõni normaalne inimene,kes teab ja raatsib ka vastata mitte ei tule nõmetsema. välja elada võid end kuskil mujal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:28; 30.01 19:38; 30.01 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta järgmine kord parem natuke mõistust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:31; 30.01 19:41; 30.01 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ATV-sid nagu ka kõike muud, mis müügil on, müüakse AINULT selleks, et tootja ja müüja raha saaksid. See, mis ostja oma ostuga pärast ostmist teeb, on ostja isiklik probleem.
Tootjate ja müüjate unistuseks ongi selline maailm, kus ostja ostu kohe ära viskab ja järgmise ostab.

Soovitan ATV ostu asemel see raha annetada näiteks lastefondi http://lastefond.ee/ ja seal on sellest palju rohkem kasu. Ja selle annetuse pealt saad ka tulumaksu tagasi 🙂
ATV ostmise pealt ei saa midagi tagasi, hoopis lisaraha kulub tulevikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted atv kohta paar küsimust targematele..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.